Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
16.10.18 , 15:10

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Related questions

Электронные билеты УЗ

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14
Reply | Print
Author Topic: Электронные билеты УЗ  (Read 34400 times)
nikooolay
Active user

View Profile
« Reply #120 on: 04.06.18 , 14:06 »
Share Reply with quote

Учитывая глубину проникновения инета, даже в отдаленных селах, а также простоту обхода посредников в нем, не особо понятен смысл затеи

Я вас таки да прошу! Разруха ведь не в клозетах, а в головах! Это мы тут такие продвинутые все, а по факту у меня мама до сих пор не научилась пользоваться компьютером! А ей, на секундочку, всего-то 46 :) Так что затея не сомнительная, для потребителя так точно.
Сомнительная затея это содержать персонал в местах где можно обойтись без него. Если не может человек сам купить билет, не вижу проблем что бы он купил его с чей-то помощью. Даже глухое село, где нет никакой связи, каких-то торговых или административных точек, но есть жд станция с малопопулярной кассой нужно очень постараться поискать.   
sean
Active user

View Profile
« Reply #121 on: 04.06.18 , 14:06 »
Share Reply with quote

УЗ дійсно допускає посадку у вагон без друку посадочного документу? Провіднику достатньо буде бар-коду на смарті?
Пускают, но иногда немного бубнят
Спамнєтались :)
З того часу я давно принципово ніколи не друкую квитки.
logist
Co-moderators
Active user

View Profile
« Reply #122 on: 05.06.18 , 16:06 »
Share Reply with quote

УЗ дійсно допускає посадку у вагон без друку посадочного документу? Провіднику достатньо буде бар-коду на смарті?
Пускают, но иногда немного бубнят
А если у проводника плохое зрение и нет терминала то бубнят очень много.

В субботу столкнулся с этим в 375, бабка без терминала, говорит мне нужен код, я ей показываю приложение УЗ говорю вот, она говорит это не коды, мне нужен который заканчивается на 0001, тыкаю ей в этот код (UID), она пытается пальцами увеличить изображение на экране, приложение этого не умеет делать, понимаю что она из-за проблем со зрением не может разобрать, и дальше начинает мне рассказывать, что то что я ей показываю это херня, говорит посмотрите у себя в почте там должен быть билет вот такой как этот (показывает мне распечатанный электронный тикет, и тыкает на нем в тот же UID, причем там, видимо для тупых проводников, выделена крупным там часть символов которая им нужна для ручного ввода в терминал). Я никуда не спешил, поэтому сказал что отсутствие сканера это не моя проблема, коды есть и я их вам показываю, если хотите скандал - можем утраивать, и тут сразу предложили пройти в вагон даже не проверяя остальные билеты и документы. После отправления, при проверке билетов в купе, пришлось какое-то время пояснять ей про приложение УЗ, про то что это тот код который ей нужен. В общем, продиктовал, она записала и на этом расстались.
Отсюда вывод, что проводники не проходят никаких инструктажей по работе с электронными билетами.
Iwan
Active user

View Profile
« Reply #123 on: 05.06.18 , 16:06 »
Share Reply with quote

Під час походу довелось на ходу міняти плани, і вийшло так, що повернулися знов у Перечин. Купили квитки з телефону через додаток десь за півтори години до відправленняі очікувано отримали бланки замовлення. Вже після покупки почав підозрювати, що каса в Перечині може не працювати, хоча наявність двох пар поїздів на добу ще давала надію, що у час проходження поїзда вона таки буде працювати. Не так сталося як гадалося. Каса працює +- з 8 до 16 і лише в будні, тому з роздруком квитків вийшов облом. Подзвонили на гарячу лінію. Нам порадили звернутися до начальника станції, щоб той посадив нас на поїзд. Так і зробили, правда нам ще довелось пояснювати начальнику різницю між бланком замовлення і посадочним документом, але знову ж таки, то вже таке. стоянка 2 хв, тому, сказавши провідниці, що квитки в нас на телефоні, ми просто сіли у вагон, а розбирались уже потім. Провідниці нормальні попались, вислухали нас, довго вичитували на телефоні ті бланки замовлення і дали нам спокій. Я грозився в Сянках піти роздрукувати за 8 хв стоянки, але провідниця не пустила, боялась, що не встигну.
Може в когось виникала аналогічна ситуація? Як діяли? Виходить, що жителі умовного Перечина не можуть дозволити собі вирішити поїхати кудись за кілька годин до відходу поїзда, бо квитки роздрукувати банально нема де.
Передати в телефонному режимі реквізити замовлення, а по прибуттю черговий по станції передасть ці квитки на штабний вагон... чи до іншого домовленого вагона.
На 358 (що для мене є доволі систематично) я телефоную до Стефанештів... і отримую квиток у поїзд... або - у Гвіздець, тоді квиток мене чекає вже у вагоні.
Можна також (в межах робочого часу каси) передати реквізити, а при посадці (каса може вже не працювати) отримати квитки у чергового по станції.
Iwan
Active user

View Profile
« Reply #124 on: 05.06.18 , 17:06 »
Share Reply with quote

Як пригадаю Ялту кінця 90х - відпочивальники свідомо один цілий день резервували, щоби стояти в черзі в залізничну касу. Так усі ці неполадки з букінгом здаються такими дрібничками.
та й пошук поїздів/маршрутів у той час виглядав досить екзотично... це не смартфон, якого можна усюди тягати з собою:

Iwan
Active user

View Profile
« Reply #125 on: 05.06.18 , 17:06 »
Share Reply with quote

Есть какое-то логическое объяснение почему в УЗ на начальной станции билеты собирают после отправления, а не промежуточных при входе?
Бо з початкової станції усі пасажири перебувають у статусі "щойно зайшли до вагону", а на проміжній станції важко запам'ятати місця усіх нових пасажирів.

Сомнительная затея это содержать персонал в местах где можно обойтись без него. Если не может человек сам купить билет, не вижу проблем что бы он купил его с чей-то помощью. Даже глухое село, где нет никакой связи, каких-то торговых или административных точек, но есть жд станция с малопопулярной кассой нужно очень постараться поискать.   
Коли мені згадують про необхідність відкриття каси... (Лазещина, Ланчин тощо), то я кажу - покладіть примітивний ПК у будь-який генделик неподалік з.п. і проблема вирішена.
nikooolay
Active user

View Profile
« Reply #126 on: 05.06.18 , 18:06 »
Share Reply with quote

Есть какое-то логическое объяснение почему в УЗ на начальной станции билеты собирают после отправления, а не промежуточных при входе?
Бо з початкової станції усі пасажири перебувають у статусі "щойно зайшли до вагону", а на проміжній станції важко запам'ятати місця усіх нових пасажирів.
Что мешает их собрать сразу при входе?
IlyaPorublyov
Active user

View Profile
« Reply #127 on: 05.06.18 , 18:06 »
Share Reply with quote

Може, чомусь вважають, що на початковій станції проводжаючі мають святе право заходити до вагонів, і збирання квитків потім допомагає відсіяти зайців від проводжаючих?..
GAMER
Active user

View Profile
« Reply #128 on: 12.06.18 , 19:06 »
Share Reply with quote

Та різні випадки бувають. Десь одразу при вході забирають, десь після відправки.
XAN_
Active user

View Profile
« Reply #129 on: 12.06.18 , 22:06 »
Share Reply with quote

Слышал хохму, что особо ушлые проводники умудрялись на начальной собирать и бегать сдавать. Уж не знаю насколько правда.
Tags:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14
Reply | Print
Jump to: