Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
26.10.20 , 17:10

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Related questions

      Новости от УЗ

Pages: 1 ... 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 [498] 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 ... 627
Reply | Print
Author Topic: Новости от УЗ  (Read 1883720 times)
Ulf
Active user

Posts: 3597


View Profile
« Reply #4970 on: 23.01.19 , 14:01 »
Share Reply with quote

А що продавали колись в потягах півлітра кави? ROFL

Тут пишут, что должны были выдать в термосах, правда нет информации о размере: https://www.stasi-mediathek.de/medien/vermerk-ueber-die-verpflegung-der-touristendelegationen-zur-fussball-weltmeisterschaft-1974/blatt/52/

С уважением, Ульф
Logged
VB
Active user

Posts: 4356


View Profile
« Reply #4971 on: 31.01.19 , 12:01 »
Share Reply with quote

https://cfts.org.ua/news/2019/01/31/evrokomissiya_vydelit_850_mln_evro_na_obnovlenie_zh_d_infrastruktury_ukrainy_v_ramkakh_proektov_ten_t_51454?tg_rhash=317eb407c8ab00
Европейская комиссия совместно со Всемирным банком разработала инвестиционный план действий для развития инфраструктуры в странах "Восточного партнерства" - в Украине, Армении, Азербайджане, Беларуси, Грузии и Молдове. Согласно этому плану, Украина может получить на инвестпроекты, предусматривающие улучшение железнодорожной инфраструктуры, 850 млн евро.

Об этом пишет ЦТС со ссылкой на railwaygazette.

Трансъевропейские транспортные сети - это планируемый набор автомобильных, железнодорожных, воздушных и водных транспортных сетей в ЕС. В январе 2019 года Еврокомиссия опеределилась с объемом инвестиций, необходимых для реализация этих проектов. Они обойдутся примерно в 13 млрд евро и предусматривают строительство в целом 4,8 тыс. километров автомобильных и железнодорожных магистралей, 6 портов и 11 логистических центров, а также аэропортов и пунктов пересечения границы.

Из общей суммы инвестиций Еврокомиссия намеревается выделить на проекты, связанные с железной дорогой, 2 млрд евро. При этом указывается, что краткосрочные проекты должны быть завершены к 2020 году, а долгосрочные - к 2030 году.

Украина может претендовать на получение 850 млн евро. В Еврокомиссии согласны предоставить финансирование для 9 украинских проектов, которые предусматривают модернизацию железной дороги, ее электрификацию и увеличение пропускной способности, включая маршруты к западной границе и маршруты, связывающие север и юг страны. Общая протяженность украинских ж/д путей, которые нуждаются в улучшении в рамках TEN-T, составляет 530 километров.

Крупные инвестиции - 663 млн евро - может получить Азербайджан, которому необходимо установить системы сигнализации и телекоммуникации по всему восточно-западному направлению железной дороги, а также провести электрификацию всего этого коридора.

Беларусь может получить 122 млн евро для двух проектов, суммарной протяженностью 200 километров. Они предусматривают обновление электрических сетей в окрестностях Минска (36,5 млн евро) и электрификацию линии Жлобин-Калинкавичы-Барбаров (143 километров, 82 млн евро).

Два проекта в Грузии - автомобильная и железная дороги к порту Анаклия - потребуют 349 млн евро инвестиций. Их длина составляет 90 километров.

Молдова может получить 20 млн евро финансирования для улучшения ж/д инфраструктуры, однако пока нет информации о том, какой проект она подготовила.

Ранее ЦТС писал о том, что 39 украинских инфраструктурных проектов, которые предусмотрены стратегией Drive Ukraine 2030, включены в индикативный план строительства трансъевропейской транспортной сети TEN-T. На эти проекты предусмотрено почти 4,5 млрд евро.

Logged
Entony
Active user

Posts: 4539


View Profile
« Reply #4972 on: 31.01.19 , 16:01 »
Share Reply with quote

Хоч якась конкретика. Значить три штуки нових дизелів буде на Львівську.
Можна починати нові фантазії куди вони можуть курсувати.

Укрзалізниця у 2019 році придбає у Крюківського вагонобудівного заводу 46 пасажирських вагонів та 3 дизель-поїзди.

Укрзалізниця у 2019 році оновить пасажирські вагони та приміський рухомий склад. Зокрема, придбає у ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» 46 пасажирських вагонів та 3 дизель-поїзди. Про це в ході прес-конференції у Києві повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.
За словами керівника Укрзалізниці, нові вагони будуть включені до складу фірмових поїздів. «Постачання вже здійснюється: із 46 пасажирських купейних вагонів на 2019 рік  у січні Укрзалізниця отримала 3, решта мають надійти до кінця червня. Разом із 8 купейними вагонами, що вийшли отримала Укрзалізниця  від заводу у грудні 2018 року загалом за контрактом парк поповнять нові 54 пасажирські вагони, які  Укрзалізниці обійдуться у 1,5 млрд грн з ПДВ», - розповів Євген Кравцов.
Він зауважив, що Укрзалізниця не отримує коштів з державного бюджету для оновлення пасажирського рухомого складу і придбання здійснюється виключно за кошти компанії.
«Укрзалізниця поставила перед виробником завдання, щоб усі важливі елементи, 70 % обладнання вагона було вітчизняного виробництва, навіть системи кондиціювання повітря, вакуумні туалети, які раніше використовувалися іноземного виробництва. Для зручності пасажирів передбачені розетки на рівні верхніх полиць, збільшено кількість розеток у проходах. Окрім того, у кожному купе відчиняються кватирки; вода для чаю нагрівається не під час руху поїзда, а  гаряча вже при посадці», - розповів Євген Кравцов.
Окрім того, капітально-відновлювальним ремонтом планується оновити 64 пасажирські вагони, що дозволить покращити якість і підвищити комфорт перевезень.
Євген Кравцов анонсував і відкриття нових маршрутів до Німеччини та Словаччини: Київ-Берлін та Мукачево-Кошице.  
«Укрзалізниця розвиває міжнародне сполучення до країн ЄС, оскільки пасажиропотік стрімко зростає. Сьогодні курсує у сполученні Україна - ЄС вже 20 поїздів та низка безпересадкових вагонів», - розповів Євген Кравцов.
Керівник Укрзалізниці також зазначив, що для регіональної філії «Львівська залізниця» цього року планується придбати 3 приміські дизель-поїзди у тривагонній комплектації виробництва також Крюківського вагонобудівного заводу за договором, що підписаний у серпні минулого року.
«Придбання приміського рухомого складу Укрзалізниця не здійснювала з 2015 року. Ми пропонуємо, щоб місцеві органи влади, як замовники послуг, долучалися до фінансування та оновлення затребуваного  і критично зношеного приміського рухомого складу, який має велике соціальне навантаження – ним користується до 70% пільговиків. До того ж у рамках децентралізації місцеві бюджети отримують більше фінансових ресурсів і повноважень», - зауважив Євген Кравцов.
Також планується здійснити капітальний ремонт з подовженням терміну служби електропоїздів та дизель-поїздів, загалом буде оновлено 24 приміські поїзди.  

https://uz.gov.ua/press_center/up_to_date_topic/489978/
« Last Edit: 31.01.19 , 16:01 by Entony » Logged
Volotar
Active user

Posts: 661


View Profile
« Reply #4973 on: 31.01.19 , 16:01 »
Share Reply with quote

https://cfts.org.ua/news/2019/01/31/evrokomissiya_vydelit_850_mln_evro_na_obnovlenie_zh_d_infrastruktury_ukrainy_v_ramkakh_proektov_ten_t_51454?tg_rhash=317eb407c8ab00
Европейская комиссия совместно со Всемирным банком разработала инвестиционный план действий для развития инфраструктуры в странах "Восточного партнерства" - в Украине, Армении, Азербайджане, Беларуси, Грузии и Молдове. Согласно этому плану, Украина может получить на инвестпроекты, предусматривающие улучшение железнодорожной инфраструктуры, 850 млн евро.

А була б Україна в ЄС, отримувала б на інфраструктурні проекти кожного року значно більші суми. Хоча відомо, що справа не в кількості коштів, а в їх ефективному використанні (яке звісно виключає можливість розкрадання чи відкатів). Бо в ЄС теж – гроші отримували всі, а використала по максимуму одна Польща. І то на залізниці там було (і все ще є) купа довгобудів та управлінських промахів.
Logged
Alexeich-07
Active user

Posts: 712


View Profile
« Reply #4974 on: 31.01.19 , 22:01 »
Share Reply with quote

Бо в ЄС теж – гроші отримували всі, а використала по максимуму одна Польща.

Да, яркий пример тому - Рейл Балтика. Строили-строили, а дальше Каунаса и не продвинулись пока
Logged
Entony
Active user

Posts: 4539


View Profile
« Reply #4975 on: 01.02.19 , 16:02 »
Share Reply with quote

Поїзд «5 столиць» може поїхати вже навесні.

До чотирьох столиць поїзда №31/32 вже цієї весни може приєднається і п’ята – Таллінн. Практичні рішення щодо цього вироблені після чергового раунду переговорів представників залізниць України, Литви та Естонії, які днями пройшли в Києві.
Під час зустрічі сторони обговорили умови, на яких можливе продовження маршруту цього міжнародного поїзда до столиці Естонії. «Свого часу естонська сторона, розглядаючи свою участь у проекті, взяла час на аналіз економічної складової проекту, зокрема його рентабельності. Зі свого боку можемо доповісти, що за період курсування поїзд уже перевіз майже 5 тис. пасажирів, а його населеність складає майже 60 %, що наочно демонструє привабливість нового проекту», – зазначив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.
За його словами, з огляду на достатньо гарні показники цього поїзда, з 30 січня цього року збільшено періодичність його курсування. Так, замість одного разу на тиждень тепер поїзд курсує раз на чотири дні.
Наразі Укрзалізниця, Естонська залізниця та залізниці, через які проходить маршрут цього міжнародного поїзда, вийшли на фінальну стадію переговорів. «У нас є всі технічні можливості для продовження до Таллінна маршруту поїзда Київ – Мінськ – Вільнюс – Рига. Розраховуємо, що в перший рейс за таким, подовженим, маршрутом цей поїзд вирушить уже навесні», – розповів Євген Кравцов.
Як зазначали раніше представники Естонської залізниці, продовження лінії поїзда чотирьох столиць до Таллінна стане в пригоді клієнтам, зокрема і українським пасажирам, котрі подорожують, зокрема, до скандинавських країн. У перспективі вона прислужиться пасажирам, які планують подорожі швидкісною залізничною магістраллю Rail Baltica, що наразі будується.
Нагадаємо, що поїзд № 31/32 Київ – Мінськ – Вільнюс – Рига почав курсувати з 28 вересня 2018 року. Наразі в складі поїзда курсує 10 вагонів, з них 9 купе та 1 вагон класу люкс, у 6-ому вагоні купе діляться на чоловічі та жіночі.

http://www.uz.gov.ua/press_center/up_to_date_topic/490074/
Logged
tera
Active user

Posts: 976


View Profile
« Reply #4976 on: 01.02.19 , 16:02 »
Share Reply with quote

Залізнична інфраструктура під наглядом безпілотників
28 січня 2019, 16:48

Укрзалізниця та представники вітчизняної IT-сфери розробляють спільний стартап під назвою UZ Air Guard, що має на меті впровадити інспектування рухомого складу та інфраструктури магістралі за допомогою армії дронів. Проект передбачає відеоспостереження із повітря 68 полігонів. Це ті локації, на яких стається майже 95% крадіжок.
https://info.uz.ua/articles/zaliznichna-infrastruktura-pid-naglyadom-bezpilotnikiv

Logged
Entony
Active user

Posts: 4539


View Profile
« Reply #4977 on: 04.02.19 , 17:02 »
Share Reply with quote

Знову Львів/Ковель - Москва найпопулярніший, а ми всі кажемо про якісь відміни поїздів до Росії. :)

"Укрзалізниця" назвала найпопулярніші потяги за кордон.

Найбільше квитків продають на напрямок Київ-Перемишль.
У 2018 році в Росію залізницею виїхали 654,9 тис. осіб, з Росії в'їхали 627,5 тис. Пасажиропотік у країни Євросоюзу був меншим. У бік ЄС залізницею з України виїхали 410,8 тис. осіб, в'їхали - 266,1 тис.
Про це свідчать дані "Укрзалізниці", що є в наявності у LB.ua.
До Росії курсують двогрупні і тригрупні потяги Київ/Чернігів-Москва, Харків/Кременчук/Суми - Москва, Київ/Харків/Дніпро - Санкт-Петербург, Хмельницький/Жмеринка - Москва, Херсон/Миколаїв - Москва, Львів/Ковель - Москва, Кривий Ріг/Дніпро - Москва.
Найпопулярніший львівський поїзд за рік перевіз 131,6 тис. пасажирів у Росію і 147,2 тис. назад в Україну. Для порівняння: такі за популярністю поїзди, як Київ - Москва і Кривий Ріг - Москва перевезли приблизно по 200 тис. осіб в обох напрямках.
В Європу поїзди "Укрзалізниці" їздять за маршрутами Одеса-Перемишль, Львів-Вроцлав, Київ-Варшава, Львів-Перемишль, Київ-Рига, Київ-Перемишль і Здолбунів-Хелм. Є також причіпні вагони Львів-Будапешт, Київ-Бухарест, Київ-Варна, Київ-Кошице, Київ-Відень і Київ-Вроцлав.
Найпопулярнішим із них був поїзд №705 Київ-Перемишль. Він перевіз до Польщі 159,6 тис. пасажирів, назад - 102,5 тисяч. Другий поїзд у напрямку Перемишля №715 перевіз 130,0 тис. пасажирів у Польщу і 105,8 тис. назад.
Найменш популярними були причіпні вагони Київ-Вроцлав. На них продали всього 412 квитків.
Нещодавно призначений поїзд "чотирьох столиць" за три місяці перевіз близько 3,2 тис. пасажирів.

https://ukr.lb.ua/economics/2019/02/04/418847_ukrzaliznitsya_nazvala.html
« Last Edit: 04.02.19 , 17:02 by Entony » Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 22968


View Profile
« Reply #4978 on: 05.02.19 , 01:02 »
Share Reply with quote

Знову Львів/Ковель - Москва найпопулярніший, а ми всі кажемо про якісь відміни поїздів до Росії. :)
він не так найпопулярніший, в ньому просто один з найбільших % плацкартрних вагонів що поєднується зі щоденним курсуванням і нормальною довжиною поїзда (після поєднання ковельської і львівської груп). Через це - виходить найбільша місткість поїзда. У Миколаїв - Москва майже така ж місткість, але поїзд через день ходить, тому показник за рік приблизно вдвічі гірший.

А наприклад в перерахунку на день курсування - миколаївський "популярніший".

А якби наприклад переахувати на "умовних купейних пасажирів" (тобто пасажира СВ порахувати за 2 осіб, а пасажира плацкартноого - за 0,67 особи) - то "найпопулярнішим" виявився б києво-чернігівський поїзд.

А от наприклад якщо подивитись співвідношення кількості пасажирів перевезених через кордон до місткості - то у львівсько-ковельського поїзда показник один з найгірших, ~56% - зрозуміло чому, багато пасажирів цим поїздом їздять суто по Україні. Гіршим цей показник є лише у 19/20 Харків - Москва, у котрому просто істотний %  пасажирів їздить у внутрішньоросійських пасажирів, просто тому, що там графік для проїзду з Москви до Білгорода, та й назад виходить цілком привабливий. Інші поїзди свою місткість більошою мірою задіюють для перевезень через кордон.
« Last Edit: 05.02.19 , 01:02 by Maxy » Logged
VB
Active user

Posts: 4356


View Profile
« Reply #4979 on: 05.02.19 , 09:02 »
Share Reply with quote

АО "Укрзализныця" намерено провести эксперимент, в ходе которого в некоторых пассажирских поездах дальнего следования количество проводников будет уменьшено из расчета два проводника на два вагона.

Об этом в компании сообщили в ответ на запрос ЦТС.

Как уточнили в УЗ, на данный момент на два вагона приходится три проводника.

Эксперимент по уменьшению количества данных сотрудников будет проведен на поездах с минимальным количеством остановок и максимальной скоростью.

"Проведение эксперимента запланировано в первом полугодии 2019 года. Он не предусматривает сокращения количества проводников. В ходе проведения эксперимента будут задействованы новые пассажирские вагоны или вагоны, прошедшие капитально-восстановительный ремонт", - говорится в сообщении УЗ.

Данный эксперимент направлен на уменьшение затрат "Укрзализныци" на обслуживание пассажиров. При этом в компании отмечают, что качество обслуживания не пострадает.

"Кроме того, в ходе эксперимента будет проведен анализ функций проводников с возможным последующим их пересмотром. Данный подход к обслуживанию пассажиров апробировали железные дороги других государств. В частности, Беларусь уже длительное время применяет нормы обслуживания два проводника на два вагона", - отметили в госкомпании.

Также в УЗ заявили, что параллельно с экспериментом в поездах будут использоваться новые технологии уборки и изменен подход к питанию пассажиров.
Logged
Tags: uz 
Pages: 1 ... 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 [498] 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 ... 627
Reply | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!