Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
18.10.17 , 12:10

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Чоп-Будапешт

Pages: 1 ... 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 [77]
Reply | Print
Author Topic: Чоп-Будапешт  (Read 241094 times)
Aleksej
Active user

View Profile
« Reply #760 on: 20.09.17 , 00:09 »
Share Reply with quote

Вокзал в Чопе в 4 утра - унылое зрелище.
Чому ж унилий? Які у вас були очікування?
Та нічого надзвичайного й не очікував. Але касовий зал виглядав печально - дві лампи горіло і ті біля каси, а все решта в пітьмі. Економлять мабуть))

це, за великим рахунком, гарне запитання- що було в тій величезній залі за задумками архітекторів від самого початку. Бо така величезна площа гуляє, думаю, не тому, що так було задумано.

Сама будівля вокзалу доволі цікава, бо там і підвал є (для чогось і при тому що до води там дуже близько).
snookerok
Active user

View Profile
« Reply #761 on: 20.09.17 , 00:09 »
Share Reply with quote

це, за великим рахунком, гарне запитання- що було в тій величезній залі за задумками архітекторів від самого початку. Бо така величезна площа гуляє, думаю, не тому, що так було задумано.

Сама будівля вокзалу доволі цікава, бо там і підвал є (для чогось і при тому що до води там дуже близько).
Доводилось бувати там всередині коли реконструювали ужгородський вокзал і всі поїзди їздили до Чопа в далекому 2004, коли інтер"єр ще виглядав більш первісно. Там були лавки у вигляді великих півкіл, що дотикалися. І займало це, пам"ятаю, багато простору. Ще кіоски були. Зараз схоже декомунізація добралась і туди. Останнього разу як був, то радянські панно на стінах завісили були жовтою плівкою.

У підвалі здається камери зберігання, на другому поверсі кімнати відпочинку.
Сергій_П
User

View Profile
« Reply #762 on: 20.09.17 , 00:09 »
Share Reply with quote

Не знаю, що там було від самого початку, але пам'ятаю вокзал взимку 1992-го: нічого там не було. Ще був "соціалізм", тому думаю, що змін інтер'єру ще не було.
Здається мені, що вокзал збудовано в стилі 1970-х  - порожній прямокутник великого розміру, щоб "буржуї" заздрили розміру, переїжджаючи кордон. Знаєте Курський вокзал в Москві? Приблизно теж саме, але з кореляцією на менше місто.
snookerok
Active user

View Profile
« Reply #763 on: 20.09.17 , 01:09 »
Share Reply with quote

Десь валяється вдома книжечка ужгородського видавництва "Карпати" з назвою щось типу "Справочник пассажира жд транспорта" 1988 чи 89 року. Там є старі чорно-білі фотографії і в тому числі інтер"єру чопського вокзалу з тими лавицями, які я описав. Колись буду вдома то відсканую і викладу.
Swordman
User

View Profile
« Reply #764 on: 23.09.17 , 14:09 »
Share Reply with quote

Честно, не понимаю почему не хватает кому-то освещения ночью на международном жд Чопа. Тебя 10минут назад за ногу трусил проводник поезда Львов-Солотвино, чтобы ты не проехал свою остановку. Заспанный,  с рюкзаком на спине петляешь в сторону терминала. В это время меньше всего хочется попасть под свет ярких софитов.

Все правильно у них там.

В ста метрах есть круглосуточный ганделик/мини-маркет. Мы там кипятка набрали для термоса.
В основном едут заробитчане. И мужчин в поезде ~80%

Не говори "Гоп", пока не переехал Чоп, - гласит народная мудрость. В Захони как раз время для "гоп" )))

Ахтунг, информация для наших! Контроллеры бегали по вагонам каждые полчаса.

Ну и вот он, Будапешт!

Куда идти то?
« Last Edit: 23.09.17 , 15:09 by Swordman » Logged
rasha
User

View Profile
« Reply #765 on: 23.09.17 , 15:09 »
Share Reply with quote

УЗ сделал большую ошибку в билете. В международном тарифу нет такого - Будапешт-Нюгати! Только Будапешт, и с этим билетом можно до любого вокзала Будапешта ехать, нпр. пересесть я Сольноке на поезд который едеть до Келети...
DA_888
newbee

View Profile
« Reply #766 on: 01.10.17 , 10:10 »
Share Reply with quote

Всім привіт, перечитала форум, але маю ще малесеньке питання. або пропустила десь..
з резерваціями і т.д.все зрозуміло.

є квитки зі Львова до Чопа, прибуваємо о 12:12...я собі думала, що можна до Захонь доїхати на поїзді о 14.20.

але щось тепер тільки дійшло, що це ж не електричка, правда? в касі в себе в місті перепитала (не в Чопі))...мені сказали, що можуть продати мені квиток на цей поїзд тільки з плацкартом.. (до Будапешта більше тисячі грн він)

то виходить наступна електричка до Захонь доступна аж в 16:15?
дякую!!

Megapups
Active user

View Profile
« Reply #767 on: 01.10.17 , 11:10 »
Share Reply with quote

По схеме должен быть вагон Чоп-Захонь. Может, его прибили?
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #768 on: 01.10.17 , 11:10 »
Share Reply with quote

Всім привіт, перечитала форум, але маю ще малесеньке питання. або пропустила десь..
з резерваціями і т.д.все зрозуміло.

є квитки зі Львова до Чопа, прибуваємо о 12:12...я собі думала, що можна до Захонь доїхати на поїзді о 14.20.
все гаразд, можна їхати.
але щось тепер тільки дійшло, що це ж не електричка, правда?
у цьому поїзді є сидячий вагон, де можна їхати без вказання місць.
Також у цьому поїзді прямує вагон Київ - Будапешт, він спальний, туди квиток звісно лише з плацкартою.
в касі в себе в місті перепитала (не в Чопі))...мені сказали, що можуть продати мені квиток на цей поїзд тільки з плацкартом.. (до Будапешта більше тисячі грн він)
у інших містах - продаються міжнародні квитки лише у спальні вагони.
В сидячий вагон Чоп - Загонь - можна купити квитки лише у Чопі (ну і за кордоном). Для міжнародних кас УЗ, що розташовані не у Чопі - сидячих вагонів за кордон - ніби не існує. Вони не лише не продають квитки у них, вони їх не бачать у системі (тому не можуть навіть відповісти на запитання, чи вони існують і як там вони ходять).
Тому коли ви звертаєтесь у міжнародну касу УЗ в іншому місці - вони спальний вагон Київ - Будапешт бачать, а те що у тому-ж поїзді прямує дешевий сидячий вагон Чоп - Загонь - не бачать.

Якщо цікавлять технічні подробиці (через які техніко-бюрократичні причини так виходить) - можна прочитати тут:
http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=123656.msg472986#msg472986
« Last Edit: 01.10.17 , 11:10 by Maxy » Logged
DA_888
newbee

View Profile
« Reply #769 on: 01.10.17 , 11:10 »
Share Reply with quote

ооо це просто супер, бо я вже думала, що доведеться сидіти в чопі 4 години)

дуже вам дякую за відповідь!!
Tags: mav chop budapest 
Pages: 1 ... 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 [77]
Reply | Print
Jump to: