Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
17.01.18 , 14:01

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Тамбур

airlines, buses, ferries etc.

Автобусные новости

Pages: 1 ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 [69] 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... 93
Reply | Print
Author Topic: Автобусные новости  (Read 261754 times)
Лысенко Антонио
trainreports_readonly
Active user

View Profile
« Reply #680 on: 25.04.16 , 20:04 »
Share Reply with quote

Типичная вишневская маршрутка - это пердящая Рута

Не согласен. Очень много новых машин на маршрутах появилось. Такого плана:

На 820-м маршруте нет парковых машин, там частники со своими машинами.

И по наблюдению самые нормальные и новые машины на 716-м маршруте до Нивок, на остальных что попадётся
Megapups
Active user

View Profile
« Reply #681 on: 25.04.16 , 20:04 »
Share Reply with quote

Ну и та же беременная газель.
Может для перевозки из села в школу такое годится. Но отнюдь не как городской транспорт.
Emblaze
Active user

View Profile
« Reply #682 on: 25.04.16 , 20:04 »
Share Reply with quote

В общем-то да, рендеры и выставочные снимки ничего не доказывают. Упаковать такое транспортное средство под завязку, выпустить на дорогу где-нибудь у Выпердоса и найти 10 отличий.
IlyaPorublyov
Active user

View Profile
« Reply #683 on: 25.04.16 , 21:04 »
Share Reply with quote

Еще бы под это дело яму у ЖД вокзала истребили, и вообще было бы шикарно.

Особисто я сАме на "яму у ЖД вокзала" їжджу виключно тоді, коли пересаджуюся з маршрутки Черкаси-Київ та поїзд Київ-кудись-іще. Звісно, не всі роблять сАме так, але й немало. Ми для вас не люди? Ми повинні радуватися можливості поїздки зі стирчанням усю ніч на ст.ім.Т.Шевченка?
Emblaze
Active user

View Profile
« Reply #684 on: 25.04.16 , 22:04 »
Share Reply with quote

А при чем тут метро "Тараса Шевченка", или это про железнодорожную станцию речь?
Kotenok
Active user

View Profile
« Reply #685 on: 25.04.16 , 23:04 »
Share Reply with quote

Особисто я сАме на "яму у ЖД вокзала" їжджу виключно тоді, коли пересаджуюся з маршрутки Черкаси-Київ та поїзд Київ-кудись-іще. Звісно, не всі роблять сАме так, але й немало. Ми для вас не люди? Ми повинні радуватися можливості поїздки зі стирчанням усю ніч на ст.ім.Т.Шевченка?
Вы хотите сказать, что если маршрутка привезет вас не в это позорище у ЖДВ, а на окраину и часть пути вам придется проделать на метро, с вас упадет корона?
IlyaPorublyov
Active user

View Profile
« Reply #686 on: 25.04.16 , 23:04 »
Share Reply with quote

Про залізничну станцію (2208350).
Побудуйте маршрут, наприклад, з Рівного у Черкаси (сАме в цей бік), який не включатиме ні пересадки у Києві, ні стирчання усю ніч на ст.ім.Т.Шевченка (2008350). А мені по такого роду маршрутам доводиться їздити, й організовувати поїздки. І кієвляни которі всілися задницею на більшу частину поїздів схід-захід ще й розказують, що ми після цього ще й не маємо користуватися їхнім вокзалом.
Sergio
Active user

View Profile
« Reply #687 on: 25.04.16 , 23:04 »
Share Reply with quote

Я так зрозумів, що корона таки впаде
А у жителів Вишгорода, Броварів, та й багатьох інших міст є портативний левітатор
IlyaPorublyov
Active user

View Profile
« Reply #688 on: 25.04.16 , 23:04 »
Share Reply with quote

Вы хотите сказать, что если маршрутка привезет вас не в это позорище у ЖДВ, а на окраину и часть пути вам придется проделать на метро, с вас упадет корона?

1. Уявіть собі, жителі інших міст -- теж люди, теж сміють хотіти мінімізувати проблеми, пересадки, і т.д.

2. Від того, що такі люди будуть їхати через метро Вокзальну, комусь стане легше? Кому їхати метрополітеном у зовсім інший район -- ті користуються, у випадку Черкас, переважно маршрутками від метро Харківської або виходять по метро Харківській чи Бориспольській.

3. Пробки створює особистий транспорт, а не громадський.

4. Вас, сволочей, посадити в ситуацію, коли мало того, що рідні поїзди забрали, примушують робити крюки в 200км, і ще розказують, що це мало пересадок, треба втричі більше -- тоді й поговоримо. А поки що ситий голодного не_розуміє.

5. А от комплексне рішення я цілком підтримую -- _Я_К_Щ_О_ воно дасть нам можливість їздити, не_заїжджаючи в зажратий Київ. А то ж хочте і підгрести під себе абсолютно все, і щоб не сміли інші цим користуватися...
Sergio
Active user

View Profile
« Reply #689 on: 25.04.16 , 23:04 »
Share Reply with quote

1. Уявіть собі, жителі інших міст -- теж люди, теж сміють хотіти мінімізувати проблеми, пересадки, і т.д.
Всі хочуть мінімізувати проблеми. Головне у цьому - знати міру. А то виглядає як капризи п'ятирічного хлопчика - хочу маршрутку до вокзалу.

2. Від того, що такі люди будуть їхати через метро Вокзальну, комусь стане легше? Кому їхати метрополітеном у зовсім інший район -- ті користуються, у випадку Черкас, переважно маршрутками від метро Харківської або виходять по метро Харківській чи Бориспольській.
Стане, нікому не потрібний в центрі стихійний автовокзал. Тим більше що до вокзалу треба меншості. А пробки створює будь - який транспорт. Вирішити ж проблему з цим стихійним вокзалом дуже легко - треба просто встановити вокзальний збір пропорційно до вартості землі - що на мою думку логічно, і дуже швидко шалені черепахи перебазуються на периферійні автостанції, яких в Києві достатньо.

Ще я особисто теж не проти комплексного рішення. Але воно потребує будівництва ще пари вокзалів.
4. Вас, сволочей, посадити в ситуацію, коли мало того, що рідні поїзди забрали, примушують робити крюки в 200км, і ще розказують, що це мало пересадок, треба втричі більше -- тоді й поговоримо. А поки що ситий голодного не_розуміє.
5. А от комплексне рішення я цілком підтримую -- _Я_К_Щ_О_ воно дасть нам можливість їздити, не_заїжджаючи в зажратий Київ. А то ж хочте і підгрести під себе абсолютно все, і щоб не сміли інші цим користуватися...
Що за хамство? У киян нема ніякого ексклюзивного права користуватись транспортом, сідайте хоч на літак, хоч на автобус, потяг.
А якщо вас щось не влаштовує - то замість тут лаятись, подайте аргументовані пропозиції про призначення потягів.
Або ще краще - організуйте рух про перенос столиці та транспортного хабу до Черкас. Потім змініть назву на Нью-Київ. І все буде просто чудово :)
« Last Edit: 26.04.16 , 00:04 by Sergio » Logged
Tags: bus 
Pages: 1 ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 [69] 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... 93
Reply | Print
Jump to: