Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
21.05.19 , 01:05

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Other questions about railways

      провоз велосипеда

Pages: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22
Reply | Print
Author Topic: провоз велосипеда  (Read 54024 times)
www3
Active user

Posts: 790


View Profile
« Reply #150 on: 09.11.17 , 11:11 »
Share Reply with quote

На україно-молдавському кордоні через автомобільно пішохідні пункти пропуску велосипед проводять в руках, тобто як багаж (ба більше, дід коняку з бричкою проводив як багаж )) під камерами), тому не думаю, що такий спосіб перетинання в пішохідних пунктах пропуску повинен створити проблеми.
Logged
Dhr_Igor
Active user

Posts: 4638


View Profile
« Reply #151 on: 09.11.17 , 11:11 »
Share Reply with quote

Нещодавно читав статтю про пункти пропуску між Україною та ЄС. То там промайнула така фраза, що країни у відповідній угоді про відкриття пункту пропуску мають прописувати "пропуск пішоходів та велосипедистів".
Logged
Leonid
Active user

Posts: 194


View Profile
« Reply #152 on: 09.11.17 , 11:11 »
Share Reply with quote

Стандартным способом является декларирование велосипеда при выезде
Отлично! Погуглю.
"Дырок" никаких нет
Имелось в виду малоизвестные переходы. Здесь, в самом конце, рассказано, как их завернули с велосипедами на переходе Захони-Чоп. Но прошли через Горонглаб
В два метра по сумме измерений
Вах, невнимательно читал, оказывается по сумме измерений. Ну тогда становится понятной вся логика и прелесть велосипедных вагонов. Потому как возится  с задним колесом, это значит вымазаться в мазут с ног до головы, да еще отвинчивать педали. Страшный гемор.
Logged
Kotenok
Active user

Posts: 3218


View Profile
« Reply #153 on: 09.11.17 , 12:11 »
Share Reply with quote

на автомобільному переході "Ужгород -- Вишнє Німецьке" велосипедом не проїдеш
Это как раз тот случай, когда из-каких-то непонятных соображений навешивают дополнительные ограничения (Вышне Немецке можно пересечь только на автомобиле).
Стандартное состояние автоперехода - можно пересекать на всем, что в конвенции о дорожном движении считается транспортным средством; (но без дополнительного указания что пешеходный - нельзя пешком, на самокате и т.п.).
Logged
snookerok
Active user

Posts: 864


View Profile
« Reply #154 on: 09.11.17 , 15:11 »
Share Reply with quote

Дуже цікаво. Але це ще більш зміцнило мій кошмар про документи. Всі свої велосипеди купував з рук. Звідки там документи? Якщо б навіть вони були, то за 10-15 років користуваня могли легко загубитися. І що казати в такому випадку? Бо, якщо захочуть до#батися, то до#буться. Чи нема якогось лайфхакінгу на цей випадок?

Ну мене насправді ніхто не просив нічого показувати, але я впевнено всім відповідав, що документи маю.

А шо це у вас за велосипед, розміри якого перевищують 2 метри? Я тут про всяк випадок проміряв свій, так він навіть в неразібраному виді від краю до краю менше 170 см. Якщо ж їду з чехлом, то переднє колесо відстібую
Гірський велосипед, але якщо скласти, знявши тільки переднє колесо, то сума вимірів 200 см перевищує.
Logged
Volotar
Active user

Posts: 547


View Profile
« Reply #155 on: 10.11.17 , 02:11 »
Share Reply with quote

Трохи напрягла ситуація в поїзді Захонь - Чоп, тому по приїзду почав шукати що про це кажуть правила. Нарив на угорському сайті щось схоже на правила перевезення за тарифом SCIC-EWT (pdf). Ці правила діють з грудня 2016, а в грудні 2017 мабуть будуть нові.

Там є розділ 43 про велосипеди

З перекладачем можна зрозуміти, що якщо вел зібраний і правильно упакований і може бути розміщений як ручна поклажа нікому не заважаючи, то можна провозити безкоштовно. У розділі 42 про ручну поклажу сказано:

до 36 кг на кожного пасажира і сума вимірів не має перевищувати 200 см. Тут звісно кондуктор мав би бути правий, бо розміри мого навіть складеного велосипеда 200 см явно перевищують. Але якщо ви плануєте везти велосипед підкидишом Чоп - Захонь і можете його скласти так, щоб він відповідав цим вимогам, то думаю можна сміливо друкувати собі витяг з правил і посилати кондуктора далеко. Цікаво а якби я їхав з Чопа в Захонь, він би мене послав знов у касу через транзитний зал? Але знову ж таки, можливо мені просто прискіпливий кондуктор попався, а з іншим може би й так проканало.

В цілому якось у мене зникло бажання в найближчому майбутньому пхатися з велосипедом на простори MAV.

Для EWT тарифу MAV користується вимогами та обмеженнями щодо багажу прописаними в загальній редакції правил SCIC-EWT: https://www.docdroid.net/ykBZFhn/scic-ewtapp-i-v-111216-en.pdf

На скільки я розумію, обмеження щодо розмірів багажу були скопійовані з СМПС. В правилах міжнародних перевезень SCIC-NRT нічого такого немає, але там явно зазначається про необхідність купувати квиток для велосипеда і як багаж можна провозити лише велосипеди, що складаються:

Foldable bicycle can be carried without fee as hand luggage, if it is folded, wrapped and it is
possible to carry it as a hand luggage (put on luggage rack or under the seat).

У Вашому випадку це звісно не грає ролі - при поїздках в/з України застосовуються правила EWT. Контролер про ті всі нюанси може й не знати, тож мати роздруківку з правил, виглядає хорошою ідеєю.
« Last Edit: 10.11.17 , 02:11 by volotar » Logged
Максим Козуб
Active user

Posts: 333


View Profile
« Reply #156 on: 30.12.17 , 02:12 »
Share Reply with quote

Наскільки реально провезти велосипед (не складаний, звичайний гібрид, зі знятим переднім колесом, у чохлі) в "Песі" Ковель — Хелм (ну й у другому хелмському потязі, тому, що зі Здолбунова)?
Logged
snookerok
Active user

Posts: 864


View Profile
« Reply #157 on: 14.04.18 , 17:04 »
Share Reply with quote

LeoExpress запровадив опцію перевезення велосипедів у своїх автобусах, зокрема і на маршруті Кошице - Мукачево - Рахів. Вартість 49 чеських крон. Обмеження: 4 байки на один автобус і, схоже, лише в літній період: https://www.leoexpress.com/en/services/transport/bicycle/bus
Logged
snookerok
Active user

Posts: 864


View Profile
« Reply #158 on: 22.08.18 , 12:08 »
Share Reply with quote

Запакований вел я просто затягнув у підкидиш Захонь - Чоп і залишив у великому тамбурі. Тамбур був великим, бо вагон виявився з кріпленнями для велосипедів, але вже трохи інакшими. Однак про можливість перевезення велосипедів в поїздах Захонь - Чоп на сайті MAV нічого не сказано (і такий вагон справді не завжди буває на цих рейсах). Далі підійшов кондуктор і запитав що це в мене таке. Почувши, що велосипед, сказав, що у них з велосипедами не можна. Я почав був сперечатися, що він запакований і це звичайний багаж тепер. Підійшов прикордонник і почав цікавитись чи я його тут купив. На мою відповідь, що ровер з України і я маю документи більше питань не задавав. Однак кондуктор вперся на своєму. В результаті сказав, щоб я купив ще один квиток Захонь - Чоп для ровера. Я ще перепитав чи якийсь спеціальний багажний чи простий квиток, на що він відповів що простий. Це був останній підкидиш Захонь - Чоп, тому я не дуже хотів продовжувати суперечку з можливістю залишитись у Захоні і провтикати останній поїзд до Чопа, тому я просто побіг і купив того квитка.

Вдруге довелося провозити велосипед підкидишом Захонь - Чоп, на цей раз нічним о 1:10. Цього разу все пройшло краще, ніж попереднього. У підкидиш сідало десь з 30 людей (переважно місцеві чопські), заходили всі по одному в тамбур, де відбувався прикордонний контроль. Кондуктор підійшов уже після відправлення і мій велосипед його взагалі не цікавив. Минулого разу попався прискіпливіший кондуктор.
Logged
Leonid
Active user

Posts: 194


View Profile
« Reply #159 on: 23.08.18 , 14:08 »
Share Reply with quote

Стандартным способом является декларирование велосипеда при выезде
Ні разу нічого не декларував, тому запитання таке: скільки часу займає процедура декларування і до кого там звертатись в Чопі?

Вдруге довелося провозити велосипед підкидишом Захонь - Чоп
На цей раз купували на нього білет?
« Last Edit: 23.08.18 , 15:08 by Leonid » Logged
Tags: bicycle 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22
Reply | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!