Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
21.05.18 , 00:05

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Чоп-Будапешт

Pages: 1 ... 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 [86] 87 88 89 90 91 92 93 94 95
Reply | Print
Author Topic: Чоп-Будапешт  (Read 273594 times)
snookerok
Active user

View Profile
« Reply #850 on: 26.04.18 , 17:04 »
Share Reply with quote

Я зрозумів, просто мене цікавив варіант саме у Чопі сідати у Львівський вагон.
Власне якщо Чоп - це початкова точка поїздки, або ви приїдете туди раніше і будете там сідати, то, наскільки я розумію, вам у будь-якому разі доведеться проходити прикордонний і митний контроль у транзитному залі, тобто у вагон ви потрапите аж перед відправленням.
snookerok
Active user

View Profile
« Reply #851 on: 26.04.18 , 17:04 »
Share Reply with quote

Чому не можна резервацію купитиу загоні не буде часу чи не продають?
Конкретно на той ІС, що везе львівський вагон купити в касі встигнете, там година часу є. Але буває, що між прибуттям в Захонь підкидиша з Чопа і відправленням Інтерсіті часу набагато менше, і там би встигнути контроль пройти і добігти до поїзда. Тому не завжди залишається час бігати в касу.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #852 on: 26.04.18 , 17:04 »
Share Reply with quote

про це розмови не було
Чому не можна резервацію купитиу загоні не буде часу чи не продають?
про це розмови не було

Ви питали:
Резервацію можна купити у Чопі чи лише в Загоні або в потязі?

А я Вам пояснив що не можна у Чопі і дуже небажано (бо штрафний тариф) - у потязі.
Про Загонь я Вам нічого не писав.

У Загоні в касі - можна купити резервацію, якщо встигнете. Хоча часу там дещо обмаль, люди казали, що коли приходить нічний поїзд з Чопа - каса в Загоні ще зачинена і відчиняється незадовго до відходу поїзда на Відень.
Але не бачу у цьому сенсу, якщо можна через інтернет і в інтернеті буде знижка.
« Last Edit: 26.04.18 , 17:04 by Maxy » Logged
smts
User

View Profile
« Reply #853 on: 26.04.18 , 19:04 »
Share Reply with quote

В інтернеті резервація купуєся на конкретний ІС чи на будь-який напротязі цього дня?
interfan
Active user

View Profile
« Reply #854 on: 26.04.18 , 21:04 »
Share Reply with quote

Коли я їхав так вночі - було достатньо часу між відкриттям каси та відправленням поїзду на Будапешт. Відкривається вона в 3.20. Всі кому треба - встигли. Але дійсно, простіше просто придбати через інтернет.
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #855 on: 26.04.18 , 22:04 »
Share Reply with quote

В інтернеті резервація купуєся на конкретний ІС чи на будь-який напротязі цього дня?
Конкретний потяг з зазначенням номеру вагона та місця. 
Aleksej
Active user

View Profile
« Reply #856 on: 27.04.18 , 00:04 »
Share Reply with quote

а ніхто часом не знає- не ввели ще в мадярів квитки на мобільному телефоні? Бо деякі європейські залізниці таке вже повводили. Показав QR-кода і все.
Сергій_П
User

View Profile
« Reply #857 on: 27.04.18 , 01:04 »
Share Reply with quote

Наприклад якби у мене було зовсім мало грошей (але не настільки мало, щоб вдовільнитись варіантом по 22,7 у тому вигляді, як Ви його написали, з бродінням пів-ночі по Чопу і Загоні і всю ніч сидячи) - мене б приваблював-би такий варіант:
Львів - Свалява - у плацкартному, Свалява - Ніредьгаза - спальному і Ньїредьгаза - Будапешт - у сидячому. Правильний набір квитків - плацкартний по 34 грн, Львів - Свалява, міжнародний квиток Свалява - Будапешт  (еквівалент 22 євро) з плацкартою Свалява - Ніедьгаза (7 євро) і плацкарта у сидячий вагон Ніедьгаза - Будапешт (620 huf), сумарно - це приблизно еквівалент 32 євро

Мені здається, що це зовсім некомфортний варіант: так, не вештаємося вокзалами, але...
За півтори години від Сваляви:

"Що за станція цікава, Київ, Зміїв чи Полтава?"
В корідорі всі кричать: "Аусвайс всім показать!"
Ще собі поспав з годинку, знов поглянув на зупинку,
Митник хоче запитать: "Де сховав цигарки, блядь?"
Ще поспав, в вагоні "сонце", вокзал кудись поїхав у віконці,
У сортірі пан з киянкой, міняє візки вранці-вранку.

І так двічі. На 5 годин - 2,5 годин хто знає чого.
Emblaze
Active user

View Profile
« Reply #858 on: 27.04.18 , 04:04 »
Share Reply with quote

Підтримую. Щиро заздрю тим, хто взагалі здатен спати в потягах, не кажучи вже про супергеройський талант спати під час перечіпки та/або митної перевірки.
interfan
Active user

View Profile
« Reply #859 on: 27.04.18 , 08:04 »
Share Reply with quote

А якщо навіть сам нормально поставиш будильник - то може знайтись провідник, який розбудить за півгодини до Сваляви. А якщо є якісь великі речі то залазити серед ночі в РІЦ теж ще те "задоволення"..

2 Aleksej  на сайті MAV все є. Можна і з телефона, я так і купляв весь час. В поїздах MAV є Wi-Fi до того ж.
Tags: mav chop budapest 
Pages: 1 ... 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 [86] 87 88 89 90 91 92 93 94 95
Reply | Print
Jump to: