Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
19.10.18 , 05:10

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Чоп-Будапешт

Pages: 1 ... 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 [98] 99
Reply | Print
Author Topic: Чоп-Будапешт  (Read 295820 times)
volotar
Active user

View Profile
« Reply #970 on: 01.08.18 , 23:08 »
Share Reply with quote

При покупке в Чопе билета без плацкарты - билет продают уже закомпостированым. Т.е. отдельно в кассу в Чопе приходится обращаться сугубо ради компостирования только тем, кто купил билет за границей.
moskovoj
User

View Profile
« Reply #971 on: 02.08.18 , 21:08 »
Share Reply with quote

И сколько нынче этот лохотрон стоит?

Есть идея проехать по маршруту Киев - Будапешт использую комбинацию 29 + 81/33 с пересадкой по Мукачево, но как то вечное отсутствие кондиционера и дряхлое состояние львовского РИЦ-а + 3 часа под палящим солнцем (по сути) без окна/воздуха как то толкает на тягу с Мукачево до Чопа, а там и волной можно раньше в Будапешт приехать. И сэкономить 10 евро.
Билет Мукачево-Будапешт есть.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #972 on: 02.08.18 , 21:08 »
Share Reply with quote

20 гривень
stan
User

View Profile
« Reply #973 on: 11.08.18 , 01:08 »
Share Reply with quote

2. Якщо Ви згодні заплатити за плацкарту (наприклад Мукачево - Будапешт це коштуватиме +12 євро за спальне місце в 3-місному купе або +18 євро за місце в 2-місному купе) - то квиток і резервацію Мукачево - Будапешт можна купити в міжнародній касі - хоч у Львові, хоч у Києві, або ще десь. Єдине що слід мати на увазі - на вагон Київ - Відень стало важче вполювати місця, особливо після того, як OeBB зробила продаж в інтернеті на цей вагон.
3. можна. Єдине що після того як MAV запровадила додаткові більші знижки за покупку внутрішньоугорських квитків в інтернеті - стало менше сенсу покривати ділянку Чоп - Будапешт міжнародним квитком, а резервацію Загонь - Будапешт докуповувати окремо, і навпаки, частіше стало більш доцільним навпаки - в Чопі брати лише до Загоні, а Загонь - Будапешт - купувати у MAV і квиток і резервацію.
5. Каса у Загоні працює з 3:20 до 0:20. Зачинена з 0:20 до 3:20.
Дуже дякую за детальну відповідь!

2. У Львові за день до відправлення на напрямок Мукачево - Будапешт у касі сказали що нема місць (чи просто показувало що недоступно). Їхав стандартно Львів-Чоп-Захонь-Будапешт. У касі в Чопі в свою чергу сказали, що той спальний вагон з поїзда Київ - Будапешт практично ніколи не буває заповненим.

3. Так, знижки через інтернет - це чудово, назад якраз купив з позначкою @

В Будапешті в міжнародній касі запитував чи можна купити квиток Будапешт - Мукачево на той Київський поїзд, то сказали що можна, але без резервації, а резервацію докупити безпосередньо у вагоні. Якось дивно, а якщо спальних місць не буде, то як? Чи то я щось не так зрозумів.
У підсумку їхав назад з пересадкою в Захоні і Чопі.
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #974 on: 11.08.18 , 06:08 »
Share Reply with quote

У касі в Чопі в свою чергу сказали, що той спальний вагон з поїзда Київ - Будапешт практично ніколи не буває заповненим.
Або в касі щось переплутали,  або Ви щось не так зрозуміли.  Бо окремих вагонів Київ-Будапешт не існує.  Є окремо Львів-Будапешт та Київ-Відень (через Будапешт).  За відгуками,  вагони Київ-Відень завжди добре заповнені. 

Brent Burns
User

View Profile
« Reply #975 on: 22.08.18 , 14:08 »
Share Reply with quote

Думаю, відповідь на це питання вже є в темі, але прогортав останні 10-15 сторінок, не знайшов.

Я купив білет від Будапешту до Захоні, в Захонь приїзжаю в 19-44.

Питання - де там купляти білет Захонь-Чоп? Він їде по графіку в 20-15, я встигну купити білет? Чи цей білет можна наперед купити десь онлайн або в Угорщині в касі?
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #976 on: 22.08.18 , 14:08 »
Share Reply with quote

у касі в Загоні. Скоріш за все встигнете.

В Угорщині його ніде крім каси Загоні не продають. Це історичне обмеження , з тих часів, коли ціна на ділянку Загонь - Чоп була нижчою ніж та ціна, що мала б виходити по тарифу Угорщина - Україна між довільними станціями. Зараз ціна Загонь - Чоп - така сама, що й мала б бути на загальних підставах, додаткової знижки на цей маршрут немає, але обмеження на продаж лише у Загоні угорці схоже просто забули зняти.

Замість квитка Загонь - Чоп нього в інших міжнародних касах Угорщини (тобто поза Загонню) - пропонують на вибір або туди-й-назад (ціна - еквівалент 4,7 євро замість 2,3), або можна в один бік, але до будь-якої подальшої станції України далі Чопа (найдешевше можливе - Чоп - Ужгород по 2,9 євро), або до Чопа, але з будь-якої попередньої станції Угорщини (там мінімально можлива ціна > 2,9 євро, тому у цьому нема сенсу, ну хіба-що просто одразу до Чопа взяти з тієї станції де справді Ваша поїздка розпочинається).

Крім Угорщини - цей квиток можна купити в Чопі, ціна буде еквівалент 2,3 євро в гривнях + 0,17% страхового збору. Плату за компостер при продажу в цьому напрямку (з Угорщини на Україну) - не стягують і компостер на квиток в цьому напрямку не ставиться.
Brent Burns
User

View Profile
« Reply #977 on: 22.08.18 , 15:08 »
Share Reply with quote

Я їду з Будапешта.

Тобто, якщо я правильно зрозумів, я можу в Будапешті на вокзалі купити квиток Загонь - Ужгород по 2,9 євро і вже спокійно по ньому їхати з Загоні в Чоп?
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #978 on: 22.08.18 , 15:08 »
Share Reply with quote

так.
Brent Burns
User

View Profile
« Reply #979 on: 22.08.18 , 15:08 »
Share Reply with quote