Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
17.08.17 , 04:08

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Зі Львова до Києва електричкою

Pages: [1] 2
Reply | Print
Author Topic: Зі Львова до Києва електричкою  (Read 13852 times)
maxii
User

View Profile
« on: 04.09.11 , 16:09 »
Share Reply with quote

Чи є доцільним і можливим дістатися приміськими поїздами  зі Львова до Києва і назад. Наскільки суттєва економія коштів і стиковка поїздів. Перш за все цікавить шлях через Рівне. В електричці рівне-київ вартість 31 грн., але це підвищеної якості. Тобто питання чи є в цих потягах загальні вагони, і яка їх вартість. Зі львова до рівного в ел. підв. комф. вартість десь 27, а в звичайних 18 грн. Але як йде розподіл цих вагонів. Окрім того цікавить вартість поїзда київ хмельницький.
Franek Grzegorek
Guest
« Reply #1 on: 04.09.11 , 17:09 »
Share Reply with quote

Чи є доцільним і можливим дістатися приміськими поїздами  зі Львова до Києва і назад. Наскільки суттєва економія коштів і стиковка поїздів. Перш за все цікавить шлях через Рівне. В електричці рівне-київ вартість 31 грн., але це підвищеної якості. Тобто питання чи є в цих потягах загальні вагони, і яка їх вартість. Зі львова до рівного в ел. підв. комф. вартість десь 27, а в звичайних 18 грн. Але як йде розподіл цих вагонів. Окрім того цікавить вартість поїзда київ хмельницький.

Приміськими поїздами не є доцільним.
У поїзді Київ - Львів - Київ 359/360 є загальні вагони (десь 27 - 30 грн).
Franek Grzegorek
Guest
« Reply #2 on: 04.09.11 , 18:09 »
Share Reply with quote

В електричках (за винятком "Полісся") зі Львова до Рівного(Здолб.) є вагони з приміським тарифом (Львів - Здолбунів десь 12 грн.)
В епк 848 Рівне - Київ вартість (з e-kvytok) на 3 класс - 24.55.
Всього 36 гривень. Можна їхати так:
862 Львів - Здолбунів
10:01 - 14:23
848 Здолбунів - Київ
15:45-22:15
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #3 on: 05.09.11 , 13:09 »
Share Reply with quote

А хіба у 835/836 теж приміські вагони є?
Franek Grzegorek
Guest
« Reply #4 on: 06.09.11 , 00:09 »
Share Reply with quote

Я тільки так думав. Якщо ви знаєте, що немає - значить, немає.
Дякую за виправлення.
Megapups
Active user

View Profile
« Reply #5 on: 06.09.11 , 08:09 »
Share Reply with quote

Я вибачаюсь за втручання в цю розмову, але перше питання було про доцільність поїздки між цими містами електричкою. Наприклад, я не бачу доцільності, ані за грошовим критерієм, ані за часовим. Може бути найдешевший варіант з потягом працює тільки в суворо певний час /я тут бачу поїздку на Бандері в загальному, яка здійснюватиметься тільки вночі/, а в інший час набагато дорожче, з іншого боку цей час не підходить мандрівнику. Прошу пояснити, у чому сенс поїздки між Львовом та Києвом саме електричкою.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #6 on: 06.09.11 , 09:09 »
Share Reply with quote

Я тільки так думав. Якщо ви знаєте, що немає - значить, немає.
Дякую за виправлення.

я теж не знаю точно. Просто щодо інших 8хх Здолбунів (- Рівне) - Львів - сумніву немає, а от щодо 835/836 - є

Я вибачаюсь за втручання в цю розмову, але перше питання було про доцільність поїздки між цими містами електричкою. Наприклад, я не бачу доцільності, ані за грошовим критерієм, ані за часовим. Може бути найдешевший варіант з потягом працює тільки в суворо певний час /я тут бачу поїздку на Бандері в загальному, яка здійснюватиметься тільки вночі/, а в інший час набагато дорожче, з іншого боку цей час не підходить мандрівнику. Прошу пояснити, у чому сенс поїздки між Львовом та Києвом саме електричкою.
ну, наприклад коли потрібно дістатись до пункту призначення надвечір.
Pacific
User

View Profile
« Reply #7 on: 06.09.11 , 22:09 »
Share Reply with quote

Щойно довелось їхати зі Львова до Києва подібним шляхом, бо взагалі не було ніяких квитків на звичайні поїзди. Я їхав до Рівного "Поліссям", а далі до Києва автобусом. Думаю, такий варіант може мати великий сенс, коли немає квитків на поїзди далекого сполучення.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #8 on: 06.09.11 , 22:09 »
Share Reply with quote

Щойно довелось їхати зі Львова до Києва подібним шляхом, бо взагалі не було ніяких квитків на звичайні поїзди. Я їхав до Рівного "Поліссям", а далі до Києва автобусом. Думаю, такий варіант може мати великий сенс, коли немає квитків на поїзди далекого сполучення.
ну, я таким чином я теж їздив, при тому що квитків у той день було навалом.
Думаю, такий варіант може мати великий сенс, коли немає квитків на поїзди далекого сполучення.
Такий спосіб звісно ж має сенс, можливо навіть у день, коли немає проблем з квитками. Адже це найшвидший спосіб (після 169/170) спосіб дістатись зі Львова до Києва по землі - тобто може мати сенс будь-коли якщо треба проїхати протягом дня, але 169/170 скористатись неможливо (не підходить по часу, немає квитків, не курсує у потрібний день).

Однак цей спосіб зовсім не є економним - скоріше навпаки, це досить дорого (майже як купе на 91/92) - тобто це повна протилежність тому, про що питав автор теми.
« Last Edit: 06.09.11 , 22:09 by Maxy » Logged
Георгий Грановский
Active user

View Profile
« Reply #9 on: 06.09.11 , 22:09 »
Share Reply with quote

На "Бандеру" в загальний вагон весь час є квітки а якщо їх теж розібрали, що буває не дуже часто, - провідники загального вагону с радістю візьмуть "вушастика"  ;D
Tags: kyiv emu lviv 
Pages: [1] 2
Reply | Print
Jump to: