Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
26.03.19 , 00:03

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Train fares and tariffs

      Мілан - Тічино

Pages: 1 [2]
Reply | Send this topic | Print
Author Topic: Мілан - Тічино  (Read 4352 times)
Guest
Guest
« Reply #10 on: 20.09.13 , 16:09 »
Share Reply with quote

Добрый день!

Помогите, пожалуйста, с выбором оптимальных по цене билетов. Маршрут Милан-Комо-Лугано-Милан одним днем. Как этот маршрут проехать дешевле всего? Из того, что я понимаю - самый дешевый вариант Милан-Комо на тренорде, Комо-Лугано и Лугано-Кьяссо купить у SBB онлайн, а Кьяссо-Милан на тренорде, можно купить онлайн на тот же поезд, на котором буду ехать от Лугано до Кьяссо. Можно ли еще дешевле?
Logged
Sath
Active user

Posts: 4425


View Profile
« Reply #11 on: 20.09.13 , 20:09 »
Share Reply with quote

Купите Комо-Кьяссо у итальянцев, а у швейцарцев уже берите из Кьяссо.
Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 22325


View Profile
« Reply #12 on: 20.09.13 , 22:09 »
Share Reply with quote

переніс повідомлення у більш відповідну тему і прошу прочитати все, що написано у попередніх повідомленнях, бо на більшість запитань відповіді там даються.
Помогите, пожалуйста, с выбором оптимальных по цене билетов. Маршрут Милан-Комо-Лугано-Милан одним днем. Как этот маршрут проехать дешевле всего? Из того, что я понимаю - самый дешевый вариант Милан-Комо на тренорде, Комо-Лугано и Лугано-Кьяссо купить у SBB онлайн,
Комо - К'ясо або навпаки на регіональні потяги сайт SBB продавати не вміє (там діє тариф TILO, з котрим сайт SBB не дружить). Крім того розбивка по Комо при проїзді регіональними потягами зазвичай зайва. К'ясо входить у тариф тренорда (хоч це вже Швейцарія), крім того у тренорда квитки на відстань >50 км дійсні 6 годин (Мілан - К'ясо як-раз 51 км). Ну а звісно ж Мілан - Комо + Комо - К'ясо коштує трохи дорожче ніж Мілан - К'ясо, бо перелом в межах однорідного тарифа невигідний.
У більшості випадків навіть якщо хочеться погуляти у Комо - 6 годин вистачить, щоб стартувати з Мілана, доїхати у Комо, нагулятись, дочекатись потяга на Швейцарію, і доїхати. Лише якщо Ви вважаєте що 6 годин Вам не вистачить - є сенс при проїзді регіональними потягами купувати окремі квитки.
Quote
а Кьяссо-Милан на тренорде, можно купить онлайн на тот же поезд,
купувати регіональний квиток через інтернет завчасно на італійський потяг зазвичай немає сенсу. Це не дає жодних переваг (дешевше так не буде, бо італійські регіональні квитки і так дешеві, тому жодних спецпропозицій на них не буває, ціна завжди однакова), зате у такої покупки є недоліки (квиток з інтернету прив'язаний до часу, обраного під час покупки, бо це данина технології італійського інтернет-квитка на регіональний потяг, у той час як квиток у автоматі Ви купуєте і компостуєте коли Вам треба (і квиток не пропаде, якщо Вам захочется перенести подорож на суттєво пізніший або раніший час).
Quote
на котором буду ехать от Лугано до Кьяссо. Можно ли еще дешевле?
купуючи К'ясо - Луґано завчасно слід зважати на термін дії квитків (якщо Ваші плани поміняються - можна профукати термін чинності свого квитка, у Acrobaleno він короткуватий).
 
Єдина серйозна перевага того, щоб купувати завчасно квиток на цю ділянку через інтернет - якщо будете їхати ділянку Комо - К'ясо на потязі, що далі прямує далі у бік Луґано - можна не виходити у К'ясо щоб купити квиток на подальшу дорогу і не чекати наступного потяга. Але зважаючи на частоту курсування потягів у Швейцарії - вихід по К'ясо і очікування наступного потяга - не така вже й велика втрата часу. Крім того ці втрати можуть бути майже знівельовані у випадку, якщо найближчим наступним виявиться EC чи ICN, що приїде до Луґано майже наздогнавши попередній регіональний (по Швейцарії Ваш квиток буде дійсний на потяги усіх категорій, можете сміливо сідати на EC навіть якщо це італійський EC).

Дешевше ніж просто розбивка по К'ясо власне витрати на цю поїздку вже не вийдуть, але якщо у Швейцарії буде ще якесь користування громадським транспортом - то правильно купивши квитки можна буде зекономити загалом. Слід розуміти що квиток за тарифом Acrobaleno (що у Вас буде на ділянку К'ясо - Луґано) - не є суто квитком на залізницю, він дійсний на весь громадський транспорт і це зонний тариф, при чому з низкою особливостей - на квитках Acrobaleno не зазначають станцію початку і кінця поїздки і напрямок - є лише номери зон, при чому завжди за зростанням номерів (а не в порядку проїзду), тому тут офіційно МОЖНА за разовим квитом з'їздити наприклад туди й назад (якщо вкладаєтесь у термін чинності). Якщо у Луґано будете кататись на фунікулерах - майте на увазі, що великі фунікулер у тариф Акробалено не входять, однак принаймні на один з "великих" фунікулерів (на гору Бре) - добовий квиток Acrobaleno дає знижку 50% (а разовий квиток - не дає).
Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 22325


View Profile
« Reply #13 on: 07.05.18 , 12:05 »
Share Reply with quote

нещодавно заходив на сайт arcobaleno і побачив, що вони нарешті виклали інформацію по тарифу TILO (Тичино - Ломбардія):
https://arcobaleno.ch/biglietti-e-abbonamenti-transfrontalieri/prezzi
до цього - цінник тарифа тичино-ломбардія можна було видивитись лише у швейцарському автоматі, я ніде не бачив його вивішеним чи опублікованим.
До-речі - виявилось що у квитків TILO досить довгий термін чинності:
https://arcobaleno.ch/biglietti-e-abbonamenti-transfrontalieri/durata-e-validita-dei-biglietti
Logged
Tags: milano ticino 
Pages: 1 [2]
Reply | Send this topic | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Google visited last this page 18.10.13 , 00:10