Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
28.10.20 , 20:10

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Other questions about railways

Система продажи он-лайн билетов УЗ booking.uz.gov.ua

Pages: 1 ... 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 [256]
Reply | Print
Author Topic: Система продажи он-лайн билетов УЗ booking.uz.gov.ua  (Read 863498 times)
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #2550 on: 12.10.20 , 10:10 »
Share Reply with quote

Так. Я писав. Пише "На даний час відсутній зв'язок з даними Мінсоцполітики" .
sean
Active user

View Profile
« Reply #2551 on: 12.10.20 , 10:10 »
Share Reply with quote

Мдя, забавно. Дякую.
tera
Active user

View Profile
« Reply #2552 on: 12.10.20 , 14:10 »
Share Reply with quote

Я заходив в соцбес,як і обіцяв,ну місяць туди -сюди,какая разница. Карантин,все по телефону.Який зайнятий.
От за 1 жовтня вдячний,провтикав не перший рік.чомусь думав 15 -15.
sean
Active user

View Profile
« Reply #2553 on: 12.10.20 , 14:10 »
Share Reply with quote

Вам соцбез допоміг чи як?
Vovan
Active user

View Profile
« Reply #2554 on: Today at 01:06 »
Share Reply with quote

На сайті УЗ я знайшов дуже грубий баг.))
 Отже, програмісти сайту, коли вводили зміни в розклад, випадково змінили назву однієї станції, і тепер пише, що "місць немає". Вводжу до наступної станції - Куцівка - місця є, і сама назва в переліку зупинок написана правильно. Мова іде про станцію Чорноліська, яку прописали в букінгу в пошуку через дві букви с.
delphin_7
Active user

View Profile
« Reply #2555 on: Today at 01:11 »
Share Reply with quote

Отже, програмісти сайту, коли вводили зміни в розклад, випадково змінили назву однієї станції, і тепер пише, що "місць немає". Вводжу до наступної станції - Куцівка - місця є, і сама назва в переліку зупинок написана правильно. Мова іде про станцію Чорноліська, яку прописали в букінгу в пошуку через дві букви с.

Зайва "с" дійсно є, але це ніяким чином не впливає на наявність місць https://prnt.sc/v89zxv
Vovan
Active user

View Profile
« Reply #2556 on: Today at 10:41 »
Share Reply with quote

Я взагалі то вбивав БЦ-Чорноліська - потяг 110 , Львів-Херсон, значить виходить , що по 122 Київ-Миколаїв ця помилка не позначилась, або по Чорноліській для Львів-Херсон закритий продаж далі, ніж за добу до відправлення потяга.
« Last Edit: Today at 10:43 by Vovan » Logged
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #2557 on: Today at 17:19 »
Share Reply with quote

ні. У Вас дуже наївне уявлення як влаштовані такі системи
повірте, назва станції спершу переводиться на код станції і далі обмін інформацію між сайтом і Експресом іде суто по кодах. Тому якщо на сайті якусь станцію завели не в тому написанні, але при пошуку Ви зуміли її набрати в тому написанні, в котрому сайт хоче - то далі назва успішно відтранслюється у коді і далі на пошуку це жодним чином не повинно даватись взнаки.
Те що місць немає - це штучні обмеження продажу, а зовсім не помилка.
або по Чорноліській для Львів-Херсон закритий продаж далініж за добу до відправлення потяга
а чому Ви взагалі вирішили що це обмеження "по Чорноліській" (адже ви шукаєте до Чорноліської, а не від неї)? І що це за термін такий "за добу до виїзда". Це ж не броні, щоб за до виїзду випадати.
І взагалі, пошуком на інші дати легко побачити, що проблема не у цьому, наприклад на 30.10 БЦ - Чорноліська пише 36К, але при цьому БЦ - Куцівка на цю ж дату пише 53К 18П, отже очевидно що це штучне обмеження продажу, при чому не зумовлено режимами продажу і рівнями станцій, а саме дурнувате "регулювання".
Tags:
Pages: 1 ... 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 [256]
Reply | Print
Jump to: