Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
11.12.18 , 02:12

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Train fares and tariffs

Львов (возможно Ковель или Рава) - Бремен

Pages: 1 2 3 4 5 6 [7]
Reply | Send this topic | Print
Author Topic: Львов (возможно Ковель или Рава) - Бремен  (Read 20670 times)
interfan
Active user

View Profile
« Reply #60 on: 02.08.18 , 16:08 »
Share Reply with quote

Мені видається, що гнч або просто тролить всіх, або не хоче принципово використовувати пошук по форуму. Хоча б дати написав приблизно!

Як доїхати з Дрездена через Гьорліц до Львова тут купу разів вже обговорювалось. До того ж на  вересень-жовтень з Франкфурта та Дортмунда на Україну купа "смачних" по ціні пропозицій Візза (20-30 євро). Тому якщо поїзда в ті дати планується - імхо спецпропозиція CD (якщо до Франкфурта) + літак буде самий оптимальний варіант.
гнч
Guest
« Reply #61 on: 03.08.18 , 09:08 »
Share Reply with quote

Я ніколи не бував у Ляйпциґу, але з майже сотні станцій ДБ, котрі я бачив - жодна не справляла враження вдалої для нічого сидіння, були лише або "не гостинні", або "дуже не гостинні". Я б не чекав що Ляйпциґ з якогось дива мав-би бути кращим.

Нажаль на ваше запитання важко давати осмислену відповідь і ось чому.

Справа у тому, що ті побажання, що Ви висуваєте - можна виконати лише зробивши ту чи іншу поступку - ну там або на вокзалі пересидівши, або знайти де переночувати занедорого, або там по бюджету трохи у більший бік відхилитись.
Але Ви зі свого боку не формулюєте на які поступки Ви згодні. У різних людей - надто різна "еластичність". Одному в хостелі переночувати - невеликий дискомфорт, а інший в поїзді майже нормально спить у сидячих вагонах при включеному світлі, а третьому зайві 20 євро не проблема і т.д.
Ви не потрудились сформулювати які саме поступки для вас прийнятні і якою мірою. Без цього - важко Вам щось порадити, бо одразу звузити область пошуку Ви можливості не дали, а формулювати Вам всі можливі варіанти поступок, що могли б допомогти достягти бажаної мети по принципу "а можна всіх подивитись?", у той час коли ви не потрудились зайвий абзац написати щоб зменшити обсяг цієї роботи - якось зовсім непривабливо.
Дуже дякую! В Бремен приїзд 6.08 зранку, виїзд ближче 17ї години цього ж дня. (або шукакти хостел прийдеться) Про те що дешево і зручно не буває я знаю!!!!
Хотілося би оптимальне співвідношення ціна/зручність. Пересадок можна скільки завгодно - це поступка.
На форумі багато інформації, але з часом міняються розклади і тарифи! І те що було прийнятне для Польщі раніш, зараз неможливе. І навпаки.
Дякую
гнч
Guest
« Reply #62 on: 08.08.18 , 08:08 »
Share Reply with quote

Возвращаюсь домой, автобусом Шевченко туда и назад.
Туда стояли на границе с 15:15 до 23
Почти 8 часов, в Бремен приехали около 13:50. Были еще пробки и тянучки в Берлине и перед Бременом. Автобус туда забит в мясо, скидки за покупку в интренете 10% отменили :(
Зато назад имел 4-ре места - плацкарт.
Думаю вот наверное лучше, если не самолетом, то планировать в следующий раз, одним из трех поездов в Пшемысль?
Tags:
Pages: 1 2 3 4 5 6 [7]
Reply | Send this topic | Print
Jump to: