Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
25.09.18 , 00:09

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Чоп-Будапешт

Pages: 1 ... 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 [89] 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99
Reply | Print
Author Topic: Чоп-Будапешт  (Read 293209 times)
Юрій
User

View Profile
« Reply #880 on: 04.05.18 , 14:05 »
Share Reply with quote

Если захотите где-то ночевать по дороге (типа в Дебрецене на денек задержаться) - надо делать отметку об остановке в пути. Это против правил (отметки - только для внутренних билетов, международный тариф их не предполагает), но проще ее получить чем ругаться с венгерскими кондукторами потом.
Напомнило мне - когда я несколько месяцев назад катался по билету Чоп-Будапешт в рамках его действия, то была одна кондукторша, которая показала на дату начала действия и говорит: он, дескать, вчерашний. На что я сказал, что там вообще-то срок действия написан - она и отстала.
Який строк дії такого квитка?
tabo
Active user

View Profile
« Reply #881 on: 04.05.18 , 15:05 »
Share Reply with quote

Если захотите где-то ночевать по дороге (типа в Дебрецене на денек задержаться) - надо делать отметку об остановке в пути. Это против правил (отметки - только для внутренних билетов, международный тариф их не предполагает), но проще ее получить чем ругаться с венгерскими кондукторами потом.
Напомнило мне - когда я несколько месяцев назад катался по билету Чоп-Будапешт в рамках его действия, то была одна кондукторша, которая показала на дату начала действия и говорит: он, дескать, вчерашний. На что я сказал, что там вообще-то срок действия написан - она и отстала.
Який строк дії такого квитка?
15 днів
anatoliy
User

View Profile
« Reply #882 on: 04.05.18 , 20:05 »
Share Reply with quote

Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
Кондрат
User

View Profile
« Reply #883 on: 04.05.18 , 20:05 »
Share Reply with quote

Кстати, там было какое-то объявление на кассе, типа за какие-то продажи берётся 20 грн, а за другие (что-то то ли с иностранными вагонами, то ли ещё с чем-то) 16 грн.
все билеты, при продаже которых берут сбор за компостер - могут быть использованы сугубо в иностранных вагонах, потому наверняка причина диференциации какая-то другая (может расстояние? ну к примеру до Захони и Чиерны по 16, а скажем до Будапешта - по 20).
Покупал билет Чоп-Захонь 29.04, стоил 93.53, чек на сбор за компостер тоже был на 20 грн.
anatoliy
User

View Profile
« Reply #884 on: 04.05.18 , 20:05 »
Share Reply with quote

anatoliy
User

View Profile
« Reply #885 on: 04.05.18 , 20:05 »
Share Reply with quote

Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #886 on: 04.05.18 , 23:05 »
Share Reply with quote

Взагалі,  про Мукачево-Будапешт є окрема тема:
http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=122882.90
buten77
User

View Profile
« Reply #887 on: 06.05.18 , 11:05 »
Share Reply with quote

Здравствуйте! Мне нужно утром до 08%30 попасть в будапешт. Рассматриваю такой вариант в 01:40 приехать в Чоп. Дальше вроде  есть электричка из Чопа в Захонь в 03:28. Действительно ли есть такая электричка, успею ли я на неё купить билет и пройти регистрацию? И ещё сколько будет стоить билет до Захони?
buten77
User

View Profile
« Reply #888 on: 06.05.18 , 12:05 »
Share Reply with quote

в Захони хочу сесть на поезд, по расписанию он отправляется в 3:39 Вопрос я в Захони куплю билет на этот поезд по карточке без проблем? Нужно ли обязательно покупать резервацию места или можно купить билет без места? и сколько резервация места стоит? Может есть возможность сразу купить билет до Будапешта в Чопе? Будет ли это дешевле?
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #889 on: 06.05.18 , 12:05 »
Share Reply with quote

Рассматриваю такой вариант в 01:40 приехать в Чоп. Дальше вроде  есть электричка из Чопа в Захонь в 03:28.
є. Воно насправді зовсім не електричка, а поїзд з тепловоза і двох вагонів, але в одному з цих вагонів - дозволяється їхати по квитку без вказання місць, тому якщо хочете - називайте його електричкою.
успею ли я на неё купить билет и пройти регистрацию?
так
Нужно ли обязательно покупать резервацию места или можно купить билет без места?
якщо хочете їхати до Будапешта - то резервація обов'язкова. Без резервації - на цьому поїзді дозволяється їздити лише тим, хто їде на підставі квитка до Відня (чи кудись далі по Австрії).
Может есть возможность сразу купить билет до Будапешта в Чопе?
є. Але резервацію у Чопі не продадуть.
Будет ли это дешевле?
найдешевше - купити квиток і резервацію Захонь - Будапешт в інтернеті, а в касі - лише квиток на ділянку Чоп - Загонь. Зараз на внутрішньоугорські квитки даються різні знижки за покупку в інтернеті.

А якщо порівнювати суто квитки з каси:з одного боку Чоп - Будапешт у з іншого - окремо куплені Чоп - Загонь і Загонь - Будапешт - то сумми там приблизно однакові, а яка з них вийде більше залежить від курса форинта (бо ціна Чоп - Будапешт і Чоп - Загонь - фіксована в євро, а Загонь - Будапешт - у форинтах, ціна там приблизно однакова, але коли курс форинта просідає відносно євро- то суцільний квиток стає дорожчим ніж окремо куплені, а коли дешевшая - то навпаки).
Абсолютний збіг, до копійочки - буде при курсі 300 форинтів  за євро.
Зараз угорська залізниця використовує курс 310 форинтів за євро, тому з розбивкою по Загоні - трішки дешевше, але різниця виходить мізерна (близько 3%).
Але якщо пасажир хоче зекономити на резервації і їхати швидкими поїздами, уникаючи IC/EC - то міжнародний квиток звільняє від доплати за швидкість (а з внутрішнім квитком її доведеться платити), тому там збіг витрат з розбивкою і без буде при курсі 329 форинтів за євро. Тобто при тепершіньому курсі форинта до євро - при проїзді швидкими поїздами. уникаючи IC/EC - трішки дешевше буде купити суцільний квиток до Будапешта у касі в Чопі.
и сколько резервация места стоит?
сайт MAV вам все підкаже. Ціна резервації у касі перед відходом - 815 форинтів, а якщо завчасно через інтернет - то 500 з хвостиком).
Tags: mav chop budapest 
Pages: 1 ... 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 [89] 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99
Reply | Print
Jump to: