Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
10.12.18 , 20:12

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Other questions about railways

Система продажи он-лайн билетов УЗ booking.uz.gov.ua

Pages: 1 ... 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 [168] 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 ... 204
Reply | Print
Author Topic: Система продажи он-лайн билетов УЗ booking.uz.gov.ua  (Read 610384 times)
sean
Active user

View Profile
« Reply #1670 on: 14.12.17 , 14:12 »
Share Reply with quote

Ви дали усі вичерпні відповіді. Ваші аргументи цілком зрозумілі і нецікаві тут нікому з тих, хто мислить тверезо і адекватно.
delphin_7
Active user

View Profile
« Reply #1671 on: 14.12.17 , 17:12 »
Share Reply with quote

и его места достанутся зайцам
а кто оплатил зайцам это место заранее?

если бы процедура сдачи билета была бы легкой - спокойно сдали бы билеты и его взял бы кто-то другой и никакими зайцами на этих местах бы и не пахло
Evgenio
Active user

View Profile
« Reply #1672 on: 14.12.17 , 18:12 »
Share Reply with quote

если бы процедура сдачи билета была бы легкой - спокойно сдали бы билеты и его взял бы кто-то другой и никакими зайцами на этих местах бы и не пахло
я так понимаю тему "Відсутність квитків на потяги УЗ на різдвяні та новорічні свята" можно закрывать?
все прояснилось - билеты на руках особохiтро..х пассажиров, которые сдадут их в самый последний момент
Максим Козуб
Active user

View Profile
« Reply #1673 on: 14.12.17 , 18:12 »
Share Reply with quote

люди, у яких з роботою все нормально, i якi здатнi щось планувати наперед
Господи, який совок.
Мені колега недавно дзвонить: "У тебе зараз віза американська відкрита? Ні? Ой, прикро, а то моєму клієнту терміново знадобилося, щоб хтось з ним полетів перекладати, виліт через пару днів, я не можу". І це не унікальна ситуація. Мабуть, у мене звзагалі  роботою все ненормально й я нездатний щось планувати наперед...
А якісь рішення, тим більше в межах України, взагалі можуть прийматися, наприклад, за прогнозом погоди: "Або поїду в похід Карпатами завтра, або, якщо прогноз погіршиться, відкладу на тиждень".
Але Evgenio, мабуть, вважає, що "нормально" — це тільки варіант "З 9 до 18 п'ять днів на тиждень у конторі", й усе, чим людина займатиметься, планується мінімум на півроку вперед, від сексу до відпочинку.
« Last Edit: 14.12.17 , 20:12 by Максим Козуб » Logged
IlyaPorublyov
Active user

View Profile
« Reply #1674 on: 14.12.17 , 18:12 »
Share Reply with quote

сразу видно, что это пишет человек, который не был у касс вокзала очень давно
в кассах давно не был и не собираюсь, так как покупаю только те билеты, по которым еду

Звісно, звісно. Світовий класик писав

Да, человек смертен, но это было бы еще полбеды. Плохо то, что он иногда внезапно смертен, вот в чем фокус! И вообще не может сказать, что он будет делать в сегодняшний вечер.

Але прийшов Evgenio і заявив, що його це не стосується.
Evgenio
Active user

View Profile
« Reply #1675 on: 14.12.17 , 20:12 »
Share Reply with quote

Господи, який совок.
Совковий менталiтет якраз у вас! позицiя - викуплю кучу бiлетiв, а на iнших людей пох
Це так по Європейськи
Sergio
Active user

View Profile
« Reply #1676 on: 14.12.17 , 20:12 »
Share Reply with quote

Це не зовсім по-європейськи, але це законно. А якщо законно - то треба це поважати.

Щодо по-європейски - так багато де попередні квитки за дешевим тарифом здавати не можна. Здавалось би - чому не зробити те ж саме в нас, і вирішити проблему таким чином?
Але ж ні - віддають перевагу саме совковим рішеннням.
Максим Козуб
Active user

View Profile
« Reply #1677 on: 14.12.17 , 20:12 »
Share Reply with quote

Господи, який совок.
Совковий менталiтет якраз у вас! позицiя - викуплю кучу бiлетiв, а на iнших людей пох
Це так по Європейськи
"Папа, папа, ты с кем сейчас разговаривал?" :).
Особисто я не те що купу квитків (до речі, на залізниці саме квитки, а білети — на іспитах, у лотереях тощо) не купую, а взагалі потягами (крім приміських та міської електрички) користуюся після повернення з війни вкрай рідко, бо в 90% випадків можу по Україні туди, куди мені треба, доїхати автобусами безкоштовно (ну, майже безкоштовно, бо автостанційний збір десь нульовий, а десь ненульовий). Але того, що ситуація прийняття рішення про поїздку в останній момент є абсолютно нормальною, а ваша позиція абсолютно совковою, це не змінює.
І поки людей з такою позицією в Україні повно, у нас і потяги не почнуть їздити так часто, як між Прагою та Брно, і багато інших моментів не зміниться. І у мене бажання поїхати з нашої дурнуватої країни не зникне, хоч це вже й відхилення від теми.
Максим Козуб
Active user

View Profile
« Reply #1678 on: 14.12.17 , 20:12 »
Share Reply with quote

Щодо по-європейски - так багато де попередні квитки за дешевим тарифом здавати не можна. Здавалось би - чому не зробити те ж саме в нас, і вирішити проблему таким чином?
Але ж ні - віддають перевагу саме совковим рішеннням.
Так вводити озвучену Вами систему — це ж треба її розробляти, аналізувати всі "підводні камені" тощо, коротше, думати головою... Я давно цього не чекаю від більшості співвітчизників, бо, на жаль, маю підстави для цього.
sean
Active user

View Profile
« Reply #1679 on: 15.12.17 , 09:12 »
Share Reply with quote

Ждем от вас увлекательного рассказа :)

На своє щастя, повернув сьогодні вранці на КарДачах. Там пусто, черг немає, тому все швидко. Ну як швидко: спочатку одним пальцем правої руки набрала усі паспортні дані, далі роздрукувала квиток на звичайний оранжевий бланк о_О і тільки після цього оформила повернення. 5 хвилин замість двох кліків в особистому кабінеті. І це не Київ-Пас, де була би черга і де потрібно було би, очевидно, бігати по різних касах. Ну і на 2 грн дорожче, ніж в Інтернеті.

Якби УЗ запросила якихось вендорів для типу Lean проекту (бо у самих для такого точно мозгів точно не вистачить), то або би  вендор звалив звідти дуже швидко, або сама УЗ вигнала би його. Масштабів гнилості більшості процесів УЗ, мабуть, не усвідомлює і близько.
Tags:
Pages: 1 ... 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 [168] 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 ... 204
Reply | Print
Jump to: