Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
18.08.17 , 19:08

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Тамбур

airlines, buses, ferries etc.

Автобусные новости

Pages: 1 ... 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 [84] 85 86 87 88 89 90 91 92
Reply | Print
Author Topic: Автобусные новости  (Read 241373 times)
Al1
Active user

View Profile
« Reply #830 on: 14.11.16 , 08:11 »
Share Reply with quote

А что, ответка это не серьезно? Если сначала просто как ответка, то после переговоров о компенсации за инцидент одним из условый вполне реально может быть отмена части автобусного сообщения между столицами в пользу авиации и поездов.
VB
Active user

View Profile
« Reply #831 on: 21.11.16 , 20:11 »
Share Reply with quote

http://kremen.today/2016/11/21/marshrutki-na-kiev-podnyali-tseny/    

Маршрутки из Кременчуга на Киев подняли цены

Перевозчики увеличили стоимость проезда до Киева на маршрутке и обратно. Так, служба «15-58» со 180 грн. подняла цену до 200 грн, а «15-56» — до 180 грн.
« Last Edit: 21.11.16 , 20:11 by logist » Logged
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #832 on: 07.01.17 , 09:01 »
Share Reply with quote

Может кому пригодится. У Ecolines скидки на рейсы из Киева.

P.S.: Всех с Рождеством!

петр
Guest
« Reply #833 on: 07.01.17 , 11:01 »
Share Reply with quote

а что с погодой на юге украины наверное снегом дороги занесло,вчера и сегодня отменены автобусы из одессы в ростов и краснодар?
opex
Active user

View Profile
« Reply #834 on: 07.01.17 , 11:01 »
Share Reply with quote

Да. В связи с морозами и осадками закрыты многие дороги в Николаевской, Одесской, Днепровской и пр областях.
Да и на севере не ахти, снег валит, мороз.
VB
Active user

View Profile
« Reply #835 on: 07.01.17 , 12:01 »
Share Reply with quote

У зв'язку із очікуванням подальшого погіршення погодних умов із 10 години 6 січня введено заборону на виїзд та в'їзд всіх категорій транспортних засобів на автодорогах загального користування державного та місцевого значення Одеської та Миколаївської областей.
З 15.00 год. 06.01.2017 -  Кіровоградської області. З 16.00 -  в Черкаської області.
У Дніпропетровській області о 16.00 06.01.2017 введено обмеження у вигляді закриття руху для всіх категорій транспорту на автодорогах Н-11 Дніпропетровськ-Миколаїв (через Кривий Ріг), км 1640+000 - км 179+570 Н-23 Кіровоград - Кривий Ріг - Запоріжжя, км 81+735 - км 104+000 Н-23 Кіровоград - Кривий Ріг - Запоріжжя, км 161+000 - км 247+830 та Р-74 П'ятихатки - Кривий Ріг – Широке км 203+525-219+395

З 9 ранку 07.01.2017 тимчасові обмеження руху для легкового транспорту знято на всіх автомобільних дорогах загального користування державного та місцевого значення Миколаївської області.
Обмеження руху вантажних, великогабаритних та великовантажних транспортних засобів дорогами загального користування продовжено.

Черкаська область - обмеження руху для великовагового та пасажирського транспорту діють.

Кіровоградська область
Рух транспорту відкрито у всіх напрямках , окрім Н-23 Кіровоград-Кривий Ріг-Запоріжжя та та М-13 Кіровоград-Платонове.
Після 15.00 у разі погіршення погодних умов рух транспорту знову буде обмежено, або закрито.

З 10 ранку на Дніпропетровщині знято обмеження руху на ділянках доріг:
- Н-23 Кіровоград - Кривий Ріг - Запоріжжя, км 161+000 - км 247+830;
- Р-74 П'ятихатки - Кривий Ріг – Широке, км 203+525- км 219+395.
- М-04 Знамянка – Луганськ – Ізварне, км 72+088 – км 98+000;
- Н-08 Бориспіль – Дніпропетровськ – Запоріжжя, км 296+735 – км 344+000.
УВАГА! ОБМЕЖЕННЯ РУХУ ЗАЛИШАЮТЬСЯ:
- Н-11 Дніпропетровськ-Миколаїв (через Кривий Ріг), км 1640+000 - км 179+570 (від м. Кривий Ріг до межі з Миколаївською обл.)
- Н-23 Кіровоград - Кривий Ріг - Запоріжжя, км 81+735 - км 89+000 (від межі з Кіровоградською обл. до н. п. Лозуватка)
Alexeich-07
Active user

View Profile
« Reply #836 on: 07.01.17 , 13:01 »
Share Reply with quote

Украинский Эколайнс, к сожалению, уже испортился.
Подписан на их страницу в ВК, там вот народ негодует:

Зважаючи на те, що зараз я живу не в Україні, для мене передноворічна метушня значить лише одне – пора пакувати речі додому. Проблем з вибором перевізника не було ніколи, адже завжди (і при від’їзді в Україну, і в межах Європи) обирала ECOLINES. Впевнена, що більшість моїх друзів і знайомих, серед автобусних перевезень так само обирають ці лінії, тому варто прочитати цей пост.
Квитки на 23.12.2016 (Варшава-Луцьк) були у мене куплені ще, напевно, за місяць до дати від’їзду. Автобус відправлявся о 8.00, я на автостанції була уже о 7:20, бо знаю яка кількість українців в цей період повертається додому, і який там буде бардак:) Отож, 7:50, я починаю шукати свій автобус серед 4 автобусів Ecolines на вокзалі. Не без проблем, звичайно, адже спочатку треба дотягнути свої валізи-сумки-торби до місця призначення, потім обійти з ними всі автобуси, прорватись через 100500 людей до стюардеси і запитати чи є ти в її списочку. Ура, ти знаходиш своє ім’я, сідаєш в автобус, розслабляєшся, бо от зараз ми від’їдемо і вже о 18:30 по графіку (з урахуванням всього-всього – це я так думала, на жаль) тебе будуть зустрічати вдома. Поки вмощувалась на своєму місці, підслухала розмову водія з кимось про те, що ‘слухай, там щось барахлить (і ще там щось, чого я не розібрала, бо не розбираюсь в автомобілях). Їхати, да? Ну добре, але будьте вкурсі’. Ну думаю, їм ж знати краще, чого мені хвилюватись. Від’їхали, нарешті, о 8:30 (заплановано було о 8:00). Я благополучно заснула вже через 5 хв, а проснулась через півтори години, бо ми зупинились на трасі біля лісу. Чому? Чорт його знає. На правах пасажирів ми чекали пояснення чому ми стоїмо. Чекали півгодини, чекали годину, потім вже дві. Ну добре, скажете ви, 2 години – подумаєш, на кордоні люди по 24 стоять. Але! 2 години ми чекали не рішення, що робити далі, а простого пояснення, що сталось. Як ви розумієте, за 2 години і дурному зрозуміло буде, що поломка, нікуди ми не їдемо. Ми на трасі, півтори години від Варшави, ходити біля траси заборонено, тому 50 людей автобуса собі тихенько сиділи і чекали. Пройшло 2 години і команда Ecolines збагнула, що треба ж щось вирішувати. А далі почалось найцікавіше. Для справки (стягнула з сайту): Ecolines – найбільший і найбільш досвідчений оператор міжнародних автобусних перевезень в країнах Східної Європи, який щодня пропонує комфортабельні подорожі в 21 країну, в більш ніж 200 міст. Щодня! 21 країна! 200 міст!
Вибачте, буде багато тексту, але це варто читати, знати і мати на увазі. І так, як я писала – почалось найцікавіше. Ми простояли 2 години, Ecolines заворушився вирішувати проблему (через 2 години!). Через 2 години простою найбільший перевізник дає нам своє рішення: Рєбята, ждьом! Чого чекаємо? Напевно, що полагодять? Ні! Нууууу, пришлють новий автобус? Ні! Через 2 години нам сказано ‘Чекайте, зараз порішаєм’. Ну добре, доля довіри таки є, не перший раз їдемо з Ecolines, фірма дійсно велика, яка для них взагалі проблема знайти автобус який забере нас? Так от (щоб довго не морочити голову), скажу відразу! Рішення приймалось 9 годин! 9, Карл! Цілих 9 годин нам і бідній стюардесі (яку я ні в чому не звинувачую, мені її дуже жаль, адже 50 розгніваних людей кинулись лише на неї, бо ж на кого ще. Стюардеса Юля, якщо ти це читаєш, оце ти жінка таке витримати!) вішали на вуха лапшу починаючи від ‘зараз ми шукаємо автобус, який вас всіх забере’ до ‘перейдете кордон пішки’.
так пунктами наведу список вєлікіх рішеній о вєлікава Ecolines, які нам пропонувались:
1) Ecolines шукає автобус, він вас забере
2) Ecolines знайшов автобус польський, який вас забере, але довезе лише до кордону, бо на перехід кордону у нього немає документів. Кордон, ви – 50 людей (кожен якщо не з 2ма, то з 3ма сумками) і одна стюардеса, перейдете пішки. Якісь +-2 км, вночі, пішки, колоною, в холод. Бачите проблему? Ecolines певно не бачив. Він ж великий, а головне ДОСВІДЧЕНИЙ. Боженько, невже десь є люди, кому Ecolines влаштував такий похід?)
3) Ecolines вже відправив той клятий автобус, чекайте. П.с. його так і не було ще годин 5.
4) Ecolines відмінив той автобус, бо щось він довго їхав, вишле тягач для зламаного. Але ж тягач не потягне автобус з людьми, небезпечно. Хм, то ні, все таки ще пошукаємо автобус який вас забере, але якщо що зачекаєте його на трасі. Темно, холодно, 50 людей. На трасі. Чекатимуть автобус, який може так і не приїхати, як і попередній.
5) автобус Ecolines, який їде з України в Варшаву може забрати всіх хто хоче і вернути назад. Гроші повернуть, але ви самі розбирайтесь чим доїхати потім знову. Добре, допустимо, люди, які так і так живуть в Варшаві можуть поїхати додому і далі вже шукати автобуси (місця на які вже давно розкуплені), або машини (перевізники того самого бла бла кар дуже піднімають ціни на період новорічних свят). А люди, які просто повертаються з подорожі і тд? Ночувати на вокзалі, вулиці, де?
Це так основні пропозиції, які впродовж тих 9 годин змінювались кожні 15 хвилин. Смішно було, коли сказали, що тягача не буде, а він під’їхав буквально за хвилину. Ну як така велика компанія як Ecolines може так розходитись у своїх рішеннях щодо одного автобусу? Невже не передбачено такі випадки?
Висновок: 9 годин простою без жодного нормального рішення. Ближче до нього Ecolines підійшов лише тоді, коли втрутилась поліція. Зупинились ми приблизно о 10:00 ранку, і лише о 19:30 під’їхав автобус, який забирав людей без багажу, і тягач, який забирав зламаний автобус. Потім вони зустрічались на стоянці, люди забирали багаж, автобус віз людей на зустріч іншому автобусу, який їхав зі Львова. Перевозили людей все ж таки автобусом через кордони, але не через Ягодин, а через Шегині, що значно збільшувало час подорожі додому (траса Варшава – Ковель – Луцьк – Київ). Дехто зумів домовитись зі своїми знайомими і їх забирали з автобусу. Мене теж, але саме о 19:30. Далі просто не було сенсу чекати що ще вони нам будуть розказувати і чи насправді якийсь такий автобус там їде на зустріч нам.
Такі нюанси, як відсутність електрики, світла, підігріву, і навіть працюючого туалету обговорювати не буду. Щось перекусити чи воду нам не пропонували. Велика компанія Ecolines так своїх пасажирів не балує. (Вода за словами екіпажу в автобусі закінчилась). Це no comments.
І того, люди, які залишились в автобусі і чекали, що зробить великий Ecolines, замість 18:30 години 23.12 потрапили додому о 6:00 ранку 24.12.
Питання до ECOLINES. Як така велика компанія не змогла оперативно вирішити таку ситуацію? І чому люди, які були в автобусі повинні писати скаргу до компанії, щоб повернути гроші? Мені здається, в таких ситуаціях без пояснень компанія САМА повертає гроші, просто хоча б задля того, щоб от такі відгуки не поширювались в Інтернеті! Говорити про мою довіру до компанії не буду, самі все розумієте.
Дякую тим, хто витримав і дочитав це до кінця:) Коли чуєте, що водій хоча б натякає чи згадує про те, що з автобусом щось не так, не мовчіть! Говоріть відразу, потім все одно вам не будуть вірити і все заперечуватимуть, як і було в моєму випадку. Всім гарних новорічних свят і хорошої дороги додому, хто ще не там:)
Sath
Active user

View Profile
« Reply #837 on: 07.01.17 , 14:01 »
Share Reply with quote

О той же Ecolines от коллеги, копирую ее рассказ в FB:
Нас взяли в заручники!!! 😱
Щоб я не засумувала, закінчуючи свою новорічну подорож, автобус Ecolines потрапив в аварію... Звісно, могло й бути гірше. Бо фура, що нас "зачепила", могла "зачепити" нас так, що ми б вилетіли в яр...
Але обійшлось. Як вчора обійшлось з літаком...
Але цікавий сам факт "сервісу".
Дві години серед поля. Ніхто нічого не говорить. Водії мов води у рот набрали і відкривають їх лише для матів 🤐. Мабуть, водій "фури" викликав поліцію, бо звідкись вона взялась. Знову ніхто нічого.
Амьобна стюардеса Іра, на яку вже конкретно надавили пасажири, каже, що вона не знає нічого, і вона ніколи не була в аварії і не знає, як поводитись з пасажирами 😂😂😂.
"Я здесь ничего не знаю и ни за что не отвечаю!" - "А навіщо ви тут? Чи вам просто в Київ треба?" - "Может, и так. Мне сказали - и я поехала".
Їй розказують, де знайти телефон кол-центру, і що казати. Врешті-решт, пасажири самі дзвонять в той кол-центр... Дуже просять її запитати в поліції, чи взагалі нам дозволять їхати... Вона боїться...
Просимо відкрити двері.
"Никто из автобуса не выйдет, пока водители не дадут добро!!!" - майже кричить вона. І ось ми в заручниках вже третю годину...
"Іра, ви могли б хоча б пояснити, чому ви нас тримаєте в заручниках!" - "Вы мне ещё Конституцию прочитайте тут!" - випалює стюардеса Іра і... виходить з автобусу, залишивши нас ув'язненими.
Пасажири поділились на "да это менталитет такой, мы всегда жили в таком бардаке и хамстве и дальше будем" і "треба боротись за свої права". І треба зазначити, що останніх було разів в 5 більше.
Врешті, один з пасажирів бере все в своі руки. Комусь дзвонить. Встає і розповідає всім, що трапилось, які документи ми чекаємо, скільки це займе часу і чому не можна виходити з автобусу. Ми аплодуємо і проголошуємо його новим стюардом 😂😂😂.
"Ну, залишилось ще проголосити когось водієм - і можна їхати!", - пасажири нарешті починають жартувати. Мене, до речі, назначили юристом 😂😂😂.
"За 5 хвилин будемо їхати. Я все дізналась". - Щаслива Ірина повертається до салону.
"Ось, що значить, конкуренція!" -зазначає один з пасажирів.
Нарешті ми рушаємо! (Добре, що водій авто, що в нас врізалось, сам зізнався, що це його провина.)
"Всім чаю з м'ятою, а мені кон'яку! Будемо стрес знімати!" - сміється новообраний "стюард".
Emblaze
Active user

View Profile
« Reply #838 on: 07.01.17 , 17:01 »
Share Reply with quote

М-да, ехать автобусом на праздники через границу, особенно зимой, это нужно немного альтернативно одаренной быть (я про авторессу первой записи в ВК).
Riesgo
Active user

View Profile
« Reply #839 on: 07.01.17 , 17:01 »
Share Reply with quote

Шо значит м-да?) Эти люди ежегодно и не раз в году ездят домой и так получается что в основном перед праздничными периодами. Автор об этом и написала. То есть на несколькочасовой простой на границе они морально готовы, а вот автобус/наемный бусик может поломаться и в любой день из 365-ти в году. Перед католическим Рождеством домой ехала волна заробитчан, я таких наслушался в поезде Львов - Мариуполь. Люди или скидываются на бусик или едут рейсовыми автобусами (главное чтобы без пересадок, ибо сумки 2-3, подарки и тд). Одни так ехали 25 часов из Лейпцига во Львов и были несказанно тому рады, понимали что за даты. Потом по приезду в Украину уже берут билет на поезд по факту, сейчас многим не только в Тернополь или Черновцы добираться, а например в Черкассы, Полтаву, Кропивницк, Запорожье. Опять же стараются брать билет на поезд и именно на прямой, согласны таковой ждать и часов 5-6, уже уставшие с дороги, чем уехать сразу в течении часа-двух, но с пересадкой в Киеве например (это еще если в справочной правильно подскажут, в основном сами строят логистику). Например я в поезде общался с дальнобоем, который колесил по Европе несколько месяцев по контракту, на новогодне-рождественский период он ехал домой в Запорожье. Ему намного проще взять плацку за 6 евро (купе и СВ в продаже не было) и прямым поездом доехать до пункта назначения, чем прыгать где-либо с пересадками. Это вариант №3 как минимум. Вариант №2 вязть бла-бла-кар и еще 1000 км по нашим дорогам зимой ехать домой, зато без пересадок. Такой народ.

Tags: bus 
Pages: 1 ... 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 [84] 85 86 87 88 89 90 91 92
Reply | Print
Jump to: