Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
11.12.18 , 21:12

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Related questions

Электронные билеты УЗ

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14
Reply | Print
Author Topic: Электронные билеты УЗ  (Read 35216 times)
sean
Active user

View Profile
« Reply #110 on: 01.06.18 , 11:06 »
Share Reply with quote

Та всі колись стояли. Але ж це не означає, що через 20 років віз повинен бути і нині там ;)
opex
Active user

View Profile
« Reply #111 on: 01.06.18 , 11:06 »
Share Reply with quote

Та всі колись стояли. Але ж це не означає, що через 20 років віз повинен бути і нині там ;)
Угу, в цьому відмінність мого покоління старих пердунів від попередніх - я не хочу щоб часи моєї юності повернулись :)
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #112 on: 01.06.18 , 11:06 »
Share Reply with quote

Для УЗ ця ситуація патова, але в таких випадках треба сподіватись виключно на людяність персоналу - касира, провідника, начальника. Чи то таки знаходити шляхи роздруку на станції посадки, чи друкувати десь потім на шляху прямування.
В Сянках не пустили (хоча я не знаю чи там каса працювала б), хотіли у Львові принести хоча б, але сказала, що у Львові вже нема сенсу їй нести квитки. Дурнувата звісно ситуація.
У Львові Ви їх вже не роздрукували, бо термін дії електронного квитка (немає різниці, будь то ЕПД, або квиток з відкладеним друком) закінчується в час прибуття до пункту призначення за розкладом.
Megapups
Active user

View Profile
« Reply #113 on: 01.06.18 , 11:06 »
Share Reply with quote

Але ж був якийсь особливий шарм у тому, щоб мати "свою" касирку, яка тобі зробитиме все, як треба: квиточок до Адлера за 45 діб на нижню полицю, СВ з Києва з ВЦ:К та багато іншого! А ти їй коробочку цукерок "Червоний Жовтень" або щось іншеє.
snookerok
Active user

View Profile
« Reply #114 on: 01.06.18 , 12:06 »
Share Reply with quote

Для УЗ ця ситуація патова, але в таких випадках треба сподіватись виключно на людяність персоналу - касира, провідника, начальника. Чи то таки знаходити шляхи роздруку на станції посадки, чи друкувати десь потім на шляху прямування.
В Сянках не пустили (хоча я не знаю чи там каса працювала б), хотіли у Львові принести хоча б, але сказала, що у Львові вже нема сенсу їй нести квитки. Дурнувата звісно ситуація.
У Львові Ви їх вже не роздрукували, бо термін дії електронного квитка (немає різниці, будь то ЕПД, або квиток з відкладеним друком) закінчується в час прибуття до пункту призначення за розкладом.
Я чомусь думав, що їх можна і після прибуття друкувати...
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #115 on: 01.06.18 , 12:06 »
Share Reply with quote

Раніше було можна, зараз ні.
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #116 on: 01.06.18 , 13:06 »
Share Reply with quote

Я якось у лютому цього року їхав 732 з Олександрії до Дніпра.
Квиток купував біля 10 ранку, тобто цей поїзд вже практично 3 години був у дорозі. На моє мегаздивування замість квитка з відкладеним другом був оформлений саме ЕПД.

У поїзді в стюарда виникли проблеми зі скануванням квитка. Він не отображався ні при скануванні QR-коду, ні при введенні вручну.

Здогадавшись у чому справа,  стюард спитав, коли цей квиток був придбаний. Почувши, що менше години тому, він зрозумів у чому справа та сказав, що підійде пізніше, бо мого квитка немає в базі.
Десь хвилин через 40 стюард прийшов та почав робити повторну спробу. Після сканування сказав, що квиток з'явився в базі та його успішно зареєстровано.

Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #117 on: 01.06.18 , 22:06 »
Share Reply with quote

Отже якась "синхронізація"  бази квитків,  коли потяг вже дорозі, в них таки є.  Але чому не працює на всіх поїздах -  незрозуміло.
logist
Co-moderators
Active user

View Profile
« Reply #118 on: 03.06.18 , 15:06 »
Share Reply with quote

Але чому не працює на всіх поїздах -  незрозуміло.
Вероятно не все терминалы обладают модулем связи, думаю нет их у самых первых. Потом до УЗ дошло...
nikooolay
Active user

View Profile
« Reply #119 on: 04.06.18 , 14:06 »
Share Reply with quote

УЗ дійсно допускає посадку у вагон без друку посадочного документу? Провіднику достатньо буде бар-коду на смарті?
Пускают, но иногда немного бубнят

Гадаю, провідникам таку інформацію надають. Принаймні, коли ми торік сідали в Хмельницькому на 70 потяг з ЕПД від Тернополя, провідниці зустріли нас як пасажирів, які врешті знайшлися.
А от що заважає увести такий порядок, при якому, оформивши ЕПД, достатньо було б пред’явити при посадці лише паспорт (як, наприклад, у Білорусі), я теж не розумію.
В жд леоэкспресса проводники смотрят продано ли место в базе и не просят пассажира показать какой-либо документ.

Есть какое-то логическое объяснение почему в УЗ на начальной станции билеты собирают после отправления, а не промежуточных при входе?
Tags:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14
Reply | Print
Jump to: