Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
21.02.19 , 16:02

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Train fares and tariffs

Польские железные дороги. Пару вопросов.

Pages: 1 ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34
Reply | Send this topic | Print
Author Topic: Польские железные дороги. Пару вопросов.  (Read 129192 times)
XAN_
Active user

View Profile
« Reply #320 on: 20.01.19 , 22:01 »
Share Reply with quote

Я правильно понимаю, что по билету выходного дня - https://www.intercity.pl/pl/dokumenty/Przepisy%20i%20taryfy/%C2%A7%2057.%20Bilet%20weekendowy_25%2005%202018.pdf - можно ехать без резервациии, что в TLK, что в IC, а уже по желанию - докупить их через интернет или в кассе?
kop
Active user

View Profile
« Reply #321 on: 20.01.19 , 22:01 »
Share Reply with quote

Резервации по умолчанию нужны на все. они просто бесплатные. их нужно добирать в кассе или через сервис bilet.intercity.
или у кондуктора за 10зл вроде.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #322 on: 20.01.19 , 22:01 »
Share Reply with quote

Резервація в IC і TLK обов'язкова.
Тим, у кого квиток вихідного дня - її видають безкоштовно. Можна через сайт (але треба ввести номер квитка, до неіснуючого квитка їх взяти неможливо). У касі також видають безкоштовно. Можна сісти у поїзд не маючи резервації і звернутись за нею до кондуктора.

Важливо - по квитку вихідного дня можна набрати явно "зайвих" резервацій, якщо Ваші плани можуть варіюватись. Я наприклад маючи квиток вихідного дня неодноразово спізнювався на поїзд, на котрий у мене була взята через інтернет резервація і брав ще одну резервацію на ту саму ділянку в касі на наступний поїзд.
З кондуктором щоправда жодного разу не спробував, тому нюансів не знаю.
kop
Active user

View Profile
« Reply #323 on: 20.01.19 , 22:01 »
Share Reply with quote

Кондуктор берет деньги не за резервацию, а за факт выдачи документа на станции, Где есть и работает касса ркр. Вроде бы 10зл
Г-дзе
Active user

View Profile
« Reply #324 on: 21.01.19 , 08:01 »
Share Reply with quote

Не знаю. Спокойно ездил без резервации неоднократно. Никто и слова не сказал.
Единственно, куда 100% она нужна, это Пендолино.
Гость10
Guest
« Reply #325 on: 21.01.19 , 09:01 »
Share Reply with quote

Естественно, никто слова не скажет, если в поезде полно свободных мест. Но если придет пассажир с резервацией на то место, где вы сидите, вы должны будете освободить занаятое место.
XAN_
Active user

View Profile
« Reply #326 on: 26.01.19 , 17:01 »
Share Reply with quote

Тим, у кого квиток вихідного дня - її видають безкоштовно. Можна через сайт (але треба ввести номер квитка, до неіснуючого квитка їх взяти неможливо).
Дякую. Тоді так технічне питання - кнопка для замовлення таких безкоштовних резрвацій на bilet.intercity.pl зявиться лише після замовлення такого квитка? Бо інакше я таких кнопок не бачу, хоча аналогічна для замловлення по Intercity Color Card - на самому видному місці.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #327 on: 26.01.19 , 18:01 »
Share Reply with quote

Ні.
Щоб замість квитка була безкоштовна резервація для квитка вихідного дня - слід вказати що це пільговий пасажир. А в різновиді пільг, майже наприкінці списка є Bilet Weekendowy - miejscówka і Bilet Weekendowy Max - miejscówka - треба обрати той, що відповідає різновиду того квитка вихідного дня, що у Вас є.
Але якщо їх обрати - на наступному кроці воно спитає номер квитка вихідного дня, до котрого береться ця плацкарта.
« Last Edit: 26.01.19 , 18:01 by Maxy » Logged
XAN_
Active user

View Profile
« Reply #328 on: 08.02.19 , 20:02 »
Share Reply with quote

Тим, у кого квиток вихідного дня - її видають безкоштовно. Можна через сайт (але треба ввести номер квитка, до неіснуючого квитка їх взяти неможливо). У касі також видають безкоштовно. Можна сісти у поїзд не маючи резервації і звернутись за нею до кондуктора.

Важливо - по квитку вихідного дня можна набрати явно "зайвих" резервацій, якщо Ваші плани можуть варіюватись. Я наприклад маючи квиток вихідного дня неодноразово спізнювався на поїзд, на котрий у мене була взята через інтернет резервація і брав ще одну резервацію на ту саму ділянку в касі на наступний поїзд.
З кондуктором щоправда жодного разу не спробував, тому нюансів не знаю.

По факту - проїхав на TLK без резервації, у кондуктора питань не виникло.

До речі, при "замовлені" резервації через сайт PKP не дає замовити "зайві" резервації на більш пізній потяг, якщо він по часу накладається на уже замовлений - допомагає лише повернути стару резервацію.
Rabbit1975
Active user

View Profile
« Reply #329 on: 10.02.19 , 21:02 »
Share Reply with quote

А вот это что-то новенькое. Раньше билеты из Польши в Австрию на дневные поезда не продавались онлайн ни в Польше, ни в Австрии.
Я смотрю, что начиная с 12 февраля на австрийском сайте купить можно , даже спецпредложения, правда с распечаткой в австрийском автомате.
То есть если кто-нибудь Вам привезёт билет из Австрии, то можно купить.
Tags: railway travel deal pkp 
Pages: 1 ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34
Reply | Send this topic | Print
Jump to: