Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
23.01.20 , 10:01

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Тамбур

Humor

uz.gov.ua

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... 46
Reply | Print
Author Topic: uz.gov.ua  (Read 332680 times)
Авиапассажир
Active user

View Profile
« Reply #90 on: 04.09.07 , 04:09 »
Share Reply with quote

По ощущениям полки в ТВЗ длинее. У меня рост 186.
Michael
Active user

View Profile
« Reply #91 on: 04.09.07 , 05:09 »
Share Reply with quote

Посмотрел чертеж закрытого типа вагона. длина полки в ТВЗ - 1933 мм. Так что они длинее аммендорфов на 133 мм. :)
logist
Co-moderators
Active user

View Profile
« Reply #92 on: 16.11.07 , 08:11 »
Share Reply with quote

Вернусь к началу темы, вот такое милое сегодня прочитал:

// 09.11.2007 22:27:29 Олександр
  Інше
  Чи існує експрес поізд до міста Харків з Київа, який їде декілька годин,а не 6-7 як звичайні, скільки коштує квиток та який розклад руху ?
  Відповідь: http://www.uz.gov.ua/?m=services.transppl.ScheduleOra&lng=uk  \\

Интересно я доживу когда такой экспресс появится :)
logist
Co-moderators
Active user

View Profile
« Reply #93 on: 03.12.07 , 05:12 »
Share Reply with quote

27.11.2007 13:40:19 Анна
  Інше
  Подскажите, возможно ли приобрести билет в России и как это можно сделать?
  Відповідь: Зазвичай, квитки придбаються у залізничних касах.

The best! (я такого не ожидал, еще и ответ на русском):
 26.11.2007 17:01:38 Алена
  Інше
  Подскажите пожалуйста, как лучше всего добраться из Киева до Нижнего Новгорода? Насколько я знаю прямых поездов в этом направлении нет. Заранее Вам благодарна. С уважением, Алена Игоревна.
  Відповідь: Прямого сообщения до Нижнего _Новгарада_ нет. Пересадку нужно делать в Москве. Из Киева до Москвы поезд №4 отправляется из Киева в 21.17 прибывает в Москву в 10.58 ежедневно. Из Москвы до Нижнего Новгорода поезд №64 отправляется из Москвы в 13.45 прибывает Нижний Новгород 18.55 ежедневно

23.11.2007 05:28:44 Дарина
  Інше
  Могу ли я приобрести билет из Киева до Копенгагена? И, если да, то сколько он стоит?
  Відповідь: Залізничне сполучення між Києвом та _Кренгагеном_ відсутнє
« Last Edit: 03.12.07 , 06:12 by logist » Logged
Megapups
Active user

View Profile
« Reply #94 on: 03.12.07 , 06:12 »
Share Reply with quote

Відповідь: Прямого сообщения до Нижнего _Новгарада_ нет. Пересадку нужно делать в Москве. Из Киева до Москвы поезд №4 отправляется из Киева в 21.17 прибывает в Москву в 10.58 ежедневно. Из Москвы до Нижнего Новгорода поезд №64 отправляется из Москвы в 13.45 прибывает Нижний Новгород 18.55 ежедневно
Кренгаген - понятно, палец не в ту кнопку попал.
В про Нижний Новгород очень правильно дали ответ, лучше не придумаешь, разве что выехать не на "Киеве", а на "Волыне", но на нее не всегда есть билеты от Киева.
И вообще, Новгарад - это по-белорусски. Может у того человека, который давал ответ, родной язык - белорусский.
Hanor
Active user

View Profile
« Reply #95 on: 03.12.07 , 07:12 »
Share Reply with quote

Ооой... Если уж пошло о языках... Меня тут сегодня "Толковый словарь живаго великорускаго языка" нашего славного луганчанина Владимира Даля улыбнул... ;D Просто случайно открылся на той странице... :o Смеялся я до того сабжа... ::)
Вот, ссылку нашел: http://www.oval.ru/dal/27412.html Уже вроде по-Москве больше 20.00, так что можно... :D
Megapups
Active user

View Profile
« Reply #96 on: 04.12.07 , 04:12 »
Share Reply with quote

Вот еще, товарищи.
Конечно с одной стороны улыбает, но с другой стороны грустно.
Извиняюсь за орфографию, лексику и "многа букаф". Передаю с оригинала.

Редакції газети Моя новинка
Редакції газети вісник профспілки
Редакції газети Магістраль
Начальнику Львівської дороги

Шановна редакція!

Звертаюсь до Вас тому що вже мені набрид цей безпредєл, який твориться в Ужгородській вагонній дільниці. На даний час я не працюю, мене було звільнено з роботи як і багатьох інших за поддєлку диплома. А справа в тому, що ніхто ці дипломи не поддєлував. Коли ми оформлялися на роботу то дали по 1200 доларів і дипломи нам самі зробили, а потім через деякий час нас всіх по звільняли з роботи це десь біля 40 чоловік тому що всі так були прийняті на роботу. Одні гроші давали другій жінці начальника Орелецького Торін Любі яка командує столовою а інші оформлялися через одну проводничку фамілію казати її не буду бо ще можуть і її уволити з роботи. Опшем захисту глядати в ЛВЧ-5 нема в кого зверталися до профсоюза Хомяка В.М. але йому не до нас він на всіх нас дав згоду щоб нас поувольняли з роботи, тому що йому не до нас, він пообкладався з одного боку телевізором з другого комп’ютером тай цілими днями грає в карти. Допомогу матеріальну дає хіба тим хто з ним ділиться начальникам поїздів та приближеним до нього. Він навіть для свойих приближених устраіває іногда вечоринки тіпа новий рік, день залізничника, але туда йдуть виборні люди. Простому народу входу нема як і нема захисту. Він навіть і не вміє з людьми говорити як зайдеш до нього в кабінет то так кричить ніби хтось прийшов у вихідний день до нього та його розбудив після тяжкої роботи. Хіба то профком. А ще закупив басейн та ходять туда плавати але не прості люди а хіба такі тоже виборні еліта. Путьовки на море видавав своїм людям хто дав 100 гривень той получив а хто не давав 100 гривень тому путьовки на море не було. Прошлого року щось там міліція його мало тігала за якісь путьовки що давав на сторону але потім всьо заглохло і всьо тихо як ні в чом не бувало. Хомяк як голова профсоюза має нас защищати по закону, а він ходить по вагонах і робить перевірки хто як вагон убрав чи нема якого груза неоплаченого у вагоні, хіба то робота профкома. Краще би подивився як його жінка на більовому складі продає простині та наволочки проводникам і по якій ціні а не контролював нас, нас є кому контролювати без нього дуже файна інструкторша Русин Галина Іванівна. Та як піде по вагонах то всі пишуть пояснення а щоб забрати пояснення назад давай 50 гривень, а то закладе начальству і треба буде давати більше. А пояснення будь за що не там стоїш, не так дивишся, чому похмурий та інше.
А ще провідників заставляют продавати спорчені шоколади, просросене пиво та горішки тому що треба піддержувати столову бо там нихто не додить їсти, там ціни як в ресторані. Куда ся дивить начальство зі Львова незнаю. А може з тих грошей що ми платили за прийом на роботу і вони з того щось мають тому й мовчать. Канешно Орелецькому за наші гроші квартиру купити легко. І то вже другу, бо першу квартиру лишив першій жоні та й машина в нього не зовсім відстала від інших. Ще заставляют начальників поїздів збирати з нас дань від 50 до 100 гривень за поїздку, кажуть що то для перевіряючи зо Львова. Чи то правда чи ні незнаю, але корупція повна. За здачу екзаменів провідники тоже скидуються по 50 гривень, знаєш не знаєш а гроші давай. Там одні взяточники, а як не будуть брати і требувати як начальник сам такий. Но він хитро робить сам не бере а бере його жона Торін Люба і йому передає, ще була така кадровічка Помельнікова тоже гроші любила, але чось втікла у Львів майже керасіном запахло. Другий кадровик Вірстюк тоже втік десь у отдєлєнії дороги бо начали його тягати по прокуратурі, але замість себе лишив там жінку яка тоже за 50 гривень оформить тестування тим хто не вміє пользоватися комп’ютером, а пользоватися знає мало хто тому що простий люд робить свою роботу не бавить у комп’ютер. Отаке то твориться в ЛВЧ-5. Кажуть що Орелецький має велику защиту у Львові від начальника служби Мартинюка, як що так, то нехай його захищає але хай Мартинюк знає якого злодія в законі защищає. Ще нам видавали по дві пари дєтских калготів по 12 гривень хоч не хоч мусиш брати і із зарплати утримували для чого то всьо незнаю але викачування грошей іде на повну катушку. Казали що ті калготи прислали зо Львова і ми їх мусимо брати. А ще недавно до дня желізнодорожника давали премію вибраним особам по 1000 гривень, канєшно вони нею не потішилися, бо як її получили так Орелецький зразу всьо забрав, бо він дуже любить гроші та як нема грошей за що буде одівати свою жінку Торін Любу. Вона костюми мінять як циган коні кожен день інший. Не знаю що то в неї за чоловік такий лопух інакше його назвати не можу а ще машиністом робить в Чопі що не видить чим його жінка занімаєся. А в принципі всьо нормально. Вона сина устроїла на перестановку в Чоп начальничком невістку в бухгалтерію тоже всі з липовими дипломами а сама занимаєся Орелецьким. Кажуть що він за неї навіть їздить в Дніпропетровськ сесію здавати там вона учиться для чого спеціально бере отпуск коли в неї сесія. А ще нам давали в 2006 році по 400 гривень под. розпісь і казали що то треба платити за формений костюм який нам видали і ці гроші ми зразу віддавали якимось молодикам бо ті
дежурили коло каси а коли їх небуло то получені 400 гривень той хто получав форму заносив у кадри і віддавав Вірстюку Роману. Що то за гроші і куди вони пішли ніхто не знає. Чому я маю платити за форму якщо її мені положено безплатно.
Шановна редакція газети Моя новинка. Раніше ваша коресподенка Єлена Батуріна часто писала про ЛВЧ а зараз чомусь ніяких новин нема чи то вам заплатили чи то у вас нема ніякої інформації я вам даю будь ласка напишіть про це, най всі знають що за мафія розвелася в ЛВЧ-5. Також звертаюся до начальства в Києві і Львові. Коли оцьому безпредєлу буде покладено кінець. Хіба мало люди до вас звертаються вже за такими подібними жалобами в ЛВЧ-5 приїздили перевірки але чомусь всьо стоїть на місці. Я і багато таких як я вже не працюємо, але лишилися ті з яких послідню шкуру знимають. Коли оборщиці миють вагони з вулиці то нас заставляють мити внутрі хіба то робота проводника і тим більше нич не платят. Крім того що мусимо продати просрочене пиво та шоколади ми ще мусимо продавати чайну продукцію. Орелецький нам казав що план виконати мусимо а остальне мож здати на склад, але нихто не поінтересувався чи ми той чай продали чи ні за поїздку всьо равно здавай гроші. Пока я робив то тоже мовчав як всі остальні бо заробляти на кусок хліба десь треба і кормити сімю а ті що роблять тоже мовчать хіба так один одному повозмущаються і на тому крапка, щось казати бояться бо завтра їм найдут причину і будуть там де я сьогодні. Можете считати що то анонімка можете считати за факт перевірте і самі всьо узнаєте. Перевірити не тяжко мож позвідати проводників любого поїзда і вони самі вам всьо розкажуть хто ся не буде бояти. Я хоть і уволений але свою фамілію казати на хочу бо то така мафія що мене можуть і дома найти зараз за гроші рідну маму продадуть. Ще коли я працював то ми ходили до профкома Хомяка і просили помочі але він і слухати не хотів. Казав що ви знали куда йшли і до мене по таких вопросах більше не підходіт а занимайтеся роботов всім треба жити а я у діла начальства вмішуватися не буду мені тоже треба робити і кормити сімю.
Дякую за увагу.
yambor
Active user

View Profile
« Reply #97 on: 04.12.07 , 05:12 »
Share Reply with quote

Черговий перл з сайту УЗ:

Обслуговування на вокзалах/станціях
  Як замовити квиток на поїзд Сіферополь-Чернівці №86 на 07.12.2007р.

Відповідь: Шановний Петро Мирославовичу! Станом на 03.12.2007 року в загальному продажу в наявності 28 купейних місць у причіпний вагон сполученням Сімферополь - Ужгород, який курсує в складі п.№86/85 Сімферополь - Львів. Інформацію щодо надання послуг вокзалами Укрзалізниці, в тому числі по замовленню квитків, можливо отримати за посиланням http://www.uz.gov.ua/?m=services.transppl.servvokzal&lng=uk

:) Нащо вам в ті Чернівці їхати 7.12. їдьте сьогодні в Ужгород бо туди квитки є:))
А.С.
Active user

View Profile
« Reply #98 on: 06.12.07 , 01:12 »
Share Reply with quote

О тупости кассиров. Моя коллега, будучи в Харькове, должна была взять билет от Александрии (Кировоградской обл.). Это была схватка в несколько раундов -- кассирша вопила, что нет такой станции! Причина, вероятно, в том, что ни кассирше, ни моей коллеге не приходило в голову написать Александрию с первой буквы О.
logist
Co-moderators
Active user

View Profile
« Reply #99 on: 06.12.07 , 04:12 »
Share Reply with quote

Из сегодняшнего:

05.12.2007 11:38:19 Лариса
  Обслуговування на вокзалах/станціях
  Группа студентов выезжала на отдых в Бердянск и назначили место встречи в зале ожидания возле спуска на 7 перон. Но 7 перона вовсе не оказалось: 6 и 8 пероны есть , а 7 отсутствует. Разъесните, пожалуйста, почему.
  Відповідь: Неможливо надати відповідь тому, що Ви не вказали станцію відправлення.

Вроде и смешно, но в то же время обидно...
Думаю и так понятно что речь о Киеве, только все договорились встретится на 7-й платформе, а когда пришло время встречи, искали 7й путь (помоему он там без платформы)
Tags:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... 46
Reply | Print
Jump to: