Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
28.01.20 , 12:01

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Related questions

Околопригородный флуд

Pages: 1 ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63
Reply | Print
Author Topic: Околопригородный флуд  (Read 145722 times)
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #570 on: 13.11.19 , 09:11 »
Share Reply with quote

Якщо вже мова пішла про оффлайн-карти,  то мені найбільше сподобались Magic Earth.  Не знаю чи всі там приміські платформи та зупинки позначені.  Але додаток досить зручний.  
А щодо відсутності оголошення зупинок на гарячу лінію УЗ не скаржились?
www3
Active user

View Profile
« Reply #571 on: 13.11.19 , 11:11 »
Share Reply with quote

Я написав тут не для того щоб поскаржитися, а для того щоб дізнатися (по можливості звичайно) інсайдерську інформацію на запитання "Чому так?". Ні, на гарячу лінію не звонив, бо це не зірвало моїх пересадок та не вплинуло на подорож бо "Спасение утопающих, дело рук самих утопающих". А от якби вплинуло негативно то обов`язково звернувся б.

А де я саме жалівся на те що у мене не відображається і в тому хтось винен? 8-\ Я лише навів те чим користуюсь і чого там немає, причому виключно в інформативній формі.

За варіанти карт дякую.
maksimka
Active user

View Profile
« Reply #572 on: 13.11.19 , 13:11 »
Share Reply with quote

Лет так 8 назад у РПЧ-2 банально небыло микрофонов, и никто этим не заморачивался, но на тех трех ЭРках, что у них были на тот момент, даже маршрутных указателей небыло, и кнопок закрытия дверей в служебном тамбуре тоже. Думаю микрофонами так никто и не заморачивался
Emblaze
Active user

View Profile
« Reply #573 on: 13.11.19 , 18:11 »
Share Reply with quote

Так то если еще связь есть) а у меня лайф например от Фастова до Казатина работает только в Попельне, и то если там есть остановка. Даже возле Боярки и Борисполя есть места, где не работает. А тут жпс у якійсь зачепіловкі завівсь)))
а если еще и на карте отмечены только РЗД., и то левой задней ногой, то вообще шик)
GPS и мобсвязь немного разные вещи вообще-то. Тот же "Навител" прекрасно работает локально, без инета. Или те же оффлайн гугель карты, допустим.
Они не отличают GPS с "холодным стартом", исключительно по спутниковой группировке, от A-GPS, где предварительная информация берется из мобильной сети. Первый вариант универсальнее, но медленнее (требует нескольких минут на "прогрев", пока навигатор раздуплится и найдет спутники; в таких сценариях и проявляется разница между смартфонными модулями и специализированными устройствами), поэтому обычно по умолчанию используется второй.
VSK
Active user

View Profile
« Reply #574 on: 30.11.19 , 18:11 »
Share Reply with quote

Хто знає, а на яких залізницях зараз існують проїзні на місяць або тиждень? Дивися зараз на сайті Львівської-ніякої інфи немає
sean
Active user

View Profile
« Reply #575 on: 30.11.19 , 20:11 »
Share Reply with quote

Та всюди існують. На 15 і 30 днів точно. Ще якісь є наче вихідного дня. Придбати проїзний на уз - ще той квест з вирізанням папірчика.
SW7
User

View Profile
« Reply #576 on: 01.12.19 , 01:12 »
Share Reply with quote

вихідного дня раніше була класна тема. коштували як 4 поїздки туда і назад. діяли протягом місяця в пт, сб, нд, пн, святкові і передсвяткові дні.
зараз їхня вартість суттєво піднялася... здається еквівалент 7 поїздок абощо...
VSK
Active user

View Profile
« Reply #577 on: 04.12.19 , 19:12 »
Share Reply with quote

Груники на приміському вокзалі докотилися до ручки. В вечірню годину пік відкриті всі технічні входи на платформи. Причому працює 6! кас і на вході на кожен перон стоїть будка, в якій сидить людина, яка по факту мала контролювати процес. Всі каси пусті, люди ідуть прямо до електричок. А враховуючи що розїздні касири роблять перший обхід по елктричці десь так через 30 хвилин, коли вже багато пасажирів повиходять(Зимна Вода, Пустомити) та не гребують чорним налом то більшість пасків поїде без квитка. І це філія де найвища вартість проїзду в Україні.
Ситуація останнім часом повторюється кожен день. Не знаю коли таке почалося, але ще осінню(їздив в кінці жовтня) люди попадали на платформу тільки по квитках та працював турнікет,  процес контролювався
« Last Edit: 04.12.19 , 19:12 by VSK » Logged
Андрей11111
Active user

View Profile
« Reply #578 on: 04.12.19 , 21:12 »
Share Reply with quote

А кроме этого 2 дня подряд наблюдал  ДПЛ-1 который без дела тарахтел на станции Яремче с 10 до 16ч.
www3
Active user

View Profile
« Reply #579 on: 06.12.19 , 10:12 »
Share Reply with quote

Если смогли смастерить такое

https://trainphoto.org.ua/view/108224/

то технически можно сделать подобное с ВЛ40 и вагонами от ЭПЛ9Т в Полтаве?
Tags:
Pages: 1 ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63
Reply | Print
Jump to: