Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
28.09.20 , 11:09

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Other questions about railways

Система продажи он-лайн билетов УЗ booking.uz.gov.ua

Pages: 1 ... 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 [253] 254
Reply | Print
Author Topic: Система продажи он-лайн билетов УЗ booking.uz.gov.ua  (Read 849679 times)
tera
Active user

View Profile
« Reply #2520 on: 03.09.20 , 21:09 »
Share Reply with quote

Коллеги, а кто-то вообще покупал через букинг льготные билеты для инвалидов?
Понятное дело, что если пытаться оформить билет на дату до 30 сентября включительно, то оно пишет, что льгота недоступна, так как она не предусмотрена в этот период законодательно. Но после 1 октября дает выбрать категорию льготы, ввести данные и выбрать место, но при переходе к оплате выдает "Временно отсутствует связь с базой Минсоцполитики". Понимаю, что наши данные пока могли не быть введены в базе (хотя на временном удостоверении есть номер пенсионного дела в базе данных Минсоцполитики, именно его я и вводил), просто интересно только у меня такая проблема?   

Ни по номеру пенсионного удостоверения,ни по номеру самого удостоверения не проходило.Хуже того,занес копию удостоверения,паспорта вроде и заяву в собес для внесения в реестры.Сказали через месяц будет в реестре.Пришел спросил,а нахиба нету меня в реестре?Сказали  деньги украли и не будет.Какие деньги,и при чем Е-квиток.
По ходу эта регистрация для Е-квитка была,а не для букинга.Или как?Буду заходить на след.неделе поспрашиваю.

П.С.если есть инвалидность,то у врача форму 70 вроде, и в собес в очередь на бесплатную путевку.И ждать,долго...

Vovan
Active user

View Profile
« Reply #2521 on: 03.09.20 , 21:09 »
Share Reply with quote

Коллеги, а кто-то вообще покупал через букинг льготные билеты для инвалидов?
Понятное дело, что если пытаться оформить билет на дату до 30 сентября включительно, то оно пишет, что льгота недоступна, так как она не предусмотрена в этот период законодательно. Но после 1 октября дает выбрать категорию льготы, ввести данные и выбрать место, но при переходе к оплате выдает "Временно отсутствует связь с базой Минсоцполитики". Понимаю, что наши данные пока могли не быть введены в базе (хотя на временном удостоверении есть номер пенсионного дела в базе данных Минсоцполитики, именно его я и вводил), просто интересно только у меня такая проблема?   
У минулому році я теж пробував купити квиток через сайт УЗ за пільгою , і була аналогічна ситуація. Я пішов в свій соцзабез,  забили в базу, і буквально через два тижні ця опція вже була недоступна, тобто тьотя в соцзабезі сказала, що "ось пройшло оновлення в УЗ , ніхто не видаляв посвідчення з бази,  ми бачимо , що ви пробували купити квитки , але нічого не можемо зробити". Тобто це вже глюки у самій УЗ, і навіть просити перевірки бази щодо посвідчень кожного року тьотею в соцзабезі немає жодного сенсу, я вважаю.
P.S. Після цього купляю тепер виключно в касах, незважаючи, що на сайті чи то правда була чи ні, що пільговик має право на 50% вартості у всіх видів вагонів і категорій потягів, навіть була знижка на міжнародне сполучення.
Tripper
User

View Profile
« Reply #2522 on: 05.09.20 , 15:09 »
Share Reply with quote

Добрий день!
Чи є у сезонних потягах УЗ спецброні для силовиків, держслужбовців і т.д.? Чи вони бувають тільки у "регулярних" потягах? Зокрема, цікавить потяг 217 Київ-Рахів і самі плацкартні квитки. У потягу всього 2 плацкартні вагони і можливість купити квиток від Львова у Карпати. Попередній продаж зі Львова закритий, а брати квиток зі Жмеринки не дуже хотілося б, враховуючи коефіцієнти сезонності та фірмовості на цей потяг. У купейні вагони ціни теж не дуже гуманні. Чи є сенс розраховувати на те, що за добу потрапить у продаж щось з плацкарту?
Tripper
User

View Profile
« Reply #2523 on: 05.09.20 , 19:09 »
Share Reply with quote

Добрий день!
Чи є у сезонних потягах УЗ спецброні для силовиків, держслужбовців і т.д.? Чи вони бувають тільки у "регулярних" потягах? Зокрема, цікавить потяг 217 Київ-Рахів і самі плацкартні квитки. У потягу всього 2 плацкартні вагони і можливість купити квиток від Львова у Карпати. Попередній продаж зі Львова закритий, а брати квиток зі Жмеринки не дуже хотілося б, враховуючи коефіцієнти сезонності та фірмовості на цей потяг. У купейні вагони ціни теж не дуже гуманні. Чи є сенс розраховувати на те, що за добу потрапить у продаж щось з плацкарту?
Точніше, з Шепетівки а не зі Жмеринки, я переплутав назву станції :)
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #2524 on: 06.09.20 , 15:09 »
Share Reply with quote

У будь-якому разі, якщо Вам хочется місце у плацкартному вагоні -  Вам не варто було б сподіватись що з броні щось вивалисться у вільний продаж, навіть якби це був регулярний поїзд. Справа у тому, що більшість мість що бувають на бронях у таких поїздах, де у складі є купейні, плацкатні і СВ - це зазвичай місця у купейних вагонах і ще трохи у СВ, а у плацкартних - місць на такого роду бронях зазвичай немає.

Зрозумійте - місця на броні кладуться по задумці для людей що мандрують у службових потребах. Навіть якщо пасажир відпочатку оплачує проїзд власним коштом - то потім ця витрата буде відшкодовуватись роботодавцем. А по закону - проїзд у купе у службових потребах - службовцеві навіть най-найнижчого ранку відшкодовуть завжди. І навіть у СВ проїзд може відшкодовуватись за певних умов (або для певних категорій - назразок депутатів або генералів або будь-якому працівнику навіть з найнижчим статусом, однак з дозволу керівництва або якщо не було місць нижчої категорії) і це теж не вважається надлишковою витратою коштів. Тому причин класти на бронь місця у плацкартних вагонах - зазвичай немає.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #2525 on: 06.09.20 , 16:09 »
Share Reply with quote

а ви певні що попередній продаж справді закрито? Ви не написали яка дата Вас цікавить, я от взяв кілька дат навмання - і побачив на ці рейси - від Львова той самий набір відкритих вагонів, що й від Києва.

Скажіть, чи не могло так статись, що Ви намагались дивитись від Києва і від Львова наявність місць не міняючи і не коригуючи дату? Майте на увазі, дата виїзду зі Львова - треба вказувати на 1 день більша ніж з Києва (бо виїзд зі Львова після опівночі)
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #2526 on: 06.09.20 , 17:09 »
Share Reply with quote

Маху, не повністю за Вами погоджуюся, бо є ще бронь для осіб з інвалідністю. І там є плацкартна бронь в усіх регулярних поїздах, звичайно, там же є плацкартні вагони в схемі (найчастіше 4-8 місць). Стосовно 217/218 - не можу сказати - треба перевіряти дослідним шляхом. Або зафіксувати факт вивільнення броні, або факт не повного продажу місць на початку продажу.
Наприклад, у 79/80 хоч зараз є 2 плацкартні вагони, але броні немає в них, бо ці вагони факультативні.
Є ще також, як я розумію плацкартна бронь для військовослужбовців, але це в окремих поїздах. Наприклад у 317/318 був цілий вагон, який продавали лише за кілька діб до відправлення.
Стосовно додаткових - теж різні випадки. На 203/204-189/190 є бронь як купейна, так і плацкартна в обидві групи, хоч це доп.
Тобто, треба перевіряти.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #2527 on: 07.09.20 , 01:09 »
Share Reply with quote

про бронь для інвалідів забув
А щодо військовослужбовців - НЯР плацкартні лише для рядових, а їх зазвичай цілими вагонами возять, по кілька місць у вагоні для них не виділяють.
Tripper
User

View Profile
« Reply #2528 on: 07.09.20 , 01:09 »
Share Reply with quote

а ви певні що попередній продаж справді закрито? Ви не написали яка дата Вас цікавить, я от взяв кілька дат навмання - і побачив на ці рейси - від Львова той самий набір відкритих вагонів, що й від Києва.

Скажіть, чи не могло так статись, що Ви намагались дивитись від Києва і від Львова наявність місць не міняючи і не коригуючи дату? Майте на увазі, дата виїзду зі Львова - треба вказувати на 1 день більша ніж з Києва (бо виїзд зі Львова після опівночі)
Цікавить прибуття у Яремче 26.09. Тобто, якщо відправлення зі Львова то це 26.09, з Шепетівки - 25.09
А на які дати Ви бачите продаж квитків зі Львова на 217 потяг? Я бачу тільки за добу до відправлення.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #2529 on: 07.09.20 , 02:09 »
Share Reply with quote

справді. Хоча трохи більше ніж за добу. От прямо зараз бачу і на 8 і на 10 вересня, тобто мабуть за 3 доби.
Tags:
Pages: 1 ... 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 [253] 254
Reply | Print
Jump to: