Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
10.12.19 , 02:12

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Чоп-Будапешт

Pages: 1 ... 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 [104]
Reply | Print
Author Topic: Чоп-Будапешт  (Read 346372 times)
snookerok
Active user

View Profile
« Reply #1030 on: 28.10.19 , 00:10 »
Share Reply with quote

Поділіться досвідом: як правильно і за скільки можна перевести велосипед з Будапешта до Загоні, а далі до Чопа? Купляється якиїсь білет на нього не на поїзд ІС?
Так, в Угорщині в поїздах категорії IC та EC заборонено перевозити велосипеди (раніше в EC "Hortobagy" Відень - Захонь був веловагон, однак там дозволялось перевозити велосипеди лише тим, хто їде по міжнародному квитку, зараз бачу там вже значок перекресленого велосипеда і коментар Bicycle cannot be delivered). Мабуть єдиний варіант - це звичайним поїздом, котрий хоч і їде довше за ІС, зате є кріплення, на котре можна повісити велосипед і не треба морочитись зі складанням. Для велосипеда є можливість купити резервацію на сайті MAV. Я описував це отут. Я там правда мав міжнародний квиток для велосипеда за 10 євро, але я тоді їхав з Чехії і це було необхідно, вам того не треба, та й до Чопа ніхто таке не продасть. Вам вистачить резервацій з сайту MAV, не пам"ятаю скільки вони коштували, але там копійки.

Щодо Захонь - Чоп - тут лотерея. Я ось двічі возив, перший раз мав негативний досвід, описаний в попередньому посиланні, іншим разом більше пощастило. Але обидва рази я ровер складав. Можливо, якщо попадеться зовсім добродушний кондуктор, то можна буде взагалі не складати, але проблема в тому, що вони приходять до поїзда часто вже перед самим відправленням. Тому якщо вас раптом захочуть вигнати з велосипедом, то у вас може не залишитись часу його скласти.

Якщо вам не хочеться складати велосипед для перетину кордону, то в принципі є варіанти як цього уникнути:

1) З дуже високою імовірністю вас не змусять складати ровера в поїзді Чієрна-над-Тисою - Чоп. В Чієрну можна потрапити кількома шляхами:
 - поїхати поїздом в Sátoraljaújhely, перейти 2.5 км в Slovenské Nové Mesto, звідти поїздом до Чиєрни і далі на Чоп; в Словаччині в будь-якому приміському поїзді можна перевозити велосипеда;
 - не доїжджаючи до Захоні, вийти з поїзда в Тужері і поїхати 14 км до Чиєрни через паром в Земпленаґарді (врахуйте, що паром працює в ліпшому випадку до 19 години, але це не точно) і далі підкидишом Чієрна - Чоп;

2) Якщо погода хороша і ваші фізичні можливості дозволяють вам проїхати кілька десятків кілометрів, то можна поїхати власне на велосипеді через котрийсь із пішохідних пунктів пропуску, наприклад:
 - приїхати поїздом у Вашарошнамень і звідти що до Берегова через Берегшурань, що до з.п. Косино через Барабаш близько 27-29 км (лише врахуйте, що пункт пропуску Барабаш-Косино працює з 07.00 до 19.00 CET згідно сайту ДПСУ);
 - з Тужера можна поїхати в Батьово через Лонью-Ґоронґлаб (пункт пропуску працює з 07.00 до 18.00 CET), близько 32 км ровером; врахуйте, що перед селом Лонья Тису доведеться перетинати на паромі, котрий швидше за все працює до 18-19 години в кращому випадку;
 - з Тужера можна поїхати в Малі Селменці через Земпленаґард - Чиєрну - Ботянь, і далі до з.п. Цеглівка, вийде десь 40 км, але це вже трохи через ліс і не всюди є асфальтове покриття (Селменці працюють з 09.00  до 21.00 EET);

Було б класно, якби можна було в ІС Будапешт - Кошице возити велосипед, там увечері можна на автобус Leoexpress Кошице - Львів пересісти, а в них є кріплення для велосипедів, однак лише в теплу пору року до 31 жовтня.

На границі проблем нема в Чопі, коли проходиш таможний зал? Велік куплений не в магазині, чека нема. Дякую
Якщо ви вже приїхали, то їм там байдуже чи складений у вас велосипед чи ні, я і так і так возив. Я так помітив, що у них там в Чопі іноді якийсь синдром вахтера вмикається чи щось подібне. Тобто, вони там бувають прискіпливіші, ніж де-інде, навіть до громадян України (ну принаймні до тих, що через митний зал проходять). Тільки там мене питали про кількість готівки, медикаменти і заглядали в рюкзак, при чому байдуже в який бік ти перетинаєш кордон. Питали здається якось і про документи на велосипед, але жодного разу не просили показати. В спальних вагонах якось менше допитуються, але знову ж таки, як пощастить.

smts
User

View Profile
« Reply #1031 on: 28.10.19 , 08:10 »
Share Reply with quote

Гарно дякую за поради! Буду деяк викручуватися)
Dmitriy392
newbee

View Profile
« Reply #1032 on: 20.11.19 , 11:11 »
Share Reply with quote

Добрый день!

Кто подскажет, будет ли с 15 декабря вообще курсировать поезд 33 Мукачево-Будапешт (на сайте MAV он только до 14.12).
За сколько дней на него открывают продажу?
Билет можно купить только в международной кассе, как я понял?
Дніпровець
Active user

View Profile
« Reply #1033 on: 20.11.19 , 11:11 »
Share Reply with quote

Поїзд 33 "Латориця" Мукачево - Будапешт заведений курсуванням щодня (з 15 грудня 2019 зміна графіку руху поїздів у більшості Європейських країн, тому ще не виставили їх, напевне). 
adul
Active user

View Profile
« Reply #1034 on: 20.11.19 , 13:11 »
Share Reply with quote

Поїзд 33 "Латориця" Мукачево - Будапешт заведений курсуванням щодня (з 15 грудня 2019 зміна графіку руху поїздів у більшості Європейських країн, тому ще не виставили їх, напевне). 
В Україні так а в Угорщині ні!  В них до цих пір немає графіку руху 19-20 р. Будуть якісь зміни при виході на ринок regiojet, можливо з'являться нові адекватні підвязки.
Dmitriy392
newbee

View Profile
« Reply #1035 on: 25.11.19 , 11:11 »
Share Reply with quote

Спасибо за информацию. Уже завели его венгры с 15 декабря, график остался тем же, по крайней мере в сторону Будапешта.
Tags: mav chop budapest 
Pages: 1 ... 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 [104]
Reply | Print
Jump to: