Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
16.11.18 , 20:11

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Чоп-Будапешт

Pages: 1 ... 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 [100]
Reply | Print
Author Topic: Чоп-Будапешт  (Read 300177 times)
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #990 on: 08.11.18 , 15:11 »
Share Reply with quote

В мене невеликий досвід мандрівок угорською залізницею і до цієї історії вона мене не підводила. Наскільки типова ситуація, що скоїлась на цей раз
не типова

Якби Ви запізнювались на літак - жодної додаткової можливості качати права у Вас не було б у порівнянні з ситуацію коли жодного квитка на літак у Вас немає. Просто тому, що укладачі правил перевезень потурбувались про те, щоб такої лазівки не залишити. Буває що залізниця платить ту чи іншу компенсацію за запізнення (не завжи до-речі) - але навіть у такому разі - вона однакова незалежно від того куди Ви їхали - в аеропорт для посадки на літак чи провідати своб бабусю.

Це було ваше особисте припущення, що можна скомбінувати поїзд і літак без кількагодинного резерва. Те, що Ваше припущення не справдилось і Ви одержали збитки - наслідок Вашого вибору

У випадках коли подібні подорожі планують не мандрівники самі собі, а їм планують професіонали (тураґенції) - буває іноді можливість докупити також страховку від запізнення на літак. Я - не прихильник подібних страховок - бо у більшості випадків це марно викинуті гроші - але це був-би той екзотичний випадок, коли подібна страховка можливо стала б у пригоді.
І що робити в Чопі тоді, коли білетов нема, як оце недавно скоїлось з туристами в Львові?
ночувати в кімнатах відпочинку і зранку на 829 якщо на нього є місця (зазвичай вони є хоча б до Стрия), якщо немає - то приміськими.
« Last Edit: 08.11.18 , 15:11 by Maxy » Logged
Tags: mav chop budapest 
Pages: 1 ... 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 [100]
Reply | Print
Jump to: