Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
07.07.20 , 08:07

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Арабатская стрелка и Геническ

Pages: 1 ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 [69]
Reply | Print
Author Topic: Арабатская стрелка и Геническ  (Read 116281 times)
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #680 on: 26.06.20 , 21:06 »
Share Reply with quote

Не знаю, как насчет горячей линии, а в ФБ на официальной странице такую пургу несут в ответах, что можно отдельный цитатник маразмов создавать.

Мабуть сторінку яийсь сммник веде за велику з/п?
гнч
Guest
« Reply #681 on: 27.06.20 , 13:06 »
Share Reply with quote

На дорогах как-то резко выросло количество машин. Даже те кто ранее предпочитал приезжать в Геническ на отдых поездом сейчас вынуждены ездить на машинах. Укржализныця пообещала с июля дать дополнительные поезда с Львова, Ивано-Франковска, Кривого Рога и Днепра.

Рост количества авто приводит к авариям, вчера днем между Счастливцево и Генгоркой столкнулось сразу четыре авто. Очевидцы говорят что полиция регулировала из-за затора движение на этом участке дороги.
GAMER
Active user

View Profile
« Reply #682 on: 27.06.20 , 17:06 »
Share Reply with quote

Казали, що сьогодні між Запоріжжям та Мелітополем була досить серйозна тянучка.  Цей період на довгих вихідних щороку так буває, а тут ще й поїздів меньше.
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #683 on: 27.06.20 , 18:06 »
Share Reply with quote

Казали, що сьогодні між Запоріжжям та Мелітополем була досить серйозна тянучка.  Цей період на довгих вихідних щороку так буває, а тут ще й поїздів меньше.
Теж таке чув.
Думаю, що в ці дні приміський поїзд (або ЕПК) Дніпро-Генічеськ продавався б на ура. Дивно, що УЗ разом з Придніпровкою не додумались їх призначити.
opex
Active user

View Profile
« Reply #684 on: 29.06.20 , 09:06 »
Share Reply with quote

там вроде ремонты.
Георгий Грановский
Active user

View Profile
« Reply #685 on: 29.06.20 , 23:06 »
Share Reply with quote

Там сейчас полным ходом турки дорогу ремонтируют  :D
Віктор Гарвона
Active user

View Profile
« Reply #686 on: 01.07.20 , 22:07 »
Share Reply with quote

Дяка Віктору Гарвоні, за чудовий сайт з температурою води по різних місцях. Сподіваюсь Віктор потрапив в Ж. Порт, як планував?

Дуже прошу. Звісно, потрапив, хіба могло бути інакше? Є святі речі, на які не можуть вплинути ані світове ковідіотство, ані ядерна війна. Маман щось знала, коли народжувала мене в середині червня, - ми потрапили на освіжаючу "двадцятку" по воді й унікально чисте як для ЖП море, без медуз. Це як нагорода за мрію, для тих хто вірив у себе, в людей, і не зламався на карантині :)

А от тим кому відкривають поїзди з липня-2020, я не те що не заздрю, а щиро співчуваю. На Херсонщині прогноз по повітрю +38+39 °С, штиль, кажуть у пеклі в ці дні спокійніше буде. А їм ще в бонус плацки, відра, а якщо купешки без кондьора з вікнами зашитими у пакети, хай Бог милує. Тримайтесь, люди, природа їб..нулась настільки, що лютий був тепліший за травень, а в липні горітиме волосся на сраці... Не знаю для кого ось ці +27 °С по температурі води, вони не освіжать, не врятують від теплового удару, так для любителів бульйону з власного соку, не більше. Але, сподіваюсь, море прокип"ятиться настільки, що я там ще половину жовтня проведу, слава ковіду, люди нарешті навчились працювати дистанційно і не роблять істерики з того що хтось місяць не з"являється в офісі.

А в Саулкрасти сьогодні море +22, чисте і народу мало. Пісочок і широкі і довгі пляжі...
Народ з Естонії в Юрмалі зараз тусається й мене запрошують. Відео з пляжу прислали. Ээээх...

Там в житті стільки не було. Оце люди бінго зловили, внукам розповідатимуть...
« Last Edit: 01.07.20 , 22:07 by Віктор Гарвона » Logged
Tags:
Pages: 1 ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 [69]
Reply | Print
Jump to: