Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
24.01.19 , 04:01

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Trip itinearies and train timetables

      Чоп-Будапешт

Pages: 1 ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 [72] 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 ... 100
Reply | Print
Author Topic: Чоп-Будапешт  (Read 307386 times)
Ulf
Active user

Posts: 2841


View Profile
« Reply #710 on: 09.08.17 , 14:08 »
Share Reply with quote

Прибытие поезда В Серенч в 15.43.

А можно на час раньше ехать электричками до Хазы с пересадкой по ст. Mezőzombor.

С уважением, Ульф
Logged
kop
Active user

Posts: 6293


View Profile
« Reply #711 on: 09.08.17 , 14:08 »
Share Reply with quote

Если  речь о более раннем выезде из Шатора...., то тут уже со стороны словакии не получается
Logged
W_777
Active user

Posts: 346


View Profile
« Reply #712 on: 18.08.17 , 11:08 »
Share Reply with quote

Добрый день!
Решился обкатать безвиз и проехаться в Будапешт. В сентябре, но пока без конкретных дат.
Думаю попробовать через Чоп поехать.
Пока ориентируюсь на выезд из Киева 13-м поездом или 213-м, которые в Чопе в 9-06/9-16.
Но не отбрасываю и варианты выезда 81-м из Киева (12-12 в Чопе) или 601-м из Львова (03-30 в Чопе).
С 601-м запас времени в Чопе на покупку билета и границу большой, а вот с 13/213-м поменьше.
Может у кого-то есть план-схема вокзала, чтобы сориентироваться куда с поезда бежать (где международная касса, а где пограничный контроль)?
С 81-м такой вопрос возникает: сайт Уз показывает ближайший к 12-12 поезд на Захонь - это прицепной Киев-Будапешт в 14.20. С этим вагоном есть венгерская сидячка-подкидыш? Или его отдельно в Венгрию везут?
Или дешевле будет в Чопе какой-то автобус в Будапешт поймать?
Logged
Sergio
Active user

Posts: 4245


View Profile
« Reply #713 on: 18.08.17 , 11:08 »
Share Reply with quote

В Чопе разобраться легко.
Я могу ошибаться, но, кажется, самое узкое место это как раз Захонь - а именно, достаточно ли быстро пройдет контроль, чтобы успеть на ближайший поезд. а билеты на Интерсити с резервацией.
Logged
sean
Active user

Posts: 3443


View Profile
« Reply #714 on: 18.08.17 , 12:08 »
Share Reply with quote

Слухайте, тут вже міліон сторінок списали про чоп-захонь-будапешт. Ні в чопі, ні в захоні нічого складного немає. Все всюди встигається.
Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 22189


View Profile
« Reply #715 on: 18.08.17 , 12:08 »
Share Reply with quote

от саме тому я завжди намагаюсь планувати все в такий спосіб, щоб у Загоні нічого купувати не доводилось.
Квиток наприклад у Чопі - взяти одразу до Будпешта (чи куди там треба в Угорщині).

Розбивка по Загоні, якщо немає пільг на проїзд по Угорщині і якщо пункт призначення в Угорщині не надто екзотичний (тобто якщо чопська каса здатна до нього продати квиток) - майже не зменшує вартість проїзду (при деяких коливаннях курсу форінта до євро - так виходить навіть дешевше, але у будь-якому разі там <1 євро розходження).

А резервацію я при проїзді в цьому напрямку настійливо раджу брати через сайт MAV, при чому саме "резервацію без квитка" (а потім її комбінувати з купленим квитком у Чопі до пункта призначення в Угорщині). Це дозволяє:
-не хвилюватись в Загоні і не бігати у касу
-якщо стиковка розвалиться - згорить лише резервація (котра сама по собі без квитка - недорога, її не дуже шкода, якщо пропаде)
-купуючи через інтернет не пізніше ніж за день до відходу - можна одержати знижку (і ще іншу знижку - за купівлю у вигляді PDF-квитка, ці знижкі звісно мізерні, але вони діють одначасно, і хоч економиться небагато, але все-одно приємно).

Quote
Может у кого-то есть план-схема вокзала, чтобы сориентироваться куда с поезда бежать (где международная касса, а где пограничный контроль)?
прикордонно-митні формальності - безпосередньо у вагоні поїзда Чоп - Загонь. Кого перевірили - той виходить на волю на платформу, до кого ще не дійшли - сидить в вагоні, чекає поки до нього дійдуть.
Перевіряють щоразу з різного кінця поїзда (вагона) - то з одного кінця вагона, то з іншого, варіюючи напрямок непередбачуваним чином, щоб ускладнити життя перемитників. Я б радив - сідати посередині - це дає гарантований середньо-паршивий час проходження ПТК - тобто найпершим кого перевірять Ви не будете, але якщо не треба бігати у касу у Загоні - це невелика біда, але головне що Ви не будете найостаннішим, тому на свою пересадку скоріш за все встигнете.

Поїзди з Чопа і на Чоп - приходять на 5-ту колію.
Поїзди з Будапешта і на Будапешт - можуть стояти на коліях 1-4, при чому ситуація така - моста і підземного перехода немає, перехід через колії - безспосередньо на одному рівні, прямо по коліях. І колії 1-4 приймають по два поїзди (тобто там поїзд ставлять або на східну або на  західну половинку колій 1-4 колій, щоб не перекривати надового встановлене місце проходу через колії). Як раз між цими половинками - місце переходу колій, що на 1-у платформу упирається приблизно у вхід в вокзал (але при правильному плані - туди потрібно хіба щоб на табло відходів глянути, хоча номер колії звідки Ваш поїзд буде - можна дізнатись завчасно).
5-та колія - без половинок, туди зазвичай тільки поїзд з Чопа і на Чоп приходить і стає прямо по центру, приблизно навпроти проходу через колії і входу в вокзал.
« Last Edit: 18.08.17 , 16:08 by Maxy » Logged
Lyc
Active user

Posts: 1014


View Profile
« Reply #716 on: 18.08.17 , 16:08 »
Share Reply with quote

Может у кого-то есть план-схема вокзала, чтобы сориентироваться куда с поезда бежать (где международная касса, а где пограничный контроль)?
Когда найдете кассу, то увидите и таможенный зал - он справа от касс.
Или дешевле будет в Чопе какой-то автобус в Будапешт поймать?
600 гривен плюс комиссия банку за перечисление. Удобство только в том, что без пересадок и ждут поездов в 9 утра. По деньгам практически одинаково.
Перевіряють щоразу з різного кінця поїзда (вагона) - то з одного кінця вагона, то з іншого, варіюючи напрямок непередбачуваним чином, щоб ускладнити життя перемитників. Я б радив - сідати посередині - це дає гарантований середньо-паршивий час проходження ПТК - тобто найпершим кого перевірять Ви не будете, але якщо не треба бігати у касу у Загоні - це невелика біда, але головне що Ви не будете найостаннішим
Для таких хитрых мадьяры иногда проверяют с двух сторон одновременно. В итоге - будешь последним.
Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 22189


View Profile
« Reply #717 on: 18.08.17 , 16:08 »
Share Reply with quote

Quote
Или дешевле будет в Чопе какой-то автобус в Будапешт поймать?
Угорщина - значною мірою менш "автобусна" країна, ніж будь яка інша з країн, що межують з Україною. Там навіть по країні автобусів між містами, між котрими нормально ходять поїзди - дуже мало, або немає.

Може тому і автобусів з України в Угорщину дуже мало. Наприклад з Чопа в Будапешт автобус ходить аж 1 раз в день і проїзд коштує приблизно стільки ж, як і поїздом.
« Last Edit: 18.08.17 , 16:08 by Maxy » Logged
W_777
Active user

Posts: 346


View Profile
« Reply #718 on: 18.08.17 , 21:08 »
Share Reply with quote

Спасибо за ответы.
Я так понял, что лучше взять сплошной билет Чоп-Будапешт? А потом докупить к нему 2 резервации Чоп-Захонь и Захонь -Будапешт? Билет и 1-ю резевацию к нему до Захони - это только в Чопе можно купить или в любом городе с международной кассой? Если брать это не в Чопе, то как правильно объяснить кассиру что я хочу?
Что касается резервации Захонь-Будапешт. Сайт Венгерсокй жд предлагает мне пункт "Supplementary ticket/seat reservation only" за 500 форинтов - это оно? И получается, что она вместе с билетом купленным в Украине действует на все поезда этого маршрута в конкретный день?
Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 22189


View Profile
« Reply #719 on: 18.08.17 , 21:08 »
Share Reply with quote

на ділянку Чоп - Загонь резервація не потрібна. Достатньо суто квитка

на ділянку Загонь - Будапешт - резервація потрібна лише якщо плануєте їхати з використанням IC

У касира в Чопі - купуєте винятково квиток Чоп -  Будапешт. Резервацію Загонь - Будапешт (чи там Ніредьгаза - Будапешт) без квитка - купуєте через сайт MAV. Потім у поїзді IC - будете показувати квиток з чопської каси і роздруківку PDF-резервації з інтернета. Або якщо не купили резервацію в інтернеті - значить докупите в Угорщині на вокзалі.
Якщо ви залізете в поїзд де обов'язкова резервація місць з квитком, але без резервації - вам її продадуть у поїзді, але по штрафному тарифу, дуже дорого (у внутрішньому сполученні - дві тисячі з чимось форинтів), краще такої ситуації уникати.
Quote
Сайт Венгерсокй жд предлагает мне пункт "Supplementary ticket/seat reservation only" за 500 форинтов - это оно?
пункт правильний, але ціна неправильна, тому є підозра що обрали щось не то. Резервація для IC на ділянку Загонь - Будапешт з урахуванням 15% знижки за покупку раніше ніж у день виїзду і 3% знижки за те купуєте у вигляді PDF-квитка - має бути 695 форинтів (ціна в касі у день відходу - тобто без знижок - 815 форинтів). Якщо IC у вас суто на ділянці Ньїредьгаза - Будапешт - там трішки дешевше (710 без знижок, приблизно 590 з двома знижками).
А якщо там 500 (а не ~590) форінтів - це схоже на доплату за швидкість (pothegy, по англійськи - supplementary ticket) при проїзді поїздом, де резервації не обов'язові, але категорія вища ніж пасажирський. До міжнародного квитка така штука взагалі не потрібна, її платять лише якщо є внутрішній квиток, що сам по собі годиться лише пасажирського поїзда, а хочеться їхати на швидкому. Міжнародний квиток сам по собі годиться і на пасажирський і на швидкий, доплата потрібна лише за резервацію місць. що обов'язкова лише у IC.
Quote
получается, что она вместе с билетом купленным в Украине действует на все поезда этого маршрута в конкретный день?
ні. Квиток чинний 15 днів і на будь-який поїзд.
А от резервація для IC - лише на той день, час, поїзд, вагон і місце, на котре вона куплена.
Якщо спізнились на поїзд на котрий у Вас була резервація - резервація пропала, а квиток зберіг чинність, треба докупити лише нову резервацію (до того-ж квитка). Це якщо наступний поїзд, котрим ви зібрались їхати - теж IC. Якщо там поїзд більш низької категорії - нічого не докуповуєте, їдете просто по квитку.
Logged
Tags: mav chop budapest 
Pages: 1 ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 [72] 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 ... 100
Reply | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!