Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
25.11.20 , 10:11

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Retro

      Несчастные случаи на ЖД

Pages: 1 ... 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 [281] 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 ... 311
Print
Author Topic: Несчастные случаи на ЖД  (Read 1845022 times)
Tripper
User

Posts: 95


View Profile
« Reply #2800 on: 08.04.19 , 20:04 »
Share

Весела поїздочка була.

Пасажири розгромили вагони в поїзді Львів — Запоріжжя.

Пасажири зіпсували обладнання 4-ого, 5-ого та 6-ого вагонів у поїзді № 120 Львів — Запоріжжя. Подія сталася 6 квітня 2019 року. Тепер вагони потребують суттєвого ремонту й тому тимчасово виведені з обігу.
Зокрема, у поїзді № 120 Львів — Запоріжжя пасажири розбили скло у вікнах та тамбурах вагонів – загалом 12 вікон, викинули з поїзда 21 матрац, 25 подушок, 25 постільних комплектів, одну зимову ковдру та три вогнегасники.
З огляду на скарги пасажирів та працівників поїзної бригади, винуватцями безладу виявилися 250 пасажирів — вболівальники ФК «Карпати», які сіли в поїзд на станції Львів. Правоохоронців викликали майже на кожну станцію по ходу слідування поїзда, але жоден із представників Нацполіції, які приїжджали на виклики, не вжив заходів для врегулювання ситуації та вгамування хуліганів.
Укрзалізниця вкотре звертається до МВС із проханням про супровід пасажирських поїздів працівниками поліції або Національної гвардії для забезпечення дотримання громадського порядку.

https://uz.gov.ua/press_center/up_to_date_topic/493385/
Дуже схоже на те, що УЗ бреше. Як вони нарахували 250 буйних пасажирів у 3-х плацкартних вагонах? Цілком можливо і те, що "зайві" постільні комплекти і т.д., які нібито викинули і вікна, просто було вкрадено "під шумок".
Logged
Utopist
Active user

Posts: 3386


View Profile
« Reply #2801 on: 08.04.19 , 21:04 »
Share

И что с этими постельными комплектами делать? В ломбард сдавать чтоли? Или самим спать на них?
Logged
Tripper
User

Posts: 95


View Profile
« Reply #2802 on: 08.04.19 , 23:04 »
Share

И что с этими постельными комплектами делать? В ломбард сдавать чтоли? Или самим спать на них?
Сдавать пассажирам, которые не купили постель
Logged
Emblaze
Active user

Posts: 5633


View Profile
« Reply #2803 on: 09.04.19 , 04:04 »
Share

И что с этими постельными комплектами делать? В ломбард сдавать чтоли? Или самим спать на них?
Сдавать пассажирам, которые не купили постель
А если пассажир не купил постель специально, потому что не испытывает в ней потребности на своем отрезке маршрута? Закатывать в матрас будут, как Чингисхан Джамуху в войлок? ;)

К слову, никто не в курсе химической природы используемого УЗ дезинфектанта? На редкость прилипчивый и специфичный запах, но не больничный. Нигде больше его не нюхал, кроме как проходя мимо этих бело-серых комплектов.
Logged
MORRO
Active user

Posts: 468


View Profile
« Reply #2804 on: 09.04.19 , 13:04 »
Share

21.02.19 очередной перебегун был сбит на перегоне Запорожье-1 - Запорожье-Грузовое поездом 69/70 Мариуполь - Львов, хорошо хоть не фатально. Это далеко не первый случай травмирования пешеходов в районе пл. Искра, но до людей все не доходит чем заканчиваются встречи с поездом, двигающимся со скоростью под 100 км/ч.

причём поезда двигаются через центр рынка, движение людей очень оживлённое плюс на переходе торгуют бабушки.

Вот люди петиции пишут, может тут руководство Приднепровской дороги заметит.

Заголовок петиції

Вторично обратиться к запорожскому руководству Приднепровской железной дороги с просьбой: «Срочно провести работы по замене 6-ти железобетонных плит типа 2К 8Б и восстановить разрушенную лестницу на переходе ж/д станции «Искра» (1101 км), в связи с тем, что ДВЕ СТУПЕНЬКИ ПРОВАЛИЛИСЬ, а это чревато несчастным случаем непроизводственного характера на железнодорожном транспорте!

ПІБ ініціатора: Бесчасный Виталий Дмитриевич
Статус: Підтверджена
Петиція №4700
Дата початку збору підписів: 09.04.2019 11:35

Суть електронної петиції

В продолжение темы ремонта и приведение в соответствие перехода на ж/д станции «Искра» (1101 км), о чём написано в моей петиции:

№ 4241 «Обратиться к запорожскому руководству Приднепровской железной дороги с просьбой: «Поставить ограждение типа: «Барьер», и расширить в 2 раза переход на ж/д станции «Искра»,

я получил ответ из районной администрации Запорожского городского совета по Шевченковскому району Исх. № Б-1024 от 23.10.2018:

«Рассмотрев обращение гр. Бесчасного В. Д., относительно установления ограждения и расширения железнодорожного перехода на станции «Искра», районная администрация Запорожского городского совета по Шевченковскому району сообщает следующее.

Согласно информации регионального филиала «Приднепровская железная дорога» структурного подразделения «Запорожская дирекция железнодорожных перевозок» (письмо от 23.10.2018 № ДН-3-05/658), вышеуказанная платформа 1101 км и ступеньки, что ведут к ней, находятся на балансе Днепровского территориального управления филиала «Центр строительно-монтажных работ и эксплуатации зданий и сооружений».

На данное время силами территориального управления выполняются работы по восстановлению ограждения в районе пассажирской платформы «Искра» на 1101 км перегона Запорожье-Грузовое-Запорожье-1 в рамках «Программы по предупреждению несчастных случаев непроизводственного характера на железнодорожном транспорте Украины на 2018 год» и будут проведены работы по замене 6 железобетонных плит типа 2К 8Б и восстановлению разрушенной лестницы».

ЧТО ПО ЭТОМУ ПОВОДУ СКАЗАТЬ?

ВО-ПЕРВЫХ, ограждение в районе пассажирской платформы «Искра» на 1101 км было восстановлено, как и было обещано, ещё осенью 2018 года.

ВО-ВТОРЫХ, до сих пор, хотя прошло уже пол года, не заменены 6 железобетонных плит типа 2К 8Б и не восстановлена разрушенная лестница на переходе ж/д станции «Искра» на 1101 км.

И с этим можно было бы «мириться» если бы не одно «но»! Всё дело в том, что на спуске лестницы (в сторону ул. Чаривная) провалились две ступени и даже оторвалась арматура, и теперь:
— ЛЮДИ СО СЛАБЫМ ЗРЕНИЕМ;
— ЛЮДИ ПЕНСИОННОГО И ПРЕКЛОННОГО ВОЗРАСТА;
— ШКОЛЬНИКИ И ДЕТИ,

каждый раз преодолевая ступени этой лестницы могут не заметить отсутствие двух ступеней и оторванной арматуры, и как минимум поломать себе ногу или тазобедренный сустав, получив тем самым несчастный случай непроизводственного характера на железнодорожном транспорте.

Учитывая вышесказанное, для предотвращения несчастных случаев непроизводственного характера на железнодорожном транспорте, предлагаю:

Вторично обратиться к запорожскому руководству Приднепровской железной дороги с просьбой: «Срочно провести работы по замене 6-ти железобетонных плит типа 2К 8Б и восстановить разрушенную лестницу на переходе ж/д станции «Искра» (1101 км), в связи с тем, что ДВЕ СТУПЕНЬКИ ПРОВАЛИЛИСЬ, а это чревато несчастным случаем непроизводственного характера на железнодорожном транспорте!

http://ep.zp.gov.ua/uk/petitions/vtorychno-obratyt-sya-k-zaporozhskomu-rukovodstvu-prydneprovskoj-zheleznoj-dorogy-s-pros-boj-srochno-provesty-rabot-po-zamene-6-ty-zhelezobetonn-kh-plyt-typa-2k-8b-y-vosstanovyt-razrushennuyu-lestnytsu-na-perekhode-zh-d-stantsyy-yskra-1101-km-v-svyazy-s-tem-chto-dve-stupen-ky-provalylys-a-to-chrevato-neschastn-m-sluchaem-neproyzvodstvennogo-kharaktera-na-zheleznodorozhnom-transporte  
Logged
Александр19
Active user

Posts: 258


View Profile
« Reply #2805 on: 15.04.19 , 08:04 »
Share

https://www.kramatorsk.info/view/237621  В Харьковской области 12-летний "зацепер" лишился ноги
Logged
tera
Active user

Posts: 994


View Profile
« Reply #2806 on: 17.04.19 , 17:04 »
Share

ДИТЯЧИЙ СТОМАТОЛОГ ВРЯТУВАЛА ЖИТТЯ ПАСАЖИРУ ПОТЯГА, ЯКОГО ПІДРІЗАВ НЕАДЕКВАТНИЙ СУСІД ПО КУПЕ
15 квітня, 17:10
П’яний пасажир накинувся на сплячого чоловіка з ножем, порізав йому горло і руки.

На очах у десятка людей один пасажир потяга накинувся з ножем на іншого та завдав йому кілька небезпечних поранень. Урятувала потерпілого лікарка, яка теж їхала в цьому потягу, йдеться в ТСН.16.45.

У лікарні з пораненнями шиї та кінцівок Михайло Андросенко - суддя з волейболу, опинився після подорожі у потязі. З Херсона до Світловодська їхав на дитячий чемпіонат. В Миколаєві, каже, у купе зайшов чоловік напідпитку, ліг на сусіднє місце.  Далі Михайло заснув, а прокинувся від сильного болю. «Прокинувся від сильного удару в шию ножем, пробив він мені кисть руки, в долоню наскрізь, третій удар після того в нього, я його схопив за ліву руку підвернув, і удари у відповідь», - каже постраждалий.

Нападника Михайло поранив його ж ножем та одразу побіг до провідника вагона, який викликав начальника потяга. «Дав команду, у кого є медик у вагоні, щоб підійшли у 13 вагон», - пригадує начальник потяга Харків-Херсон Анатолій Жегет.

Знайшли лиш одного лікаря - Олену Добринчук.  Хоча жінка - дитячий стоматолог, кинулась на допомогу, адже рахунок йшов на хвилини, будь-якої миті Михайло міг знепритомніти через сильну кровотечу. «Швидко руками притиснула йому місце поранення. Тут же пасажири, який їхали поруч, скрутили простирадла, щоб можна було все перетиснути. Поранення було дуже серйозне, поряд з сонною артерією», - каже лікар.

Нападнику рани обробити не встигли, до того ж він був притомний і матюкався. На наступній станції на обох поранених чекали швидка та поліція. В лікарні нападник протверезів, нині його готують до операції. «Це декілька ран грудної клітини. Поверхневі рани, але досить глибокі, тому йдеться про оперативне втручання», - повідомляє речник Управління охорони здоровя в Миколаївській області Юрій Багрянцев.

57-річний чоловік в палаті під конвоєм, відомо, що він з Донбасу, раніше суджений. Свій напад пояснює, що перепив, та поліція кваліфікує подію як замах на умисне вбивство.
Після того, як на залізниці скасували транспортну поліцію, напади у вагонах почастішали, каже керівник потяга. «Якби він його не зупинив, може він далі пішов би різати. Поліція потрібна. Це кричуще питання», - каже чоловік.
Лікаря, яка врятувала пасажира, коли вона виходить на своїй станції, він зустрічає особисто. «То, що ви відгукнулися, одразу прибігли, розуміючи, що там відбувається поножовщина, кримінальна ситуація, ви не побоялись. За це вам велике спасибі», -  каже Анатолій Жегет.
Медики в лікарні підтвердили: саме швидкі дії Олени врятували потерпілому пасажиру життя. Втім, сама вона у своєму вчинку нічого особливого не бачить. Врятований Михайло не встиг навіть спитати ім’я своєї рятівниці. Вже в лікарні чоловік попросив номер її телефону і дзвінок лунає, коли Олена з донькою стоять на вокзалі. «Спасибі вам. Якби не ви, то мене б вже не було», - дякує Махайло.
https://tsn.ua/ukrayina/dityachiy-stomatolog-vryatuvala-zhittya-pasazhiru-potyaga-yakogo-pidrizav-neadekvatniy-susid-po-kupe-1329546.html


Logged
wappoltava
Active user

Posts: 1000


View Profile
« Reply #2807 on: 30.04.19 , 07:04 »
Share

У ПОЛТАВІ МОЛОДИЙ ЧОЛОВІК ОТРИМАВ УДАР СТРУМОМ НА ДАХУ ЗАЛІЗНИЧНОГО ВАГОНА

21-річний чоловік впав із даху вагона після того як отримав удар електричним струмом

До реанімаційного відділення 1-ї міськлікарні Полтави з діагнозом «політравма, електротравма», госпіталізували 21-річного громадянина. Як повідомили в управлінні ДСНС України у Полтавській області, молодий чоловік отримав травми в результаті враження електричним струмом та падіння з даху залізничного вагону. Стан здоров’я потерпілого — тяжкий. Випадок стався на вул. Степана Кондратенка.

Нагадаємо, що у листопаді 2018 року в Полтаві на Південному залізничному вокзалі чоловік виліз на дах електропоїзду — його вразило струмом, але ушкодження виявилися незначними.

У грудні того ж року у Козельщинському районі на станції «Ганнівка» 14-річний підліток намагався залізти на залізничний вагон — від удару струмом він отримав опіки близько 50% поверхні тіла.

https://poltava.to/news/50823/
Logged
Entony
Active user

Posts: 4790


View Profile
« Reply #2808 on: 02.05.19 , 10:05 »
Share

Починаємо робочий тиждень з загоряння локомотива на Львівській.

Через інцидент з тепловозом на 50 хвилин затримався в дорозі поїзд № 118 Чернівці – Київ.

Через займання в одному з відсіків тягового двигуна тепловоза на 50 хвилин затримався в дорозі поїзд № 118 Чернівці – Київ. Пожежу було ліквідовано двома пожежними автомобілями ДСНС. Внаслідок інциденту ніхто не постраждав.
Несправний тепловоз за допомогою допоміжного локомотива доправлено на станцію Кам’янець-Подільський. Поїзду надано інший локомотив. Затримку зазначеного поїзда скорочено з двох годин до 50 хвилин. Причини загоряння встановлюються, інцидент розслідує комісія Укрзалізниці.

https://uz.gov.ua/press_center/up_to_date_topic/494537/

І ще: https://ngp-ua.info/2019/05/40464

2 травня о 00:10 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу локомотиву потяга сполученням Чернівці-Київ на відрізку шляху 232 км, що поблизу Кам’янця-Подільського.
Як повідомляє прес-служба ДСНС, до місця події виїхали рятувальники 5 Державної пожежно-рятувальної частини. По прибуттю на місце пожежі виявлено, що горить моторний відсік локомотиву площею 15 кв.м.
16 вагонів з пасажирами відчепив машиніст, який і повідомив про пожежу.
Рятувальникам вдалось ліквідувати пожежу в тих розмірах, яких вона набула на момент прибуття підрозділу. Пожежу локалізовано о 00:30 та ліквідовано о 00:33.
Наразі з’ясовується причина займання, нещасних випадків на пожежі не було.


« Last Edit: 02.05.19 , 10:05 by Entony » Logged
sergius
Club_access
Active user

Posts: 5235


View Profile
« Reply #2809 on: 02.05.19 , 10:05 »
Share

загоряння локомотива на Львівській.

Так це ж ПЗЗ. І локомотив там має бути з Гречан.
Logged
Tags:
Pages: 1 ... 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 [281] 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 ... 311
Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!