Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
03.06.20 , 07:06

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Other questions about railways

Киевское метро

Pages: 1 ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37
Reply | Print
Author Topic: Киевское метро  (Read 108215 times)
sean
Active user

View Profile
« Reply #280 on: 16.08.19 , 21:08 »
Share Reply with quote

2. Електронні компостери часом вимкнені. Можна купувати у кондуктора більше 1 паперового квитка, або купити певну кількість квитків у касі на зупинці і компостувати їх у кожному новому ТЗ.
Ну то вже проблеми організації роботи валідаторів зі сторони КПТ і їхніх працівників. Подейкують, що вони вимикають їх свідомо, аби збільшувати виручку. Для освічених пасажирів то не аргумент, в таких випадках усі гуляють лісом.
Utopist
Active user

View Profile
« Reply #281 on: 16.08.19 , 21:08 »
Share Reply with quote

Киев Смарт Кард стоит 50 грн, вернуть ее в отличие от карты метро нельзя. Использовать - прикладывать к турникетам/валидаторам. О сроках хранения поездок на карте точно не находил инфо, на картах метро полгода был срок с момента последнего пополнения. Поездки на этой карте одинаковые для любых видов транспорта, и собственно их фишка - что в наземном транспорте тоже можно ездить со скидкой. Если конечно не пользоваться режимом ушастого животного, чем многие в Киеве балуются.
Но для разовых поездок в метро я бы советовал пользоваться классическими жетонами (они еще в ходу за исключением нескольких станций), а если есть карта с пэй пассом (или как эта технология называется) - платить в метро прямо с карты, на всех станциях пара турникетов под это дело оборудована, такие турникеты желтые.
И у меня вопрос в тему - никто не знает, что случилось с форумом киевского метро? Было там несколько интересных тем, а форум уже несколько месяцев не работает.
ЛиС
Active user

View Profile
« Reply #282 on: 16.08.19 , 21:08 »
Share Reply with quote

Не зовсім розумію, що таке синя картка (може, просто не втямив), але зелену можна здати.
Синя - київ смарт кард. Зелена(виключно метрошна) опівночі стане гарбузом з 1 листопада не буде працювати взагалі. Я не певен, але десь попадалась інфа, що наразі синю карту повернути, та забрати 50 грн(саме стільки вона коштує) не вийде. Можливо я помиляюся.

Як я зрозумів, існує картка на метро і Київ-Смарт-Кард. Чи це правда або вже на метро не продаються?
Не продаються, і не поповнюються. Якщо у Вас така є - раджу використати разові поїздки до 1 листопада.

Припустимо, я купляю собі цей Київ-Смарт-Кард. Скільки він коштує? Як ним користуватися? Я так розумію, що треба туди записувати поїздки (які мають невеличку регресію за ціною, тобто 1 - 8 грн., 10 - 7,70 и т.п.), тобто можна покласти таку суму грошей, яка відповідає певної кількості поїздки. Наприклад, можна покласти 77 гривень за 10 поїздок, а 76 або 78 вже неможна.
Коштує 50 грн. Можна купити в касах метро, але виключно за готівку. Я собі купив пусту карту, а поїздки вже купував через інтернет Там вказується просто кількість поїздок, які хочете придбати, і система в зажгності від кількості поїздок рахує суму, яку треба заплатити.

Наступне питання. Чи відрізняються умовно кажучи "доріжки" для метро і наземного транспорту. Тобто якщо я записав 10 поїздок в касі метро, вони за тролейбус-автобус будуть списуватися? Або окремо треба купляти поїздки на метро і поїздки на наземний транспорт.
Поїздки - спільні, і для метро і для наземного транспорту. В метро можна проходити не на всіх турнікетах, а лише на тих, що спеціально позначені для смарт-кард. Ну це, ЯТР, на час перехідного періоду. Враховуйте також, що зелена карта спрацьовує практично миттєво, а смард-кард трошки підтуплює - на екранчику турнікета відображається щось на зразок "йде обробка даних". В наземному транспорті спрацьовує швидше.
Також існує нюанс - поки що в наземному транспорті можна оплатити лише одну поїздку. Тобто, так як в метро - пройти по одній карті  декілька чоловік - не вийде. Але відписалися, що такий функціонал колись буде.
Крім того в разі втрати карти її можна заблокувати в особистому кабінеті, купити нову, і перенести зі старої на нову всі поїздки, що залишились. Особисто перевірив :) Ну і в кабінеті також відображається історія оплати поїздок.

І ще одне. Ті поїздки, які ти записуєш, вони мають якийсь певний термін дії або ні? Тобто я купив 10 поїздок, проїхав 3 рази і через рік 7 поїздок ще є на рахунку.
От за термін дії не скажу, не знаю.
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #283 on: 16.08.19 , 21:08 »
Share Reply with quote

Добре, а в додатку Приват24 теж є певний розділ. Це що? Теж пише Київ Смарт Кард? Це можливість поповнювати саме пластик, чи якась можливість сплатити онлайн за разовий проїзд без картки?
sean
Active user

View Profile
« Reply #284 on: 16.08.19 , 22:08 »
Share Reply with quote

Спробуйте пройти декілька кроків. Якщо запитає номер карти, то можна і карту поповнювати. Розкажете нам.
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #285 on: 16.08.19 , 22:08 »
Share Reply with quote

Ну от дивіться, запитав суму до списання 8 грн та номер карти. Карти банківської, а не траснпортної.
sean
Active user

View Profile
« Reply #286 on: 16.08.19 , 22:08 »
Share Reply with quote

Ну то буде кр-код для разової поїздки.
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #287 on: 16.08.19 , 22:08 »
Share Reply with quote

Тобто він мені його видасть на екран баркод, а я його зможу валідувати на турнікеті метро або валідаторі тролейбусу? Тобто, транспортна карта за 50 грн мені не буде потрібна? 
sean
Active user

View Profile
« Reply #288 on: 16.08.19 , 22:08 »
Share Reply with quote

Все вірно. Але як купувати одну поїздку, то можете і просто пейпас в метро пікнути без зайвих додаткових зусиль і використання додатків.
Utopist
Active user

View Profile
« Reply #289 on: 16.08.19 , 22:08 »
Share Reply with quote

Як я зрозумів, існує картка на метро і Київ-Смарт-Кард. Чи це правда або вже на метро не продаються?
Не продаються, і не поповнюються. Якщо у Вас така є - раджу використати разові поїздки до 1 листопада.
И продаются, и пополняются. Сам такой пользуюсь. Смарт карта еще на "стадии тестирования", привычной картой метро пользоваться удобнее - работает во всех турникетах, глюков не замечается. И я очень сомневаюсь, что до ноября их отменят, этих карт очень много у людей на руках.
Tags:
Pages: 1 ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37
Reply | Print
Jump to: