Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
17.08.18 , 01:08

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Related questions

Электронные билеты УЗ

Pages: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Reply | Print
Author Topic: Электронные билеты УЗ  (Read 33617 times)
logist
Co-moderators
Active user

View Profile
« Reply #20 on: 29.09.13 , 17:09 »
Share Reply with quote

А разве в случае с электронным билетом его обязательно распечатывать?
Не обязательно, и штрихкод обычного заказа (отложенная печать) не обязательно печатать, можно и самому на бумажку записать, и продиктовать кассиру на словах.
Просто есть люди для которых бумажка что-то значит, это некий непобедимый стереотип, бороться с которым нет смысла :)
Andersen
Active user

View Profile
« Reply #21 on: 29.09.13 , 17:09 »
Share Reply with quote

А разве в случае с электронным билетом его обязательно распечатывать?
Нет. И продиктовать ничего не надо. Я просто показываю емаил от УЗ на смартфоне, "код" сканируется стюартом.
nikooolay
Active user

View Profile
« Reply #22 on: 29.09.13 , 17:09 »
Share Reply with quote

Я не знаю о чем Вы, у меня на А4 отлично помещается два бланка заказа, без магии с масштабами и т.п. И вот тут у меня вопрос, а как Вы печатаете, что у вас один заказ не помещается на один лист (мы же о А4 говорим?), может у вас действительно проблема в масштабе, и он больше чем стандартные 100%?

Проблема не в масштабе, а скорее в соотношении сторон.  
Попробуйте посканируйте мобильником.

Где присутствуют сканеры кроме киевских вокзалов?
ЛиС
Active user

View Profile
« Reply #23 on: 29.09.13 , 17:09 »
Share Reply with quote

Просто есть люди для которых бумажка что-то значит, это некий непобедимый стереотип, бороться с которым нет смысла :)

Ну бумажка нужна только в одном случае - если билет в дальнейшем потребуется для отчета.

Хотя (теоретически) нужна также в случае опоздания поезда, наверное. Иначе как доказать дежурному по вокзалу, что именно этот пассажир ехал именно этим поездом? Врядли, что у дежурных по вокзалу будут хранится данные по всем пассажирам всех прибывающих(отправляющихся) поездов.
Ну и в случае (очень маловероятном) какой-нибудь неприятности, когда наступает страховой случай, и нужно обратится в СК для возмещения ущерба.

Или в таком случае просто заходишь в свои заказы и еще раз распечатываешь билет?
IlyaPorublyov
Active user

View Profile
« Reply #24 on: 29.09.13 , 18:09 »
Share Reply with quote

Диктувати штрих-код або QR-код -- це круто.

Тепер щодо друку 100% альбомно і чи поміщається це на А4. Скажу більш чітко, що з суто електронними квитками я досі ще не мав справи, і говорив про є-квиткові бланки замовлень на друк у касі оплаченого в інтернеті. Тим не менш, проблема нечитання автоматичними засобами надрукованого на домашньому принтері штрих-коду має місце, і поки вона не поборена -- як на мене, переходити на автоматичне читання кодів як ОСНОВНИЙ спосіб перевірки квитків НЕ_можна.

Я правда завжди перестраховувався і уникав друкувати напряму на принтер, щоб точно не втратити інфу при відмові одночасно і принтера і інформації в "кабінеті" (спочатку "друком" в PS-принтер або PDF-принтер отримував файл у себе локально, а потім друкував уже його). В мене виходить повний розмір роздрукованого бланка -- на A4, заповнений (якщо вважати що поля по-любе мають бути і не входять у 100%) десь на 90% якщо брати одним замовлення квитки на чотирьох людей і десь на 75% якщо брати на одну людину. Ну от наприклад можете подивитися старий використаний бланк на https://docs.google.com/file/d/0B59CuYKkspcjVDROUkZUejFpTDQ/edit?usp=sharing (де повний розмір -- А4), або на https://docs.google.com/document/d/1s5xg0OdNa2IcwAxVwny6olFZ3sFVGkUGWV2ASkWxcDs/edit?usp=sharing на заголовки того ж бланка як PS-файла (причому, PS отримувався друком у файл прямо з сайта без яких би то не було проміжних перетворень) -- там сказано PageBoundingBox: 12 13 583 830 а (830-13=817) пунктів = (817/72=11,35) дюйма = (11,35*25,4=288) мм. Чи ці розміри таки зайвий раз відмасштабовані??? (при тому що я ніяких масштабуючих перетворень не робив...)

Тобто зАраз цей бланк на A4 поміщається -- коли я вставляю у принтер формату A4 аркуш формату A4 так як повинно бути (ширина, паралельно якій бігає друкуюча головка, 210 мм, довжина, на яку багатокроково подається аркуш, 297 мм). Але ЯКЩО я все це діло програмно поверну, щоб головка бігала не впоперек а уздовж штрих-коду, то вийде, що розмір який має бути 297 мм (з них реально використані звісно не всі 297, але у випадку бланку на чотирьох осіб десь 250--260мм використані) вивернеться на фізичний розмір аркуша 210 мм. І вставити аркуш широким боком теж неможливо, бо ширина принтера має запас хіба що для аркуша 220-225 мм, а ніяк не 297 мм.
Andersen
Active user

View Profile
« Reply #25 on: 29.09.13 , 18:09 »
Share Reply with quote

Проблема не в масштабе, а скорее в соотношении сторон.  
Попробуйте посканируйте мобильником.
Где присутствуют сканеры кроме киевских вокзалов?
Сканер есть у стюардов, аж прямо в самом поезде. До конца года вроде будет почти во всех поездов.
Читайте внимательно заголовку: "Э-л-е-к-т-р-о-н-н-ы-е билеты". Таки так.
Проблема только возникает если Ваш мобилник шатается с поездом а стюард держит сканер "ровно", надо согласовывать движения. 
« Last Edit: 29.09.13 , 19:09 by Easttripper » Logged
donrace
Active user

View Profile
« Reply #26 on: 29.09.13 , 19:09 »
Share Reply with quote

Уже три раза ехал Хюндаем ни разу проблемы со считкой QR-кода не возникало, в том числе и при движении поезда. Плюс действительно он может внести цифры с билета да и видно что список они имеют, так как подходят к нужным местам (при посадке на промежуточных).
Так что проблема больше раздута сейчас.

Мне больше интересно где они до конца года найдут столько сканеров, а главное как обучат ими пользоваться некоторых индивидуумов...
nikooolay
Active user

View Profile
« Reply #27 on: 29.09.13 , 20:09 »
Share Reply with quote

Читайте внимательно заголовку: "Э-л-е-к-т-р-о-н-н-ы-е билеты". Таки так.
сообщения перенесли, и читайте внимательнее суть сообщений
Мне больше интересно где они до конца года найдут столько сканеров,
Роль сканера может выполнять и китайский телефон за 600 грн. Другой вопрос за сколько этот девайс закупит УЗ
Andersen
Active user

View Profile
« Reply #28 on: 30.09.13 , 00:09 »
Share Reply with quote

Простите если я не правильно понял.
sean
Active user

View Profile
« Reply #29 on: 12.12.13 , 17:12 »
Share Reply with quote

Електронні квитки Укрзалізниці доступні вже на 80 поїздів по всій країні.
Квитки на поїзд стають електронними Укрзалізниця збільшила список поїздів, на які можна придбати електронні квитки, які дозволяють здійснити посадку прямо в поїзд, минаючи залізничні каси. Дана послуга почала діяти ще на 13 маршрутах, а загальна кількість поїздів, на які можна оформити посадочні документи через Інтернет, вже досягла 80. Про це повідомляє прес-центр відомства. З 11 грудня електронні квитки тепер доступні на наступні пари поїздів: Маріуполь - Донецьк - Львів, Луганськ - Одеса, Харків - Суми, Суми - Київ, Київ - Хмельницький, Суми - Київ, Кременчук - Полтава - Київ, Харків - Станція їм. Т. Шевченка (Черкаська область), Харків - Луганськ, Севастополь - Київ, Сімферополь - Київ, Запоріжжя - Київ і Запоріжжя - Львів. Придбати електронні квитки пасажири можуть виключно через сайт УЗ booking.uz.gov.ua. Такі квитки можуть бути роздруковані самими пасажирами: їм немає необхідності звертатися в залізничну касу. Оформлення електронних квитків припиняється за годину до відправлення поїзда з початкової станції маршруту. Проте квитки, придбані через Інтернет до 11 грудня 2013 року на зазначені вище поїзди, треба обміняти в залізничній касі на проїзні документи встановленого зразка, нагадують в Укрзалізниці. Пасажири можуть ознайомитися з текстової інструкцією з придбання електронних квитків через сайт Укрзалізниці. Відеоінструкція також доступна на YouTube-каналі відомства. "Всі електронні квитки мають статус розрахункового документу (фіскального чеку). Наприклад, такий документ можна використовувати для звіту про відрядження", - підкреслюють в УЗ. Також у відомстві зазначили, що електронні квитки практично неможливо втратити: їх можна роздрукувати самостійно, необмежену кількість разів з листа, який приходить на електронну пошту клієнта.
http://tsn.ua/groshi/ukrzaliznicya-vprovadila-elektronni-kvitki-sche-na-13-poyizdiv-325190.html

з.і. Понаписують завжди, а ти здогадуйся, який з поїздів "Київ-Хмельницький", "Севастополь-Київ", "Сімферополь-Київ".
Tags:
Pages: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Reply | Print
Jump to: