Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
03.12.21 , 18:12

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Ворохта-Верховина або Ворохта-Дземброня

Pages: 1 2 3 4 [5]
Reply | Print
Author Topic: Ворохта-Верховина або Ворохта-Дземброня  (Read 30832 times)
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #40 on: 22.07.16 , 22:07 »
Share Reply with quote

Да, негода (а особливо гроза) це дійсно, мабуть, найстрашніше. Але нам цього разу "пощастило" з сильною грозою два дні з трьох, причому зранку (чи навіть за 2-3 години) погода цього не передбачала.

Перший день біля Кострича ми двічі потряпляли у грозу. Першу перечекали у лісі десь 1-1,5 години у лісі перед самим виходом на полонину Веснарка, але вона хоч і припинилася, але потім нас наздогнала прямо біля гори Кострич.
Було дуже моторошно, так як після розряду відчувалося, що волосся на голові підіймається. Я таке відчув один раз, дружина - тричі. Це дуже моторошно, хоч там і висота хребта невелика. Далі побачили на самій межі лісу дві обгорілі маленькі ялинки - ми подумали, що це з-за потрапляння блискавки.

А гроза крайнього дня нашого походу це був взагалі жах. Я розумів, що той тент стоїть прямо на самому хребті, де все навколо відкрито, і шток з алюмінію - ідеальна мішень для блискавки, а ми були у епіцентрі негоди. Я розумів, що якщо блискавка потрапить у цей шток, то там буде братська могила з 10 чоловік. Ми з дружиною молились (це я кажу реально), ми це вже дізнались потім один від одного. Атомники дістали фляжку зі спиртом (розведеним) та навіть запропонували мені, я відмовився. Я взагалі не вживаю нічого міцнішого за вино, та ще за пару годин до цього пив серцеву пігулку з-за недоброго самопочуття.

Але добре, що все добре закінчилося, і тепер ми це можемо по доброму згадати.
Загалом похід вдався -:)       
Tags: vorokhta kolomyya dzembronia 
Pages: 1 2 3 4 [5]
Reply | Print
Jump to: