Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
06.06.20 , 10:06

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Арабатская стрелка и Геническ

Pages: 1 ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64
Reply | Print
Author Topic: Арабатская стрелка и Геническ  (Read 110242 times)
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #590 on: 21.04.20 , 22:04 »
Share Reply with quote

Ну всьо, Стрєлково на краю світу - наше фсьо.
Ну, насправді, Стрілкове не таке вже погане місце для відпочинку. Все написане - цілком правдиво, незважаючи на рівень довіри до автора.
Я, на правах свого ніку, та просто як людина, яка народилася та виросла в Скадовську та більше трьох років прожив у Керчі вже будучи дорослим, можу порівняти.
Ну й окрім того побував у багатьох місцях як Азовського моря від Таганрогу до Керчі (Таганрог, Маріуполь, Білосарайська Коса, Стрілкове та практично всюди на Керченському півострові від Золотого до Керчі (в тому числі в абсолютно безлюдних місцях (місцевість Генеральські пляжі).
Так само практично в усіх прибережних точках Керченської протоки з української сторони звісно, й Чорного Моря також як на абсолютно безлюдній місцевості Керченського півострова так в принципі до Лебедівки Татарбунарського району, то однозначно Стрілкове - це, як на мій смак, один з найкращіх місць приморського відпочинку. Щось схоже на Стрілкове - це Білосарайська Коса. Хоча Стрілкове набагато краще, саме своїм сільським південноукраїнським степовим колоритом.
Нажаль, останні два роки туди добралися медузи, хоча в порівнянні з тим же Щасливцевим там їх набагато менше.
Так само, як у Азовську домедузну еру, однозначно, Азовське море було для нас із дружиною набагато краще за Чорне, бо тепле, не зразу глибоке, хоча й у тому Стрілковому воно теж не мілке, та без медуз. Нажаль останнє вже неактуально.

Ну а що кому краще - ну тут цвітний холодильник.
Як на мене - все таки в окупантів лишився гарний шматок берегової лінії. І це не ЮБК - а безмежні безлюдні простори Керченського півострова, який взагалі не був ніколи курортною зоною, особливо з чорноморської сторони. Там була казка, особливо теплого вересня. Це не можна забути так просто. І це не можна порівняти з відпочинком у Затоці, Залізному Порту або Кирилівці... Ну, але тут кожному своє.

Ми з дружиною та дитиною минулого літа в серпні були в Києві. Я був у відрядженні практично тиждень, так от ми одного вихідного дня були в Пущі-Водиці. Нам сподобалося. Я так подумав, нащо киянам їхати до Бердянська чи Скадовську, якщо там місця не гірші, а як на мене, ще кращі.

Я би для себе не витрачав дорогу відпустку на вигрівання мамону на пляжі, краще поїхав би в ті ж Карпати мандрувати, хоча, кожному своє. Можливо в моєму житті моря було вже не мало, та я трохи втратив до нього цікавість....
sean
Active user

View Profile
« Reply #591 on: 21.04.20 , 23:04 »
Share Reply with quote

Доречі, брийтись на ніч! так менш ймовірно що вірус потрапить в мікропорізи
Найдієвіше! 🤦
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #592 on: 21.04.20 , 23:04 »
Share Reply with quote

Найдієвіше! 🤦
А якщо голитися раз на тиждень, тоді небезпека буде мінімальна?
sean
Active user

View Profile
« Reply #593 on: 21.04.20 , 23:04 »
Share Reply with quote

Ввошла в роль, но не выпела столько.
Прям як у здриників.
opex
Active user

View Profile
« Reply #594 on: 22.04.20 , 01:04 »
Share Reply with quote

Найдієвіше! 🤦
Я вообще на поездовках лет 10 назад наслушался совета перед поездкой в поезде не бриться - спишь потом на этих подушках, заразу подхватить легче. А даже если и в спальном, то все равно - поручни, сиденья вот это все, а потом лица касаешься. В общем, не бреюсь совсем перед поездкой, хотя бы полдня зазор.
Віктор Гарвона
Active user

View Profile
« Reply #595 on: 22.04.20 , 05:04 »
Share Reply with quote

Если я правильно вспоминаю из прошлой жизни - подавляющая часть поездок начиналась вечером - проблемы нет. А у нас еще и усиленная стерилизация была в первый вечер. Но да, это все в прошлом, а как будет в новой жизни, когда выйдем на свободу - никто не знает.
www3
Active user

View Profile
« Reply #596 on: 22.04.20 , 09:04 »
Share Reply with quote

Крымчанин, Пуща супер, но там нет моря...
opex
Active user

View Profile
« Reply #597 on: 22.04.20 , 09:04 »
Share Reply with quote

Если я правильно вспоминаю из прошлой жизни - подавляющая часть поездок начиналась вечером - проблемы нет. А у нас еще и усиленная стерилизация была в первый вечер. Но да, это все в прошлом, а как будет в новой жизни, когда выйдем на свободу - никто не знает.
То в позапрошлой, еще 2000е :) В прошлой жизни все начиналось как раз с утра в аэропортовом лаунже или на худой конец в дьютике :)
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #598 on: 22.04.20 , 11:04 »
Share Reply with quote

Крымчанин, Пуща супер, но там нет моря...
Ну и что? Зато есть прекрасный пляж и озера с проточной водой.
www3
Active user

View Profile
« Reply #599 on: 22.04.20 , 11:04 »
Share Reply with quote

:) Море, горы и лесное озеро с пляжем это разные составляющие, они по своему прекрасны. Вокруг Киева большое количество таких мест, но одно не исключает другое.
Tags:
Pages: 1 ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64
Reply | Print
Jump to: