Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
19.08.18 , 09:08

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Site and forum

Технические работы на форуме

Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7 8
Reply | Print
Author Topic: Технические работы на форуме  (Read 105779 times)
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #30 on: 21.02.14 , 02:02 »
Share Reply with quote

Добре, як цей список повинен виглядати по-Вашому?
Віктор Гарвона
Active user

View Profile
« Reply #31 on: 21.02.14 , 02:02 »
Share Reply with quote

По суті на сторінку влазять п’ять повідомлень, причому тепер вони можуть бути всі з однієї теми.

Щоб вийти на інші теми, доведеться міняти стиль перегляду форуму і заходити одразу на forum.railwayclub. Така стартова жахливо малоінформативна і особисто для мене тепер жодної цінності не становить.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #32 on: 21.02.14 , 02:02 »
Share Reply with quote

Вікторе, стара стартова теж нікуди не годилась, мало того, судячи зі статистики відвідувань - на неї (у порівнянні з кількістю тих, хто одразу потрапляв на forum.) майже ніхто не ходив.

Тому власне я і вирішив, що раз головна все-одно бестолкова, то можна її зробити хоча-б "модною".
Оскільки зараз я одержую скарги - і особисто для мене новиною стало, що хтось з постійних учасників на ту головну ходить - то по можливості варто формулювати Ваші вимоги чітко.

Просте невдоволення ставить мене у ступор (бо наприклад мені неочевидно, ЩО саме не так, наприклад лізуть у голову думки, що ви хочете назад "скачати mp3", або може Вам подобалась велика кількость реклами і зараз Ви без неї нудьгуєте).

По суті на сторінку влазять п’ять повідомлень, причому тепер вони можуть бути всі з однієї теми.
ага, значить Вам потрбні не 15 останніх повідомлень, а 15 тем, у котрі додавались повідомлення, так?
З тілом, чи лише обмежитись назвою теми?
(якщо раптом не ясно, чому я перепитую - на старому двигунці було два блоки на головній, що вибирались з форума:

цей
і
цей
і мені не надто очевидно, що мається на увазі
) і насправді там інших варіантів є готових ще трохи, і можна нових наліпити.
Riesgo
Active user

View Profile
« Reply #33 on: 21.02.14 , 02:02 »
Share Reply with quote

15 тем у хронологічному порядку, у котрі додавалися повідомлення - це якраз той обсяг інформації, яким поповнювався ресурс приблизно за добу. Тому було дуже зручно. А  так сама по собі нова стартова цікава і красива.
The WishMaster
Active user

View Profile
« Reply #34 on: 21.02.14 , 02:02 »
Share Reply with quote

Виктор, для этого есть удобная ссылка http://forum.railwayclub.info/index.php?action=unreadreplies
logist
Co-moderators
Active user

View Profile
« Reply #35 on: 21.02.14 , 04:02 »
Share Reply with quote

Така стартова жахливо малоінформативна і особисто для мене тепер жодної цінності не становить.
Виктор, не всё сразу :) Думаю, в ближайшее время всё измениться в лучшую сторону ;)
GAMER
Active user

View Profile
« Reply #36 on: 21.02.14 , 09:02 »
Share Reply with quote

Ніколи практично не відкривав стартову сторінку, а тут зацікавило, що ж там таке і відкрив.
Фото крюківського вагону зверху так і має бути? В мене таке враження, що то фото з форуму - це якийсь глюк, якось воно там ніби лишнє.
logist
Co-moderators
Active user

View Profile
« Reply #37 on: 21.02.14 , 09:02 »
Share Reply with quote

Фото крюківського вагону зверху так і має бути?
Так.

якось воно там ніби лишнє.
Зауваження прийнято :)
GAMER
Active user

View Profile
« Reply #38 on: 21.02.14 , 09:02 »
Share Reply with quote

В старому форумі таке було і зараз теж таке.
В основному проглядаю список нових повідомлень. Так от, попереднє повідомлення logista в мене не відобразилося в цьому списку. Більше того, зайшов у розділ де дана тема, і в цій темі не показувався значок, що є нові повідомлення. Догадався  тільки по тому, що є щось нове, що не мій нік стояв "останнє повідомлення".

Додам ще інфи.
В експлорері (Windows 7), хоча я і розумію, що це не броухзер, але справа, з самого краю, вертикально пише "Purple Rainbow". Точніше прочитати не можу, бо частина тексту закривається прокруткою.  В фаерфоксі цього нема.
Уточняю. Цей напис появляється і в фаерфокс і при оновленні сторінки, але потім зникає.
« Last Edit: 21.02.14 , 09:02 by GAMER » Logged
logist
Co-moderators
Active user

View Profile
« Reply #39 on: 21.02.14 , 09:02 »
Share Reply with quote

В старому форумі таке було і зараз теж таке.
Может у вас отключены куки для этого сайта? По ним происходит идентификация сессий и сравнения - есть ли новые сообщения.
Tags:
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7 8
Reply | Print
Jump to: