Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
05.12.20 , 07:12

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Other questions about railways

Система продажи он-лайн билетов УЗ booking.uz.gov.ua

Pages: 1 ... 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 [258]
Reply | Print
Author Topic: Система продажи он-лайн билетов УЗ booking.uz.gov.ua  (Read 881060 times)
Vovan
Active user

View Profile
« Reply #2570 on: 06.11.20 , 01:11 »
Share Reply with quote

Маxy, ось Вам постанова Верховної Ради, я ж не просто так сказав, що МукачевО -це офіційна назва : https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2065-19#Text
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #2571 on: 06.11.20 , 01:11 »
Share Reply with quote

а ви прочитайте уважніше ще раз, що я пишу.
В квитках пишуть не назву міст, а назву залізничних станцій.
Залізнична станція в місті (навіть коли це єдиний або головний вокзал) - може називатись різнойменно з назвою міста. Мені це не подобається, але слід визнати що так зрідка буває.
Бувало і буває таке, що станція в місті називається не так, як місто відпочатку спорудження залізниці і так було завжди.
Але більш поширені випадки, що різнойменність міста і станцій в місті виникає через несинхронність перейменувань - зазвичай через те, що місто перейменовують, а станцію ні.
Назва залізничної станції у місті не перейменовується автоматично у зв'язку з перейменуванням міста. Це компетенція і область витрат різних управлінських структур і у них немає зобов'язань діяти синхронно, якщо немає окремого в явний спосіб виисаного з цього приводу. Наприкалад у законі про декомунізацію про це є, але до перейменувань що не мають стосунку до декомунізації - порядок звичаний, тобто залізниця не має безпосередніх зобов'язань автоматично і негайно перейменовувати станцію в місті, якщо місто перейменувалось і до перейменування станція і місто різнойменними не були. Тому загальний порядок такий, що якщо раптом місто перейменувалось -  залізниця мусить самотужки прийняти окреме рішення про перейменування залізничної станції у ньому. Буває що це рішення приймають з затримкою - це до-речі найтиповіший сценарій - тобто залізниця зрештою таки перейменовує станцію, але зазвичай з запізненням на рік-другий. Були прецеденти коли місто перейменовували, а залізнична станція у ньому носила стару назву цього міста десятиліттями. З великих міст України така невідповідність найдовше мабуть було з Кіровом. Це Кропивницький, що перед тим як стати Кіроворадом - встиг 5 рочків побути Кіровом (з 1934 до 1939 року) - але залізнична станція у ньому носила відповідну назву (через велику кількість таких назв в межах СРСР у ті часи - залізничну станцію назвали Кірово-Українське) аж до 70-х років, тобто залізничну станцію переназвали в Кіровоград з запізненням майже на 40 років.
При цьому похідні назви досі в ходу - наприклад в Колосівці острівний вокзал. і як буває на острівних вокзалах - сторони мають назви, одна зі стрін називається кіровська (навіть не кіровоградська), тобто є похідною від тієї з попередніх назв Кропивницького, що вже понад 80 років неактуальна.
« Last Edit: 06.11.20 , 01:11 by Maxy » Logged
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #2572 on: 06.11.20 , 08:11 »
Share Reply with quote

Алчевськ також перейменували ще в 1992 році, але станція й до 2014 року також не була перейменована.
ОльгаБ
User

View Profile
« Reply #2573 on: 19.11.20 , 19:11 »
Share Reply with quote

Удивительные вещи происходят:)
Сегодня вернулись на карту деньги за неиспользованный билет на отмененный поезд за 17.03.20. Заявление писала что-то около 03.07.
Emblaze
Active user

View Profile
« Reply #2574 on: 19.11.20 , 19:11 »
Share Reply with quote

Похвальная оперативность!
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #2575 on: 20.11.20 , 09:11 »
Share Reply with quote

Удивительные вещи происходят:)
Сегодня вернулись на карту деньги за неиспользованный билет на отмененный поезд за 17.03.20. Заявление писала что-то около 03.07.
Ну так даже на "горячке" говорят сразу вместо приветствия, что оформление возврата и перечисление средств за неиспользованные билеты на отмененные поезда продлён на 90 дней после окончания карантина, а карантин ещё не окончен - :))
Максим Козуб
Active user

View Profile
« Reply #2576 on: 21.11.20 , 12:11 »
Share Reply with quote

звідки Вам відомо яка офіційна назва залізничної станції?
, а в квитку -МукачевЕ.
ну це очікувано, бо в системі Експрес саме так заведено.
Це при тому, що станція теж з закінченням " о".
звідки Вам це відомо? На напис на будівлі вокзалу нажаль орієнтуватись не можна, особливо на львівській залізниці. Там вже років зо 20 пішла кепська мода недеперейменовувати станції - коли назву на будівлі міняють, а з решти процедури (і супутніх витрат) зістрибують, сподіваючись чи то що хтось інший якимось дивовижним робом це замість них зробить.
Абсолютно вірю Вашому поясненню, але хочу звернути увагу, що в даному разі "косячить", схоже, не тільки філія "Львівська залізниця", а й "велика" УЗ. Ви вже згадали у своєму наступному коментарі словничок на booking.uz.gov.ua, а ще є, наприклад, https://www.uz.gov.ua/passengers/timetable/?station=23070&by_station=1 — не знаю, з того ж букінгівського словничка береться ця назва, чи деінде, але в будь-якому разі бачимо те, що бачимо...
Згадую "Вокзал для двоих": "Железная дорога — это точность, это комфорт, это чистота" :). От у назвах точності точно не спостерігаємо...
Nik UZ
Active user

View Profile
« Reply #2577 on: 02.12.20 , 03:12 »
Share Reply with quote

На більшість поїздів квиток ЕПД є можливість купити після відправлення поїзда. Анонс від Уз залишається не для пасажирів.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #2578 on: 02.12.20 , 13:12 »
Share Reply with quote

звідки Вам відомо яка офіційна назва залізничної станції?
, а в квитку -МукачевЕ.
ну це очікувано, бо в системі Експрес саме так заведено.
Це при тому, що станція теж з закінченням " о".
звідки Вам це відомо? На напис на будівлі вокзалу нажаль орієнтуватись не можна, особливо на львівській залізниці. Там вже років зо 20 пішла кепська мода недеперейменовувати станції - коли назву на будівлі міняють, а з решти процедури (і супутніх витрат) зістрибують, сподіваючись чи то що хтось інший якимось дивовижним робом це замість них зробить.
Абсолютно вірю Вашому поясненню, але хочу звернути увагу, що в даному разі "косячить", схоже, не тільки філія "Львівська залізниця", а й "велика" УЗ. Ви вже згадали у своєму наступному коментарі словничок на booking.uz.gov.ua, а ще є, наприклад, https://www.uz.gov.ua/passengers/timetable/?station=23070&by_station=1 — не знаю, з того ж букінгівського словничка береться ця назва, чи деінде,
ні, ці системи абсолютно автономні, їх ведуть різні команди, що не кооперують між собою, і у обох список станцій не звіряється автоматично.
Сезонний розклад ведуть штатні працівники - там менше платять, більшість персоналу - дещо старші, і будьмо відвертими - трохи тупуватіші і більш схильні до так би мовити "плоскінно-домотканих" рішень, а booking.uz.gov.ua - на аутсорсі.
Зі статичними розділами сайту ще гірше, там кумедні помилки не виправляються десятиліттями.
Наприклад про "надання писькової довідки - усної довідки" в Коломиї в розділі вокзалів - я вперше вичитав у 2004 році. Поскаржився. Виправили. А потім сайт переробляли і з якихось бекапів воно накотилось знову. Його ніби потім ще виправляли, але востаннє я цю красу бачив минулого року. Зараз немає. Але наприклад полишалось на сайтах, що копі-пастили звідти, дуже легко нагуглити
https://www.google.com/search?q=%22%D0%BF%D0%B8%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0+%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BA%D0%B0-%D1%83%D1%81%D0%BD%D0%B0+%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BA%D0%B0%22
але в будь-якому разі бачимо те, що бачимо...
це аж надто різні і непорівнювані речі.
Те, що  у "великої" УЗ трохи безтолкова команда  веде сезонний розклад дещо неідеально (зауважу, що там насправді є ще певні труднощі технічного завдання, що ускладнюють команді справу і не дозволяли б цю роботу організувати більш толково без зростання витрат у рази, котре все-одно не дозволили-б, коротше гріх команди тут навіть менший ніж можна подумати) - це одне. Жодних інших негативних наслідків крім того, що зрідка в розділі сезонного розкдалу десь щось буде в дивному написанні - немає. Жодного гріховного наміру я тут не вбачаю.
А у Львівської залізниці це був саме намір, саме свинський (із серії -" нам привезли 10 банок варення на двох, сказали поділити порівну по 7 кожному, як це можливо - я не знаю, але я свої 7 про всяк випадок уже з'їв") і саме на рівні керівництва.
Tags:
Pages: 1 ... 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 [258]
Reply | Print
Jump to: