Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
22.10.17 , 14:10

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Арабатская стрелка и Геническ

Pages: 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28
Reply | Print
Author Topic: Арабатская стрелка и Геническ  (Read 36814 times)
гнч
Guest
« Reply #210 on: 19.06.17 , 19:06 »
Share Reply with quote

От добре що Київ-Генічеськ подовжили до Хмельницького!
А чому не Харків - Генічеськ? ще більше км і часу в дорозі було б!
І ще більше грошей можна з пасажирів зняти!
А ще можна Хмельницький-Лисичанськ подовжити до Генічеська, чи Львів -Харків!
Це ж вам не Дойчбан, де ціна від реальної кількості км практично не залежить.
А що?!

До окупації Криму 86-й ходив щоденно. І виізжав з Хмельницького о 14:01, в Новоолексієвці був о 7:17.
Назад відправлявся о 15:15. Я зрозуміти не можу для чого його так уповільнили і зробили через день? Лоббі Придніпровки, щоб примісськими возити?
Чи в ноаоолексіївці нема де пару годин потягу побути? В Сальково нехай тягнуть, раз так!

А так що приїзд у Генічеськ 17:хх, в Стрілкове ще піздніше.
+ день згаяний , а за зайву ніч плати.
І якщо і вже зранку виїзжаю з Стрілкового, тоб то не йду на море, то бажано на другий ранок вже бути на роботі.

Або тоді вже йти на море, і на вечер їхати...
Entony
Active user

View Profile
« Reply #211 on: 19.06.17 , 20:06 »
Share Reply with quote

За часів Криму дійсно 85/86 зі Львова до Сімферополя доїжджав за 24 години. Після всім відомих подій два поїзди 85/86 і 87/88 об'єднали в один поїзд, відповідно подобавляли багато додаткових зупинок. На літній період 85/86 і 87/88 роз'єднали, але час їзди все одно залишився досить великим. Скажемо так, нитка по якій ходить 85/86  (особливо в сторону Львова) досить повільна з багатьма довгими стоянками і обгонами (по Запоріжжі обгон електрички, по Вінниці обгон поїздом Мінськ - Одеса, плюс стоянка по Мелітополю 22 хвилини). Час їзди від Новоолексіївки до Львова 24 години 49 хвилин! Зі Львова до Новоолексіївки 23 години 18 хвилин.
« Last Edit: 19.06.17 , 20:06 by Entony » Logged
VB
Active user

View Profile
« Reply #212 on: 19.06.17 , 20:06 »
Share Reply with quote

Це так зроблено, щоб час роботи поїзних бригад часом не зменшився...
Zilberg1985
User

View Profile
« Reply #213 on: 19.06.17 , 21:06 »
Share Reply with quote

За часів Криму дійсно 85/86 зі Львова до Сімферополя доїжджав за 24 години. Після всім відомих подій два поїзди 85/86 і 87/88 об'єднали в один поїзд, відповідно подобавляли багато додаткових зупинок. На літній період 85/86 і 87/88 роз'єднали, але час їзди все одно залишився досить великим. Скажемо так, нитка по якій ходить 85/86  (особливо в сторону Львова) досить повільна з багатьма довгими стоянками і обгонами (по Запоріжжі обгон електрички, по Вінниці обгон поїздом Мінськ - Одеса, плюс стоянка по Мелітополю 22 хвилини). Час їзди від Новоолексіївки до Львова 24 години 49 хвилин! Зі Львова до Новоолексіївки 23 години 18 хвилин.
Зато не скучно їхать. Побродить можна на великих станціях, подихать повітрям.
Zilberg1985
User

View Profile
« Reply #214 on: 19.06.17 , 21:06 »
Share Reply with quote

...пивця купить
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #215 on: 19.06.17 , 22:06 »
Share Reply with quote

До окупації Криму 86-й ходив щоденно. І виізжав з Хмельницького о 14:01, в Новоолексієвці був о 7:17.
Назад відправлявся о 15:15. Я зрозуміти не можу для чого його так уповільнили і зробили через день? Лоббі Придніпровки, щоб примісськими возити?
Ну вони же не знали, що гнч цього літа поїде до Стрілкового, а не до Бердянська, тому призначили поїзд який тепер ходить через день до Новоолексіївки, а через день до Бердянську.

А взагалі я не можу зрозуміти вашого невдоволення. Минулого року з Хмельницького до Новоолексіїки була одна пара на добу, а зараз півтори, причому з"явився щоденний навіть не до Новоолексіїки, а до Генічеська. Що поганого? То що він незручний лише особисто для Вас?
гнч
Guest
« Reply #216 on: 19.06.17 , 22:06 »
Share Reply with quote

Мені давати відповіді, чи це так риторичні запитання?
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #217 on: 19.06.17 , 23:06 »
Share Reply with quote

Як хочете, просто мені Ваша позиція зовсім не зрозуміла.

Мені, наприклад, був би дуже зручний рейс регіонального поїзда 800-ї нумерації Дніпропетровськ - Генічеськ з вагонами 1,2 та 3 класів з відправленням з Дніпра десь об 17.00 та прибуттям до Генічеська десь о 21.45. Хоча б як додатковий раз на тиждень по п"ятницях.

Але ж відсутність саме такого рейсу я же не вважаю зрадою, як Ви, хоча особисто мені його бракує.
« Last Edit: 19.06.17 , 23:06 by Крымчанин UA » Logged
sean
Active user

View Profile
« Reply #218 on: 20.06.17 , 06:06 »
Share Reply with quote

В гнч аксіома уже є: маршруткою з гречан ні на що не встигається.
гнч
Guest
« Reply #219 on: 20.06.17 , 10:06 »
Share Reply with quote

Минулого року можливо було без проблем піймати квиток, з Львова, Тернополя, Хмельницького, Вінниці, до Новоолексіївки!
Цього року є багато бажаючих їхати із цих міст, а білетів немає. Хронічний невивіз!!!
На потяг Хмельницький - Генічеськ, білети є тільки др Києва!!! Для чого нам іще один потяг до Києва, у цей час?!

Ну вони же не знали, що гнч цього літа поїде до Стрілкового, а не до Бердянська, тому призначили поїзд який тепер ходить через день до Новоолексіївки, а через день до Бердянську.

А взагалі я не можу зрозуміти вашого невдоволення. Минулого року з Хмельницького до Новоолексіїки була одна пара на добу, а зараз півтори, причому з"явився щоденний навіть не до Новоолексіїки, а до Генічеська. Що поганого? То що він незручний лише особисто для Вас?

До Бердянська білети є! І таке враження , що цей потяг значну частину маршруту везе повітря.
 з Львова, Тернополя, Хмельницького, Вінниці, народ бажає до Новоолексіївки!

Мені, наприклад, був би дуже зручний рейс регіонального поїзда 800-ї нумерації Дніпропетровськ - Генічеськ з вагонами 1,2 та 3 класів з відправленням з Дніпра десь об 17.00 та прибуттям до Генічеська десь о 21.45. Хоча б як додатковий раз на тиждень по п"ятницях.

Але ж відсутність саме такого рейсу я же не вважаю зрадою, як Ви, хоча особисто мені його бракує.
Досить зрозуміле Ваше бажання! В п"ятницю після роботи виїхати із міста. В мене теж таке бажання є!!!
Чому не зробити потяг Хмельницький - Генічеськ,  з відправленням десь об 17.00 та прибуттям до Генічеська десь о 8.45...
А от Вам що не зрозуміло, що я просто не можу виїхати з Хмельницького до до Новоолексіївки?!

Мушу шукати варіанти з пересадкою , або в Козятині на Ковельский, або по Запоріжжю з Бердянського на....
На той що забивається в мясо!!!
І ціна на весь шлях  виходить близько 300 грн.
Tags:
Pages: 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28
Reply | Print
Jump to: