Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
23.10.19 , 03:10

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

будьте ласкаві повідомити коли поновиться рух поїздів на лінії Кабаньє- Сватове

Pages: [1] 2 3
Reply | Print
Author Topic: будьте ласкаві повідомити коли поновиться рух поїздів на лінії Кабаньє- Сватове  (Read 10165 times)
Семен Соломонович Пекер
Guest
« on: 09.04.06 , 19:04 »
Share Reply with quote

ВІД РОДИЧІВ в Україні мені стало відомо що вже другий тиждень у зв*язку з ремонтними работами припинено рух поїздів на цій ділянці яка належить частково      Донецьікій частково Південній залізниці , прошу усіх хто може пов*язаний з залізничним транспортом проінформувати мене стосовно ціх подій....адже по перше маю летіти  десь у серпні місяці до дочки ,спочатку на Бориспіль а потім до станції  кабаньє потягом               київ -лисичанськ, по друге хвилююсь за рідних бо залізничний транспорт для цьог регіону основний ...
дякую за відповідь
Ізраїль ,2006 рік
соломонович
Guest
« Reply #1 on: 11.04.06 , 17:04 »
Share Reply with quote

прочитав відповідь пана дукіна....зрозуміло ....але чому проце нічого немає в пресі...адже це надзвичайна пригода....
Ізраїль , квітень 2006 рік
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 11.04.06 , 18:04 »
Share Reply with quote

ну, коротке повідомлення про тимчасове припинення руху у пресі публікувалось.

А загалому цьому немає нічого надвичайного.
opex
Guest
« Reply #3 on: 11.04.06 , 18:04 »
Share Reply with quote

Справді, це ж форс-мажор, служба колії має впоратися з ремонтом максимум тижні за 2, може, менше.
соломонович
Guest
« Reply #4 on: 11.04.06 , 18:04 »
Share Reply with quote

може воно то й не надзвичайно, але я завжди віддавав перевагу залізничному транспор
тові й в цей раз хотів би також ним зкористатися.....як на вашу думку , які шанси що до липня місяця лінію буду починено.....адже зараз становище таке що   немає можливості добратися поїздом до смт Красноріченськ. станція кабаньє донецікої залізниці  :-o :-o :-o :-o :-o :-o є там кажуть автобусне сполучення з северодонецьком й так далі....але мені дуже хотілося щоб потягом їхати з києва.....
 дякую за доброзичливе ставлення
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #5 on: 11.04.06 , 19:04 »
Share Reply with quote

особисто я впевнений, що до липня поремонтують.

А власне потягом і зараз можна доїхати, через Попасну.

Адже приміські поїзди, а також поїзди, що мають кінцеву у Сватовому (наприклад 814 Попасна-Сватове, 816 Дебальцеве-Сватове) і зараз ходять, адже перекриття ділянки Сватове-Куземівка цьому не перешкоджає.

Поїзд 630, що ходив за маршрутом Дебальцеве-Куп'янськ, теж ходить, з Дебальцева до Сватова.

І ще поїзд 338 Донецьк-Москва, котрому тепер доводиться ходити у об'їзд, все ж, коли прямує до Москви, то спеціально робить заїзд проїждаючи з Попасної до Сватова і потім одразу ж назад, щоб охопити всі міста на цьому відтинку, незважаючи на те, що це йому зовсім не по дорозі.
У зворотньому напрямку такої петлі він не робить, і прямо з Попасної на Донецьк прямує.
соломонович
Guest
« Reply #6 on: 11.04.06 , 19:04 »
Share Reply with quote

таким чином якщо я вірно вас шановний добродію зрозумів я можу доїхати потягом київ-дебальцеве до кінцевої станції й звідтиля на сватівському рейсі потрапити у рідне кабаньє...так чи ні......
може до липня дійсно рух поновиться, сподіваюсь на те....
може вам відомо як курсують автобуси чи маршрутки між аеропортом бориспіль й залізничним вокзалом з якого цей потяг відправляється...й яка вартість поїздки
Megapups
Active user

View Profile
« Reply #7 on: 11.04.06 , 20:04 »
Share Reply with quote

Від Борисполя до вокзалу Київ-Пас курсують автобуси "Полет".
Вартість проїзду складає, здається, 40 грн.
Ходять часто. Тривалість поїздки близько 40 хв.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #8 on: 11.04.06 , 20:04 »
Share Reply with quote

не зовсім.
по перше пересадку доцільніше по-можливості робити в Попасній.

По-друге поїзд 310 Київ-Дебальцеве не стикується з тими поїздами, що йдуть на Сватове, ні в Дебальцевому ні в Попасній, тому-що посеред дня приходить.

Можна, наприклад доїхати до Харкова на будь-якому поїзді, що підходить, там сісти на поїзд 606 Суми-Луганськ, і він приїде до Попасної так, що встигається на ранковий поїзд Попасна-Сватове, на ньому можна поїхати у Кабаннє.
соломонович
Guest
« Reply #9 on: 11.04.06 , 20:04 »
Share Reply with quote

невже отой дізель поїзд приміського сполучення який курсував ще в радянські часи досі існує......сватово-попасна....у ньому минула моя молодість....

дякую за відповідь, але скільки ж обійдеться мені така подорож залізницею....вартість авіаквитків сягає аж 550 доларів ЗША .....
добре хоч став на консульський облік в українському посольстві а тоб прийшлось би купляти візу..... :-D :-D :-Dтак їду з закордонним українським паспортом з познакою консульського обліку ну й ізраїльський даркон (закордоний паспорт)
Tags: train locomotive 
Pages: [1] 2 3
Reply | Print
Jump to: