Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
20.11.19 , 09:11

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Train fares and tariffs

Around the Sound, Øresund rundt

Pages: [1]
Reply | Send this topic | Print
Author Topic: Around the Sound, Øresund rundt  (Read 4650 times)
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« on: 05.08.10 , 17:08 »
Share Reply with quote

Виникла низка питань щодо цього проїзного (проїний на 2 доби по Сканії та Зеландії).

По перше - де його купити. На сайті skanetrafiken.se згадано, що його можна купити лише у центрах обслуговування користувачів Skanetraficen. З іншого боку в розділі контактів - наводиться список центрів обслуговування користувачів:
Ängelholm
Eslöv
Hässleholm
Helsingborg
Höör
Kävlinge
Klippan
Kristianstad
Landskrona
Lund
Malmö
Osby
Simrishamn
Sjöbo
Skurup
Svedala
Tomelilla
Trelleborg
Vinslöv
Ystad

Виходить у Копенгагені такий проїзний не продають? Чи може його хтось інший продає.
У Гетеборзі виходить його теж купити не можна?

А якщо я хотів-би з ним сісти на Öresundståg Гетеборг - Копенгаген, де мені його взяти? І як у такому разі бути з ділянкою Гетеборг - Лагольм - за неї треба буде доплатити, чи на Öresundståg по цьому проїзному по ній теж можна їхати?

Якщо їхати з Гетеборга у Копенгаген чи навпаки на X200 - чи дає щось наявність цього проїзного?
Ded
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 05.08.10 , 17:08 »
Share Reply with quote

А якщо я хотів-би з ним сісти на Öresundståg Гетеборг - Копенгаген, де мені його взяти? І як у такому разі бути з ділянкою Гетеборг - Лагольм - за неї треба буде доплатити, чи на Öresundståg по цьому проїзному по ній теж можна їхати?
Якщо їхати з Гетеборга у Копенгаген чи навпаки на X200 - чи дає щось наявність цього проїзного?

The ticket is valid in Skåne on the Öresundstågen, Pågatågen, and on Regionbussar (regional buses) and Stadsbussar (city buses).

Т.е. только по территории Сконе и только в определенных поездах. Гетеборг к Сконе не относится, а Х2000 не относится к тем поездам, на которых можно ехать.
tabo
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 05.08.10 , 17:08 »
Share Reply with quote

Виходить у Копенгагені такий проїзний не продають? Чи може його хтось інший продає.
Його ж ніби перестали взагалі продавати з боку Данії і вже давно.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #3 on: 18.08.10 , 14:08 »
Share Reply with quote

в залізничних касах - перестали.

А схоже турінформація у Копенгагені ним все-таки торгує.
Згадку про це - вдалось відшукати на skanetrafiken.se у шведській версії (те, що англійська версія може бути неповною і що найцікавішого там може не бути - спало мені на думку при перегляді сайту данських залізниць, пізніше я пересвідчився що і vasttrafik.se і  - з тією самою вадою). При чому я перепитав у Skanetrafiken.se про те, чи актуальна ця інформація (з допомогою форми на сайті, на котру теж можна потрапити лише шведській версії), однак вони мені не відповіли (при чому на пошту надійшло підтверждення, що мій запит одержано і зареєстровано під таким-то номером).

Тоді я вирішив запитати власне у копенгагенської турінформації. Мені відповіли дивною сумішшю англійських і данських слів, і здається ствердно, хоча я не певен

Thank you for your mail. Yes tit is the only place her in the Tourist visitor center to buy tickets.

Best regards

Wonderful Copenhagen

-----Oprindelig meddelelse-----
Fra: Max Tabachuk
Sendt: 16. august 2010 17:08
Til: Copenhagen Tourist information
Emne: Oresund Rundt in Copenhagen Visitor Centre?

>  In Swedish version of site skanetrafiken.se it is written:

>>I Danmark kan du kopa Oresund rundt pa turistbyran pa Vesterbrogade 4 i Kopenhamn.
http://www.skanetrafiken.se/templates/InformationPage.aspx?id=2989&epslanguage=SV

>Is it really possible to buy Around the Sound (Oresund rundt)
>ticket in Copenhagen Visitor Centre?

>Or it is a kind of error or obsolete information on skanetrafiken.se site?

« Last Edit: 18.08.10 , 14:08 by Maxy » Logged
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #4 on: 28.06.11 , 15:06 »
Share Reply with quote

знайшов цю тему.

Отже звітую - у турінформації навпроти головного вокзалу у Копенгагені - Øresund rundt продавали, навіть трохи дешевше ніж у Швеції. Однак я його вирішив не брати - оскільки моє уявлення про те, що це проїзний по Skåne з шведського боку і по Hovedstaden з данського боку виявилось хибним - це проїзний суто по Skåne, а з данського боку можна по ньому проїхати лише ділянку Каструп - Головний вокзал - Ельсинор без вигадок і у Копенгагені на метро покататись (і лише на метро, котре не є основним міським транспортом у Копенгагені) - тобто ні на S-поїздах покататись, ні поїхати Ельсинора через Хіллерод і далі на тому desiro, що через Gilleleje, щоб приїхати до Ельсинора по тій ділянці, що по суміщеному полотну з автодорогою проходить - він можливості не давав.

А раз так - то з тією програмою, що була у мене - обкатати по максимуму Hovedstaden, а Skåne по мінімуму - він зовсім не вигідним виявився.
Tags: copenhagen sweden 
Pages: [1]
Reply | Send this topic | Print
Jump to: