Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
24.10.18 , 06:10

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Тамбур

airlines, buses, ferries etc.

Самый дешевый не ж/д маршрут в Украине или транспорт Чернигова

Pages: 1 [2] 3
Reply | Print
Author Topic: Самый дешевый не ж/д маршрут в Украине или транспорт Чернигова  (Read 12531 times)
yambor
Active user

View Profile
« Reply #10 on: 10.11.07 , 04:11 »
Share Reply with quote

Месяц назад ездил в Житомир на маршрутке от ст.м. Житомирская - так в Житомир было 17 грн а обратный - 22грн. Правда туда деньги собирал водила, а назад - работник автовокзала вроде.
Sir Dem
Active user

View Profile
« Reply #11 on: 12.11.07 , 11:11 »
Share Reply with quote

Пригородных Чернигов-Горностаевка вместо 4 стало 3, на Нежин 6 (ночной стал ежедневным, хотя дневная пара в самое удобное время давно отменена). Месяц назад почти все сокращенные до Славутича электрички все-таки продлили до Неданчичей, и, о чудо, восстановили Чернигов-Йолча, как и ходил раньше, в 6.09 и 15.11. Ведь в сентябре единственный на всей Юго-Западной ЖД рейс пригородной электрички через границу (не считая чисто российских Льгов-Локоть/Теткино, заходящих в Ворожбу) отправлялся из Чернигова в 4.32. Несколько лет назад отменили Чернигов-Гребенка (южная дорога пустила Нежин-Гребенка), киевские электрички порезали по Нежину, отменили Чернигов-Жидиничи, совсем оставив ветку без пасс.сообщения.
Из нововведений - разве что пущенный несколько лет наза попугай Киев-Чернигов, сейчас единственный рейс, периодически радикально меняющий свое расписание, и месяц назад продленный до Фастова.
На соседней Конотопской дирекции полностью отменены Хутор-Михайловский-Чигинок, Щорс-Корюковка,Щорс-Хоробичи (участок остался без пригородных), Конотоп-Короп вместо 3 рейсов в день остались 4 в неделю, а также на всех погранпереходах оменены пригородные через границу.
Олексій, денна пара Чернігів - Ніжин жива-здорова, а якщо Ви мали на увазі те, що її здвинули на час раніше, то я думаю, це тільки на користь людям, хоча не завжди. Іншої денної пари ніколи й не було (ще як дизелі бігали :), був проміжок 8.30 - 14.31). Електрички Чернігів - Неданчичі благополучно ходили й ходять до білоруського кордону, їх ніхто не укорочував, хіба що денну по суботах і неділях таки перевели на щоденну до Славутича. Йолчинські ельки споконвіку бігали о шостій та о п'ятнадцятій, хіба що, повторюсь, ще як у Ніжин дизелі ходили, їх було аж 4. Так тоді і в Горностаївку було 4 щоденних і 2 додаткових дизелі. За Чернігів - Жидиничі і самому душа боліла, та що поробиш :(
Стосовно Йолчі цікава деталь. Читав у офіціному виданні БЧ, що здається у квітні проходила нарада за участі представників БЧ і УЗ, пов'язана з підвищенням митного рангу станції і становище електричок у зв'язку з цим. Так наші "умільці" зразу запропонували елі відмінити (як у нас заведено). На щастя, знайшли білоруси аргументи для їх збереження.
Коли Ви бачили на Алтинівка - Короп 3 пари в день (або хоча б 4 рази в тиждень)? Ходить там один бідний состав по п'ятницях та неділях Конотоп - Короп - Алтинівка - Короп - Конотоп і все.
Один лише Терещенська - Семенівка не перестає радувати.
« Last Edit: 12.11.07 , 11:11 by Sir Dem » Logged
Sir Dem
Active user

View Profile
« Reply #12 on: 12.11.07 , 11:11 »
Share Reply with quote

Вообще-то по непонятным причинам даже на заведомо "хлебном" маршруте Чернигов-Киев - очень недорогие маршрутки, всего 13 грн за 140 км.
Більше того, від Валу ходить маршрутка за 10 грн.
Алексей Андрущенко
Active user

View Profile
« Reply #13 on: 13.11.07 , 04:11 »
Share Reply with quote

Пригородных Чернигов-Горностаевка вместо 4 стало 3, на Нежин 6 (ночной стал ежедневным, хотя дневная пара в самое удобное время давно отменена). Месяц назад почти все сокращенные до Славутича электрички все-таки продлили до Неданчичей, и, о чудо, восстановили Чернигов-Йолча, как и ходил раньше, в 6.09 и 15.11. Ведь в сентябре единственный на всей Юго-Западной ЖД рейс пригородной электрички через границу (не считая чисто российских Льгов-Локоть/Теткино, заходящих в Ворожбу) отправлялся из Чернигова в 4.32. Несколько лет назад отменили Чернигов-Гребенка (южная дорога пустила Нежин-Гребенка), киевские электрички порезали по Нежину, отменили Чернигов-Жидиничи, совсем оставив ветку без пасс.сообщения.
Из нововведений - разве что пущенный несколько лет наза попугай Киев-Чернигов, сейчас единственный рейс, периодически радикально меняющий свое расписание, и месяц назад продленный до Фастова.
На соседней Конотопской дирекции полностью отменены Хутор-Михайловский-Чигинок, Щорс-Корюковка,Щорс-Хоробичи (участок остался без пригородных), Конотоп-Короп вместо 3 рейсов в день остались 4 в неделю, а также на всех погранпереходах оменены пригородные через границу.

Олексій, денна пара Чернігів - Ніжин жива-здорова, а якщо Ви мали на увазі те, що її здвинули на час раніше, то я думаю, це тільки на користь людям, хоча не завжди. Іншої денної пари ніколи й не було (ще як дизелі бігали :), був проміжок 8.30 - 14.31). Електрички Чернігів - Неданчичі благополучно ходили й ходять до білоруського кордону, їх ніхто не укорочував, хіба що денну по суботах і неділях таки перевели на щоденну до Славутича. Йолчинські ельки споконвіку бігали о шостій та о п'ятнадцятій, хіба що, повторюсь, ще як у Ніжин дизелі ходили, їх було аж 4. Так тоді і в Горностаївку було 4 щоденних і 2 додаткових дизелі. За Чернігів - Жидиничі і самому душа боліла, та що поробиш :(
Стосовно Йолчі цікава деталь. Читав у офіціному виданні БЧ, що здається у квітні проходила нарада за участі представників БЧ і УЗ, пов'язана з підвищенням митного рангу станції і становище електричок у зв'язку з цим. Так наші "умільці" зразу запропонували елі відмінити (як у нас заведено). На щастя, знайшли білоруси аргументи для їх збереження.
Коли Ви бачили на Алтинівка - Короп 3 пари в день (або хоча б 4 рази в тиждень)? Ходить там один бідний состав по п'ятницях та неділях Конотоп - Короп - Алтинівка - Короп - Конотоп і все.
Один лише Терещенська - Семенівка не перестає радувати.

Не погоджусь з деякими стверженнями.
Що до денної пара Чернігів – Ніжин, то я мав на увазі, що  після12.58 і до  19.24 в Чернігів не приїдеш, начебто раніше повинен був бути рейс в цьому інтервалі.
Зараз Електрички Чернігів - Неданчичі дійсно благополучно ходять до білоруського кордону, але 08.09.07. я особисто бачив такий розклад на вокзалі у Чернігові (як і на uz.gov.ua) і це не було пов’язане з ремонтом колії:
Чернігів-Іолча 4.32
Чернігів-Неданчичи 6.10, 20.45
Чернігів-Славутич 9.52, 14.50
Іолча – Чернігів (прибуття) 9.37
Неданчичи – Чернігів 5.54
Славутич – Чернігів 10.46, 19.21, 0.01

Коли Ви бачили на Алтинівка - Короп 3 пари в день (або хоча б 4 рази в тиждень)?

4 рази в тиждень (4 пари) він зараз і ходить, як ви і кажете. Ще рік тому потягів було на тиждень у 2 рази більше – ці ж рейси виконувалися і у суботу, понеділок. (8 пар). Роки 3-4 тому с п’ятниці по понеділок було по 3 рейси (12 пар у тиждень). А у 1994 році (у мене є книжечка-розклад по Конотопськії дирекції) ці 3 рейси виконувалися кожен день, тобто на тиждень була 21 пара.
Терещенська - Семенівка дійсно не перестає радувати- такий глухий регіон, а таке сполучення. Мабуть, спасибі Кучмі. Хіба що неоправдано велика стоянка денного потяга у Новгороді (краще б вже стояв ці півтори години нічний Семенівка-Терещенська, може хтось б поспав більше) і 3 години у Шостці – щоб пересісти на звичайну київську електричку, треба під’їжджати автобусом. І вагон Семенівна-Київ недавно, кажуть, відмінили.

Sir Dem
Active user

View Profile
« Reply #14 on: 15.11.07 , 01:11 »
Share Reply with quote

"Що до денної пара Чернігів – Ніжин, то я мав на увазі, що  після12.58 і до  19.24 в Чернігів не приїдеш, начебто раніше повинен був бути рейс в цьому інтервалі."

Якщо так, тоді вибачайте, не зрозумів ;). Але, знаєте, у розкладі 1998 року зараз дивлюся, така ж ситуація була: дизелі 6723 Ніжин - Чернігів 11.36  13.55, далі 6727 Ніжин - Чернігів 16.59  19.18, 6729 Прилуки - Чернігів 16.35  20.15 і ще по сб, нд 6743 Вересоч - Чернігів (були колись часи :)) 19.33  20.54. Тобто обідній період так і був пустим. Так це, напевне, тільки нас з Вами непокоїть :) >:(. 

"Зараз Електрички Чернігів - Неданчичі дійсно благополучно ходять до білоруського кордону, але 08.09.07. я особисто бачив такий розклад на вокзалі у Чернігові (як і на uz.gov.ua) і це не було пов’язане з ремонтом колії."

Виходить, я проморгав :). Тоді цікаво, з чим це було пов'язано, якщо не з ремонотом?
Стосовно Коропа Ви мене просвітили, не знав, що така інтенсивність шалена колись була. Середина 90-х на ПЗЗ, та й на всій УЗ, взагалі раєм була, напевне. По Чернігову за 1998 рік я нарахував 22 приміських поїзда, у той час як зараз їх 17 (включаючи напівпасажирські 669 до Гомеля і 846). До того ж, маршрути зменшились за довжиною і різноманітністю.   

За Семенівку таки Кучмі спасибі, як і за весь сіверський край. Напевне, це єдине, за що спасибі :). А стоять довго, бо ж вони вантажно-пасажирські, їм можна :). З виду навіть не скажеш, що пасажирський, бо до 2-3 пас.вагонів добавлять так зо 25 вагонів на вапно новгородське і дерево семенівське, і тягне це чудо один ЧМЕЗ, а ззаду інший чіпляють, щоб по Новгороду менше суєти було, щоб він з товарняком зразу відстав.
Zheleznodorozhnik
Active user

View Profile
« Reply #15 on: 05.03.09 , 03:03 »
Share Reply with quote

Как сейчас обстоит ситуация с електричками до Йолчи,Славутича?
Интересное направления,охота его обкотать!
opex
Guest
« Reply #16 on: 05.03.09 , 04:03 »
Share Reply with quote

http://www.swrailway.gov.ua/eltrain/?did=7&tid=0&even=2&bold=1

Учтите, 90Х - это "атомные" электропоезда, выход на ЧАЭС только по пропускам.
Zheleznodorozhnik
Active user

View Profile
« Reply #17 on: 05.03.09 , 06:03 »
Share Reply with quote

http://www.swrailway.gov.ua/eltrain/?did=7&tid=0&even=2&bold=1

Учтите, 90Х - это "атомные" электропоезда, выход на ЧАЭС только по пропускам.
Спасибо! То рассписание как я понима достаточно свежее!
Я вот думаю раненько в суботу выехать на марщрутке до Чернигова(сколько она стоит?),оттуда на електричке до Славутича,посмотреть Славутич! И потом проехаться до Йолчи! Вылезти там,погулять минут 10,и назад.....
Посоветутйте как лучше добраться!
Не в курсе ли вы есть ли машрутка Киев-Славутич?
Sir Dem
Active user

View Profile
« Reply #18 on: 08.03.09 , 08:03 »
Share Reply with quote

Треба ж, Zheleznodorozhnik, якби раніше попав у мережу - поїхав би з Вами й поділився тим, що знаю>:(. Тим паче в Йолчу сам я не наважуюся з'їздити. Ех... :-\

Відповім усе ж на питання:
1. На http://www.swrailway.gov.ua/eltrain/ розклад свіжий, окрім якраз Київської дирекції (тут вони обмежилися видаленням відмін і коректуванням довгих маршрутів). Розклад на дільниці такий:
6853 Неданчичі-Йолча 5.10 - 6.50/7.03 - 7.14 (до Йолчі по ср, пт, сб, нд) (дуже довга стоянка в Славутичі через відправлення ранкових 9ХХ)
6855 Неданчичі 8.29 - 9.46
6857 Неданчичі 11.58 - 13.10 (сб, нд, святкові)
6859 Неданчичі-Йолча 15.11 - 16.24/39 - 16.48 (до Йолчі по ср, пт, сб, нд)
6861 Неданчичі 20.45 - 21.59 (відправлення узгодили із прибуттям 846)
6858 Неданчичі 13.30 - 14.43 (сб, нд, святкові)
6860 Йолча-Неданчичі 17.21 - 17.30/48 - 19.02 (із Йолчі по ср, пт, сб, нд)
Тобто Вам пощастило, бо йолчинські електрички не щоденні (зате їх дві), а крім того, з 10.03 орієнтовно до кінця місяця дільницю Малійки - Славутич закривають на КР (шпали там старі дерев'яні, після Жукоток і до Славутича електричка суттєво знижує хід) і руху до Славутича не буде ніякого.

2. Автобуси Київ-Славутич з АС Дарниця є, причому частина їх їде без заїзду в Чернігів (з Ягідного по об'їзній до Киїнки і далі в Михайло-Коцюбинське). Розкладу не знаю, але, здається, вони більш орієнтовані на жителів міста Білого Янгола (їх обслуговує саме місцевий АП). АС суміщена з залізничним вокзалом.

Ну а саме місто - чудо, що й казати! Мер Удовиченко один з небагатьох градоначальників українських міст та й взагалі політиків, яким щось людське цінне і дороге.
Якщо поїздка здійснилася, розкажіть, як все пройшло (місто, перетин кордону, враження). Ще раз жалію, що не доля було приєднатись!

Zheleznodorozhnik
Active user

View Profile
« Reply #19 on: 08.03.09 , 22:03 »
Share Reply with quote

Треба ж, Zheleznodorozhnik, якби раніше попав у мережу - поїхав би з Вами й поділився тим, що знаю>:(. Тим паче в Йолчу сам я не наважуюся з'їздити. Ех... :-\

Відповім усе ж на питання:
1. На http://www.swrailway.gov.ua/eltrain/ розклад свіжий, окрім якраз Київської дирекції (тут вони обмежилися видаленням відмін і коректуванням довгих маршрутів). Розклад на дільниці такий:
6853 Неданчичі-Йолча 5.10 - 6.50/7.03 - 7.14 (до Йолчі по ср, пт, сб, нд) (дуже довга стоянка в Славутичі через відправлення ранкових 9ХХ)
6855 Неданчичі 8.29 - 9.46
6857 Неданчичі 11.58 - 13.10 (сб, нд, святкові)
6859 Неданчичі-Йолча 15.11 - 16.24/39 - 16.48 (до Йолчі по ср, пт, сб, нд)
6861 Неданчичі 20.45 - 21.59 (відправлення узгодили із прибуттям 846)
6858 Неданчичі 13.30 - 14.43 (сб, нд, святкові)
6860 Йолча-Неданчичі 17.21 - 17.30/48 - 19.02 (із Йолчі по ср, пт, сб, нд)
Тобто Вам пощастило, бо йолчинські електрички не щоденні (зате їх дві), а крім того, з 10.03 орієнтовно до кінця місяця дільницю Малійки - Славутич закривають на КР (шпали там старі дерев'яні, після Жукоток і до Славутича електричка суттєво знижує хід) і руху до Славутича не буде ніякого.

2. Автобуси Київ-Славутич з АС Дарниця є, причому частина їх їде без заїзду в Чернігів (з Ягідного по об'їзній до Киїнки і далі в Михайло-Коцюбинське). Розкладу не знаю, але, здається, вони більш орієнтовані на жителів міста Білого Янгола (їх обслуговує саме місцевий АП). АС суміщена з залізничним вокзалом.

Ну а саме місто - чудо, що й казати! Мер Удовиченко один з небагатьох градоначальників українських міст та й взагалі політиків, яким щось людське цінне і дороге.
Якщо поїздка здійснилася, розкажіть, як все пройшло (місто, перетин кордону, враження). Ще раз жалію, що не доля було приєднатись!

Так поїздка здійснилася! Я зараз під дуже велим враженням! завтра викладу пост про поїздку!
Дуже классна,і навіть погода не завадила))))
Tags: route ukraine cheaper chernihiv 
Pages: 1 [2] 3
Reply | Print
Jump to: