Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
21.10.17 , 09:10

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Київ - Цюрих

Pages: 1 2 3 [4] 5
Reply | Print
Author Topic: Київ - Цюрих  (Read 16410 times)
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #30 on: 30.10.11 , 23:10 »
Share Reply with quote

Таке питання. У разі отримання візи необхідно подавати документи, які підтверджують бронювання квитків. Як доцільно вчинити у разі подорожі наземним транспортом, наприклад з пересадками Чоп-Захонь-Будапешт?
не знаю.

Тут сходяться з одного боку дубиноголовість вимог консульств з іншого - негнучкість залізниць.

Такий квиток, який продають на проїзд з Чопа в Будапешт у сидячих вагонах - консульства не приймають, бо там не фіксована дата зворотньої поїздки. Надодачу такий квиток можна купити лише у Чопі (у Києві - продають лише разом зі спальним місцем, тобто у вагон Київ - Будапешт, що виходить набагато дорожче - втім слід зауважити, що у такому разі у резервації спального місця буде вказана фіксована дата зворотньої поїздки і консульствам такий проїзний документ подобається).

Можна спробувати зробити так, як підказує логіка - розписати маршрут поїздки і показати квитки на всі інші ділянки і пояснити що на цю коротку ділянку Ви купите квиток у Чопі безпосередньо перед посадкою у поїзд, бо у Києві він не продається, тим більше що проблеми з відсутнстю місць на цій ділянці не буває (квитків продають необмежену кількість, як на електричку). Але мені достеменно невідомо, щоб хтось так робив з консульствами шенгенських країн в Україні - і точно одержав візу. Знаю тих, хто у такій ситуації купував (або якщо є можливість - бронював) якийсь квиток (з фіксованою датою, вибираючи вид транспорту і клас, щоб були мінімальні втрати при поверненні - колись дорогі авіаквитки можна було здати майже без втрат, нажаль тепер такого немає) і одержавши візу здавав його (але це ж звісно шахрайство), знаю тих, у кого квиток при подачі на візу не питали (але у мене наприклад квиток завжди питали).  А ось так щоб по-логічному хтось зробив і йому на прийомі документів сказали що все гаразд - я таких не знаю, тому нажаль позитивним досвідом поділитись не можу.
tabo
Active user

View Profile
« Reply #31 on: 31.10.11 , 00:10 »
Share Reply with quote

А то что на билете не будет следов от проверки кондуктором на участке Зинген - Цюрих - не вызовет дурацких вопросов на участке Цюрих - Женева?
Вообще-то нет, кондуктора в поезде может и не быть, он забыл проверить, пассажир был в туалете и т.д. И еще я не знаю, как швейцарские кондукторы относятся к немецким онлайновым билетам.
Трюк цікавий та "ідейно" правильний, але кондуктори теж не лохи. Імхо, вони прекрасно обізнані з таким ходом, тому можуть поморочити голову. Принаймі я б підготувався зарання до можливих питань ;)
haart
Active user

View Profile
« Reply #32 on: 31.10.11 , 12:10 »
Share Reply with quote

А чем плоха пересадка в Париже?

Тем, что с другого вокзала надо дальше ехать?

С уважением, Ульф

Не, там один вокзал.

Цюрих - Пари Эст. Пари Гар де Лийон - Гренобль.

С уважением, Ульф

C 11 декабря Lyria вроде б приходит на Gare de Lyon. :)

Но мне идея Маху с автобусом нравится очень. Виды Швейцарии из окна автобуса - это здорово. И цена, опять же. :)

Трюк цікавий та "ідейно" правильний, але кондуктори теж не лохи. Імхо, вони прекрасно обізнані з таким ходом, тому можуть поморочити голову. Принаймі я б підготувався зарання до можливих питань ;)
Ну пусть себе кондукторы. И шо? Человек был в поезде. Не нашли? Мало ли где был. :) Билет вот он :)
« Last Edit: 31.10.11 , 12:10 by haart » Logged
opex
Active user

View Profile
« Reply #33 on: 31.10.11 , 12:10 »
Share Reply with quote

Ну пусть себе кондукторы. И шо? Человек был в поезде. Не нашли? Мало ли где был. :) Билет вот он :)

Надо сидеть с пакетиком в руках и томно обмахиваться платочком, всем видом говоря, где был :)
Ulf
Active user

View Profile
« Reply #34 on: 31.10.11 , 12:10 »
Share Reply with quote

C 11 декабря Lyria вроде б приходит на Gare de Lyon. :)

Тоже правда, как и давным давно...

С уважением, Ульф
helhii
Active user

View Profile
« Reply #35 on: 02.11.11 , 13:11 »
Share Reply with quote

Навскидку у меня не получилось - билет Цюрих - Париж за 25 евро возможно по-барски использовать на участке Цюрих - Мюлуз. Мюлуз - Лион за 22 евро ловится довольно просто. Правда вот дальше необходимость отдать 20 евро за TER Лион - Гренобль как-то печалит, а Мюлуз - Гренобль предлагается по совсем дурацким ценам.

Усё. Праздник закончился. С 11 декабря новое расписание, вместо корайев ТЖВ и все в три раза дороже. У меня слов нет просто. Расписание, кстати, СНЦФ очень сильно перелопатило вообще, так что будьте внимательны.
lexukr
User

View Profile
« Reply #36 on: 30.11.11 , 09:11 »
Share Reply with quote

Хто підкаже чому наприклад тут http://elvira.mav-start.hu/ , найвіддаленіша дата, на яку можна придбати квиток - це 10 грудня? Я так розумію, що з 11 числа повинні змінитися тарифи і так далі, скажіть чи знаєте Ви, на скільки подорожчають квитки і чи скасовую раптом УкрЗалізниця прямий потяг Київ - Будапешт? Дякую
tabo
Active user

View Profile
« Reply #37 on: 30.11.11 , 13:11 »
Share Reply with quote

Хто підкаже чому наприклад тут http://elvira.mav-start.hu/ , найвіддаленіша дата, на яку можна придбати квиток - це 10 грудня?
По-перше, на дати після 10.12 вже все показує ;)  А якщо детально, то просто після 10.12 відбувається зміна розкладу, тому новий часом може з"являтися із затримкою.
скажіть чи знаєте Ви, на скільки подорожчають квитки
Куди і звідки?
і чи скасовую раптом УкрЗалізниця прямий потяг Київ - Будапешт?
Це не зовсім прямий потяг, а лише ВБС. Якщо вірити МАВу, то вагон Київ-Будапешт зберігають (разом з РЖДшними с Мск), але на сайті УЗ поки цієї інфи нема.
ako
User

View Profile
« Reply #38 on: 30.11.11 , 13:11 »
Share Reply with quote

Таке питання. У разі отримання візи необхідно подавати документи, які підтверджують бронювання квитків. Як доцільно вчинити у разі подорожі наземним транспортом, наприклад з пересадками Чоп-Захонь-Будапешт?

4 года назад подавали семьёй во французское посольство документы. Имели билеты на поезда до Перемышля + на автобус с Перемышля до Парижа и обратно. А вот назад с Перемышля на Украину билетов не было. Потому что на автобус Перемышль - Львов у нас билеты не продадут, а с поездами не складывалось по времени. Так в окошечке и объяснили. Единственное, что спросили, так это где находится Перемышль.
Визы открыли на всю семью.
lexukr
User

View Profile
« Reply #39 on: 12.12.11 , 19:12 »
Share Reply with quote

Скажіть, чи виходило у когось до кінця оформити квиток на http://elvira.mav-start.hu/elvira.dll/ ? Я ніяк не можу оплатити карткою обраний квиток - пробував оплачувати картками двох банків і весь час якісь проблеми. Останній раз прислало навіть пароль на телефон, але до бажаного фіналу я так і не дійшов - висвітилося вікно інформації про обраний квиток знову.
Tags: kyiv zuerich 
Pages: 1 2 3 [4] 5
Reply | Print
Jump to: