Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
01.10.20 , 06:10

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Related questions

Новости от УЗ

Pages: 1 ... 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 [602] 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 ... 624
Reply | Print
Author Topic: Новости от УЗ  (Read 1859294 times)
Entony
Active user

View Profile
« Reply #6010 on: 27.05.20 , 09:05 »
Share Reply with quote

На цей поїзд не буде обмежень щодо місць.
Entony
Active user

View Profile
« Reply #6011 on: 27.05.20 , 09:05 »
Share Reply with quote

В якомусь іншому паралельному житті не менше страсті відбуваються, чим з відкриттям продажі на деякі поїзди з 1/06. :)

«Юрик був в курсі, що Рязанцев наркозалежний, та бив свою співмешканку», – правозахисник.
Звільнення Андрія Рязанцева – спроба керівництва «Укрзалізниці» врятувати свою репутацію. У цьому впевнений голова правління ГО «Стоп корупції» Ігор Бондарчук.
«Сама потерпіла від агресії Рязанцева Наталія Ночвай розповіла, що той спілкувався з колишніми керівниками УЗ та теперішнім очільником компанії Іваном Юриком. Їм точно було про все відомо, вони були в курсі та звільнили його тільки тому, що ця ситуація стала відома широкому загалу, коли відео було оприлюднене на ресурсі «Стоп корупції», – зазначив він.
Як повідомляв «СтопКор» раніше, до рук редакції потрапило відео, на якому людина, схожа на директора з економіки та фінансів «Укрзалізниці» Андрія Рязанцева б’є жінку. Його колишня громадянська дружина Наталія Ночвай запевнила нас, що це саме він.
За її словами, за майже рік стосунків посадовець постійно її бив. У жінки щонайменше тричі діагностували струс мозку та інші численні забої.
Після цього вона дала детальне інтерв’ю «СтопКору», де в подробицях розповіла страшну історію їхнього спільного життя. Виявилося, що Рязанцев – наркозалежний уже щонайменше 3 роки та вживає наркотики щогодини (кокаїн та метамфетамін).
«У нього завжди в кишені є трубочка та пакетик», – розповіла вона.
За словами жінки, у стані наркотичного сп’яніння посадовець ходив на роботу.
«На роботі він поводився адекватно, але міг на всіх кричати, його могло видати те, що трясуться руки або ж аналізи», – додала жінка.
Те, що його безпосередній керівник Юрик не помічав тремору рук – підтверджує слова антикорупціонера.
«За словами Наталі, цей тремор неможливо не помітити», – зазначив він.
Також, за її словами, коли Рязанцев обіймав посаду директора з економіки та фінансів в УЗ, то щонайменше двічі приносив додому «кеш» по 60 тисяч доларів. Коли Наталія запитувала, звідки, то казав, що «заробив».

Всякі фото, відео є по посиланні.

https://stopcor.org/yuryk-buv-v-kursi-shho-ryazanczev-narkozalezhnyj-ta-byv-svoyu-spivmeshkanku-pravozahysnyk/?fbclid=IwAR2Vd3RF96RcdOvamrr4fTdtWOJi3e6YvCeDnwy2Hs4C0zNzB_8WhcjKLp0

Задля справедливості варто додати ще думку самого "винуватця ситуації" із ФБ.

"Дорогие друзья , сегодня под давлением , которое я испытываю на себе уже на протяжении полугода , я принял решение завершить работу в компании Укрзализныця. Как и на всех предидущих местах работы , мне и моей команде есть чем гордиться .
В полной мере мне пришлось ощутить на себе методы давления , которое оказывают на людей работающих в интересах компании , а значит и государства . Ничего нового . Я проходил то же самое во всех госорганизациях где работал. Видимо именно сейчас спрос на честную работу отсутствует.
Учитывая до каких методов опустились мои оппоненты сегодня , не хочу ждать до чего это дойдёт завтра.
Время очень скоро все расставит на свои места. Выдержка - наше главное оружие.
Безусловно , я буду дальше бороться с коррупцией и беззаконием на каждом месте , куда бы меня не закинула судьба . Делал , делаю и буду делать я это по одной единственной причине - это моя страна , и я хочу что бы каждому , кто воспринимает ее так же , рано или поздно перестало быть стыдно за то что в ней происходит.
Искренне Ваш , Андрей Рязанцев."
« Last Edit: 27.05.20 , 10:05 by Entony » Logged
sean
Active user

View Profile
« Reply #6012 on: 27.05.20 , 10:05 »
Share Reply with quote

Кеп. Увага, питання: чому саме для цього потяга таке рішення?
delphin_7
Active user

View Profile
« Reply #6013 on: 27.05.20 , 11:05 »
Share Reply with quote

Кеп. Увага, питання: чому саме для цього потяга таке рішення?

думаю, що сприятлива ситуація з хворими в регіоні
оскільки всі інші поїзди з Києва, який не може цим похвалитись - там є обмеження
Entony
Active user

View Profile
« Reply #6014 on: 27.05.20 , 11:05 »
Share Reply with quote

Напевне УЗ щось знає, що ми не знаємо. :)
Моє припущення таке: напевне через те, що деякі зупинки цього поїзда будуть затехнічені, відповідно, в тих регіонах (або містах), де є не дуже хороша епід. ситуація зупинки офіційної не буде. Ніхто не вийде і не зайде. Можливо так.

График движения поезда 007 ХАРЬКОВ ― ОДЕССА с 2 июня ежедневно

ХАРЬКОВ-ПАСС 21:46
ПОЛТАВА-ЮЖНАЯ  23:47 20 00:07
КРЕМЕНЧУГ 01:43 5 01:48
ОДЕССА-ГЛАВНАЯ 09:20

График движения поезда 008 ОДЕССА ― ХАРЬКОВ с 2 июня ежедневно

ОДЕССА-ГЛАВНАЯ 22:40
КРЕМЕНЧУГ 05:59 5 06:04
ПОЛТАВА-ЮЖНАЯ 07:42 20 08:02
ХАРЬКОВ-ПАСС 10:05

Без остановок в Знаменке, Кропивницком и Вознесенске.
sergius
Club_access
Active user

View Profile
« Reply #6015 on: 27.05.20 , 11:05 »
Share Reply with quote

Його колишня громадянська дружина Наталія Ночвай запевнила нас, що це саме він.
Модода дівчинка. Рязанцев 1976 року народження, а вона 1996, наче дочка :).

Сама ситуація змахує на підставу або вимагання. Дата відео 18.11.19, а оприлюднили тільки зараз? І що, він на постої хапав, і ніхто-ніхто не помічав? І чому згадали тільки Юрика, при поляку наче не наркоманив.
Знайшов його біографію, на пам'ять. З фото, до того, як він став кабаном.

Рязанцев Андрей Викторович

Родился:
1976-08-29

Образование:
Окончил факультет Банковского бизнеса Тернопольской академии народного хозяйства.

Краткая биография:
Экс председатель правления Idea Bank (Идея Банк)Трудовую деятельность начал в 1997 г. на должности начальника отдела ценных бумаг АОЗТ «Принком».12-ти летний опыт работы в банковском секторе начал в региональном банке «Прикарпаття». Работал на должностях от начальника отдела до первого заместителя Председателя Правления ОАО АКБ «Прикарпаття».С 2007 г. назначен Председателем Правления банка.С сентября 2007 г. – утверждено новое название банка – ОАО «Плюс Банк».Андрей Рязанцев является Председателем совета Ассоциации банковского бизнеса Ивано-Франковской области, депутатом городского совета г.Ивано-Франковска, награжден почетной грамотой Национального банка Украины, грамотами Ивано-Франковского ОГА и обласного совета, а также исполнительного комитета Ивано-Франковского городского совета за личный весомый вклад в развитие области и города.Хобби: Коллекционирование монет, имевших хождение на территории западной Украины. На сегодняшний день коллекция насчитывает более 3 000 экземпляров монет Польши, Австро-Венгрии, Румынии, СССР, Царской России, Украины и других стран Европы.Женат. Воспитывает дочь и двух сыновей.

https://www.prostobank.ua/spravochniki/bankiry/id/177
Entony
Active user

View Profile
« Reply #6016 on: 27.05.20 , 11:05 »
Share Reply with quote

А тепер ще одну грамоту "за заслуги" отримає. :))
Не захищаю цього чувака, але також дуже похоже на підставу. Хоча і він сам не мало в цьому всьому винен.
joinandgetaway
Guest
« Reply #6017 on: 27.05.20 , 12:05 »
Share Reply with quote

"Не захищаю цього чувака, але також дуже похоже на підставу"

За її словами, за майже рік стосунків посадовець постійно її бив

Виявилося, що Рязанцев – наркозалежний уже щонайменше 3 роки

У мене все.
Sir Dem
Active user

View Profile
« Reply #6018 on: 27.05.20 , 12:05 »
Share Reply with quote

Що означає фраза щодо 7/8?
Прив'язка до пункту постанови №392 щодо послаблення заходів у окремих регіонах з 1.06. Можливо рішення МІУ/УЗ готували ще станом на той момент, коли у Києві та Київській області (23 і 25 травня відповідно) показник інцидентності на 100 тис. населення не дозволяв перейти на другий етап послаблення і потрібно було виконувати норму постанови щодо 50% зайнятих місць у поїздах. Сьогодні значення цього показника 11,09 і 11,95 відповідно для Києва і області. Або просто враховуючи близькість до порогового значення - 12 - УЗ підстраховується виконанням норми в 50%, щоб потім аврально не приймати рішення про відселення половини пасажирів, якщо раптом інцидентність зросте. Напевно саме другий варіант логічніший.
По Харкову і Одесі значення показника 4,6 і 2,6 відповідно, тобто там боятися нема за що і можна сміливо продавати всі місця.
sean
Active user

View Profile
« Reply #6019 on: 27.05.20 , 12:05 »
Share Reply with quote

А на Захід нічого не пускають?
Tags: uz 
Pages: 1 ... 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 [602] 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 ... 624
Reply | Print
Jump to: